Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 68

  • 28 407
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Добро утро, бандичка Hug
На добър час на нашите учителки, първолаче и родители (здраве, здрави нерви и положително мислене на всички Heart Eyes)
Благодаря за пожеланията, ние откриваме в понеделник Stuck Out Tongue Winking Eye наопаки на всички Joy
Инджи, гушкай и се наслаждавай на споделеното време!
Мамексито, как си? Като гледам котака Stuck Out Tongue Winking Eye 
Честит празник днес! Вярвайте в себе си, имайте Надежда за бъдещето и бъдете с Любов в сърцето!
Усмихнат ден и не забравяйте лятото още

# 391
  • Мнения: 1 617
Сега разбрах за силната буря в Бургас. Как сте, Мимчо, Иринитко, Сиси? Hug
Спокойна нощ, бандичка! Hug

# 392
  • София
  • Мнения: 2 009
Добро утро!
Как сте всички? Тревожно е при морските ни момичета, как сте ?
Инджи, 💙
Си си, как е първокласника?
Спокойна неделя ❤

# 393
  • Мнения: 28 866
Добро утро мили мои!
Благодаря, че ни мислите, при нас всичко е наред, но има коли със счупени стъкла, паднали изолации, беше страшно, мислех, че ще падне блока!
Днес се запътвам към вилата...нещо килата спряха да падат и ми се иска да почна 90 дд!
Хубав ден!

# 394
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Мимс, радвам се, че всичко е наред при вас.
Чакаме и другите бургазлийки да се включат Hug
Тези бури напоследък не са характерни за нас, но май всичко се променя...
Лек ден!

# 395
  • Мнения: 2 092
Добро утро! Аз бях на плажа и беше нещо много страшно и внезапно. За малко да ме отвее в Ахтопол... Не бях виждала такова явление. После поваля дъждец и грейна пак. Но си стана хладно. Веселата уличка е надолу с главата. Отиде си лятото, идва есента. Заредих и фризера с риба и потеглям обратно към дома.
Хубава и спокойна неделя, бандичка!

# 396
  • Мнения: X
Добро утро.
Добре сме, благодаря. Страшна буря беше, стана тъмно, вятър ураганен, дъжд. Има ужасно много паднали дървета.

Малкия е добре, ходи му се на училище, има познати деца от градинката там.
Иначе засега ще му е леко скучно, защото учат мн лесни неща, а той умее да смята и чете.
Само да са здравички. Аз дни наред почти не спах от вълнения, повече от него се притеснявах за първия учебен ден. 😊

# 397
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Здравейте прекрасни!
На добър час на всички ученици!
Успешна учебна година на учителите, да са вдъхновеие и пример за учениците си!
Бургазлии и морски хора - чудо не виждано при вас, добре, че сте добре и без поражения.
Инджии наслаждавай се на мах, толкова е прекрасно, нали?
На всички прекасен ден желая.
Отпуската ми свърши, не съм доволна от
Скрит текст:
хотел дианамар, в Павел баня. Пълен потрес от стаите, двойни стаи, приличащи на килерчета, никаква шумоизолация, хигиената съмнителна, в банята воня на канализация и като капак на това в два от дните решиха да си правят пофилактика на басейните и не можеха да се ползват. Цената на двойна стая със закуска и вечеря - 182 лв. на вечер. Храната - друга бира, само ще кажа, че литър вода Банкя на вечеря струваше 5 лв.И отношението на персонала - грубо и некоректно. Никога повече няма да отида там, както им казах и го написах в книгата им, но те вероятно ще откъснат страницита.
От днес на плантацията - много тръстика роби няма, само язе.
Но да ни е хубаво на душите, другото са бели кахъри.

# 398
  • Мнения: 28 866
Олеееее Танче, добре, че ми каза и аз да не стъпя там! Sad На външен вид беше обещаващ!
Княз Павел е нов и хубав, но на пътя....

# 399
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Мими приключих с Павел баня, отношението на хората към почиващите не е ок, според мен.

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет банда,
В личен план нямаме поражения, но в терминала е ....щети по покриви на складовете, изпочупени дървета...
Благодарна съм на Господ, че няма ранени хора.
Лоши станахме и ще си носим последствията Sad

Танче, благодаря ти за мнението. И аз, като Мими, бях замислила една Павел баня, но ще видим дали там и кога Smirk
Мимчо, твоите кила са спрели да падат, а моите изобщо не са почнали. И как да почнат, като съм се назначила за дегустатор-доброволец и качествен оценител на де що сладоледи има Smiling Imp
Още малко и ще се хвана в ръце.
Свате, сакън! Никакво отвяване.
Скрит текст:
Тъкмо моето счети ми разказваше, че в събота в 17,00 имал час за да лети с делтапланер - подарък от жена му за РД. А тя е застрахователен агент  Satisfied  И го бъзикаме, че сугирно му е направила застраховка живот миналата седмица Sweat Smile

Продължавам да описвам щети Worried

# 401
  • Мнения: 28 866
Мими приключих с Павел баня, отношението на хората към почиващите не е ок, според мен.
Ей, за това не ми се ходи в България никъде, природа уникална, комплексите ни са нови, модерни, но отношението и обслужването е под нулата, направо не ми се говори. Хванат персонал от улицата, некомпетентен, арогантен....все едно за без пари сме им дошли. На 22 заминавам за Гърция...чакам с нетърпение!
Иринитко, тези сладоледи и на мен ми разказват играта, сладко не ям, но шоколад и сладолед мога да погълна в промишлени количества.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2022, 15:27 от mimi.7299

# 402
  • Мнения: 2 092
Не ме отвя щото си тежа на мястото Joy За сладолед не ми говори, не мога да го гледам и го изяждам Blush
Танче, от Диана Мар и аз съм разочарована по същите причини . А цените им са до небето, срещу това получаваш едно нищо.
Мими, весело в гръцко! Танцуваш ли сиртаки?

Последна редакция: пн, 19 сеп 2022, 16:35 от Морска вълничка

# 403
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Хора а те се опитаха да ми вменяват, че съм много претенциозна, ами за тези пари как да не е претенциозен човек, и да, получаваш едно нищо.

# 404
  • Мнения: 28 866
Хора а те се опитаха да ми вменяват, че съм много претенциозна, ами за тези пари как да не е претенциозен човек, и да, получаваш едно нищо.
Права си Танче, имат претенции и високи цени, а на среща нищо. Колко ли пъти се заричам кракът ми да не стъпи на почивка в България....
Вълничка не танцувам сиртаки и въобще никакви гръцки танци. Но  е време това да се поправи!

Последна редакция: пн, 19 сеп 2022, 15:26 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт