Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 68

  • 28 307
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 107
Ир, последните две години купувам този боб, има го и във вариант без зеленчуци. Сварен е много добре, няма ципа и е много вкусен. Има го навсякъде-СБА, Кауфланд, Фантастико, Била.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 193
Банда, здравейте Hug
Радвам се да ви "видя". Simple Smile
Качих се на кантара преди седмица и направо ми призля като видях колко съм изпуснала положението. Започнах режим на Байкова, че съм си за бой и реших да пиша по редовно, за да ме държите изкъсо.
Мамекс, дано се подобриш от инжекциите. Аз пия колаген  3 месеца и пак съм на преглед.
Ир, дано по-бързо ти минат неразположенията. И да ти е много здраво братчето.
Мими, много гладуваш. Поне сподели има ли резултат.
Аз ще карам 90дд от октомври, а дотогава се чудя как да сваля поне 10 кг., че положението е изтървано. Sad
Лек ден, банда! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 28 391
Миленски, гладувам, но няма файда! Дано при теб се получи...и аз имам нужда да сваля десет кила!

# 48
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Миленски, вчера тебе те пропуснах в бързината, дружке. Специално за тебе - мноооого прегръдки от мене. HugHugHugHugHug
Аз съм добре вече, дертовете са ми с мама и татко сега. Уморих се от стресиращи ситуации, а надеждата да се промени положението е минимална. Отивам да спя засега, дано тази нощ се спи.
Хубава неделя за всички ви. И който стане първи да сложи кафето - мен ме е страх да го турна Stuck Out Tongue Winking Eye, че може пак да не заспя.

# 49
  • Мнения: 3 347

Готово Ирка Heart.
Открадвам си няколко часа на басейна,после път,и чистене като се прибера Rolling Eyes.
Прекрасен ден да имате Kissing Heart!

# 50
  • София
  • Мнения: 4 141
Мамексче, ❤ благодаря за кафенцето! Стискам палци инжекциите да имат желания ефект. И аз съм от тези, дет не могат да спят на чуждо място, а и с двете нули. На почивка съм кошмар, докато свикна и станало време да си ходим. 😛
Вчера си бяхме при свеки, водиха ни в една местност между Копривщица и Стрелча. Хапнахме, набрах си билки, минахме през мама и беж към София. Чувствам се преродена, толкова хубаво ми беше в гората.

Ир, ❤😘❤
Миленски, ❤ Радвам се, че писа.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет, милички Heart
Вангобче, красота Flowers Herb най- подходящото място да заредиш батериите Kissing Heart
Ир, Hands Pray
Вчера, белтъчините  си ги набавих от варени яйца, за вечеря- таратор.
Днес варива:
З: без
О: боб и зелена салата
В: вероятно същото
Спокоен неделен ден!

# 52
  • Мнения: 28 391
Добро утро!
Няма кафе, надявам се Ир са добре! Хубава седмица банда, да е лека!

# 53
  • Мнения: 2 844
Добро утро!
Съботата и неделята минаха без да успея да се добера до темичката ни. В събота бях на плодове - нямаше ядове; Вчера белтъчен - бяхме на моренце - също мина без проблем.На вечеря хапнах пържени тиквички - не бях яла още това лято - грешка е ,че са пържени ,но това ми се ядеше. Днес - З - череши, кафе; О - зелен боб само сварен и овкусен ; салата; В - може би картофки на фурна и слата.
Ир дано си успяла да поспиш, а колко се радвам ,че нямаш болки вече! Heart
Мамкес ще се възстанови! Kissing Heart
Вангоби в планината е най- доброто зареждане! Много се радвам за теб!
Иринита да си изкараш прекрасно!
Ничия добре ти се получил белтъчния ден!
Мими и на теб прекрасна седмица!
Спането при мен на чуждо място беше проблем като бях по- млада:sunglasses: - сега си спя навсякъде и само да има къде да се хайманосва!
Прекрасна седмица да имате , банда! Sparkling Heart

# 54
  • Мнения: 28 391
При нас ковида се завръща, вече имаме трима болни. Ще слагате ли бустери тези с две игли?

Ееее няма никой!
Ха добро утро!

Последна редакция: вт, 19 юли 2022, 08:06 от mimi.7299

# 55
  • Мнения: 2 844
Добро утро, Мими Kissing Heart  Аз си сложих бустерна доза март месец.
Много рехаво тук при нас - но нали е лято - нека са почивкииииии!
Днес аз ще хапвам: З - диня, кафе: О - макарони със сос от тиквички и маслини, салата; В - торта
Прекрасен вторник да имате, банда! Heart

# 56
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро Yellow Heart
Мими, благодаря за кафето Sparkling Heart винаги красиво поднесено Sparkling Heart
Ир, Kissing Heart
Мама беше при нас, та се позагубих Heart
Вчера въглехидрати:
З:без
О:филия с лютеница и маслини
Бях в движение и закъснях, та само това смогнах.
В: талиатели със спанак и зелена салата
Днес плодчета. Подготвила съм се и с ядки.
 Хубав ден на всички Heart

# 57
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро, ❤
Мими, ❤ Благодаря за кафенцето! Майка ми и баща ми са с първа игла Янсен и втора Пфайзер и не им разрешиха миналата седмица да сложат трети бустер. Имали указания от РЗИ.
Ир, ❤ къде си? Надявам се, че сте добре?
Инджи, ❤  Ничия❤  много ви се радвам за диетата. Железни сте!
Аз си отпускарствам, вчера легнах да гледам филм и спах три часа. 😆
Прекрасен ден да имате🍀🍀🍀

# 58
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Тук съм, добре сме.
Мими, аз бустер сложих още януари, за следващ не съм сигурна. ММ също го сложи януари, през май с Иван го изкара, но без абсолютно никакви симптоми и оплаквания. Пфайзер имаме.
Уикенда разпуснахме малко, на една вила събота вечер, в неделя отидохме до Копривщица на разходка и да избегнем жегите. Вчера с децата пбикаляхме наляво надясно, снощи със снаха ми, та навъртях десетина километра из града. Днес не знам още, спим до десет с Иван и карам според ситуацията. Татко сега пак отидоха на лекар, ще ги изчакам да чуя какво са казали преди да излезем на някъде.
Боб на пазара купих от една баба, шарен и много маслен. Чуден стана. И този от Билла видях в магазина, ама предпочитам суров да си купя.

Последна редакция: вт, 19 юли 2022, 22:10 от ir74

# 59
  • София
  • Мнения: 4 141
Ир, ❤😘❤ страхотен  чаровник е Ванко! 😘😘😘 Стискам палци да чуеш добри новини от лекаря.🍀🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт