Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 11

  • 64 049
  • 752
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 562
А защо не е плътно до стената, малко ми стои като наказан.
От ляво е вратата, а в дясно има комин.

# 646
  • Мнения: 10 415
Комина не пречи да се сложи още едно допълнително звено, макар и плитко до комина. И пак да си се затваря цялото пространство с плъзгащите врати. До вратата също има още място.
Ама ако е готов е нормално да е така, там няма чупки.

# 647
  • София
  • Мнения: 1 175
Ние почти приключихме с ремонта на кухнята и преорганизирам някои неща. Тъй като помещението е малко и нямам много шкафове, реших да оползотворя малката ниша между хладилника и стената и си наредих всички препарати на тази пластмасова етажерка с колелца.
Скрит текст:

Така са ми под ръка, защото масата ми е на 1,5 м и само вадя четката с лопатката да обера трохите и после пръскам и забърсвам. Преди една част от препаратите бяха под мивката и трябваше да обикалям и да се навеждам, а други в плиткия 25 см. шкаф над пералнята и все се притеснявах да не се разлее нещо и да се издуе плоскостта. Сега там наредих дребните електроуреди като чопър, пасатор, сокоизтисквачка и т.н. и хем са ми близо до плота, хем не са разхвърляни на видно място.
Етажерката не се вижда изобщо и не притиска пердето, както се опасявах.
Скрит текст:


# 648
  • Мнения: 3 302
Ние почти приключихме с ремонта на кухнята и преорганизирам някои неща. Тъй като помещението е малко и нямам много шкафове, реших да оползотворя малката ниша между хладилника и стената и си наредих всички препарати на тази пластмасова етажерка с колелца.
Скрит текст:

Така са ми под ръка, защото масата ми е на 1,5 м и само вадя четката с лопатката да обера трохите и после пръскам и забърсвам. Преди една част от препаратите бяха под мивката и трябваше да обикалям и да се навеждам, а други в плиткия 25 см. шкаф над пералнята и все се притеснявах да не се разлее нещо и да се издуе плоскостта. Сега там наредих дребните електроуреди като чопър, пасатор, сокоизтисквачка и т.н. и хем са ми близо до плота, хем не са разхвърляни на видно място.
Етажерката не се вижда изобщо и не притиска пердето, както се опасявах.
Скрит текст:


Много добре се е получило! Със здраве и мерак да въртите черпака!
Откъде е етажерката?

# 649
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
И на мен много ми харесва как е станало - хем прибрано, хем всичко лесно за достъп... А и не на последно място бюджетни и перфектно решение Simple Smile

# 650
  • София
  • Мнения: 1 175
Благодаря!
От Амазон е етажерката, имам я от 2017 г., но я използвах в банята. Поръчах 2 броя, понеже и на майка ми ѝ трябваше за една ниша под плота, но ѝ беше висока, та ми даде едното парче Simple Smile
Скрит текст:
.
Гледам, че вече не е налична, но има подобни на нея, та даже и по- хубави.

# 651
  • Мнения: 5 381
И аз си събрах всички препарати в една икейска количка с колелца, една от най-добрите ми идеи се оказа.
Самата количка си няма постоянно място, местя я ту в кухнята, ту в банята, където ми трябва за момента. Малко ме дразни, че е постоянно на показ, но още не съм измислила подходящо ъгълче за нея.

# 652
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
В този ред на мисли, мечтая си за асансьор Simple Smile онези тип комин с табла, която да движа, ако ще и с въже, нагоре надолу из нас Simple Smile постоянно обикалям с една кошница - хавлии, пране, дрехи, шишета, чаши.... Пф. Трябва да оставя ММ два дни в нас да обикаля като такси за разнос и на третия ще измисли макара с въже, сигурна съм!

# 653
  • Мнения: 2 333
И теснолинейка ще ти трябва.

# 654
  • Мнения: 22 901
И у нас така с обикалянето.Постоянно кошове пране нагоре-надолу и нещо сложено на стълбите , че да го качи някой, като ходи на втори етаж.Ама само аз някакси ги виждам тези предмети, наредени на стъпалата.В баните нямам шкафове да си наредя препарати, иначе
щеше да е супер.
Ако ви кажа с какво разнасям препаратите и кърпите като мия:
https://www.ikea.bg/products/bathroom/bathroom-stools-benches/bo … e-stalba/60265163

Служи ми за транспорт и пособие да се качвам да мия високи неща Simple Smile)) После слиза долу в кухнята, където ми е помоюник за горните шкафове.Остана ми от  децата и ми е мн. удобно.Моето е малко по-различно, ни пак Икейско..

# 655
  • Мнения: 3 302
В този ред на мисли, мечтая си за асансьор Simple Smile онези тип комин с табла, която да движа, ако ще и с въже, нагоре надолу из нас Simple Smile постоянно обикалям с една кошница - хавлии, пране, дрехи, шишета, чаши.... Пф. Трябва да оставя ММ два дни в нас да обикаля като такси за разнос и на третия ще измисли макара с въже, сигурна съм!
Ако сега проектирам къща, ще има точно такова съоръжение, че не е лошо и за себе си да предвидя, с възрастта и някои болежки стълбите ми се виждат в края на деня като Еверест. Твоят мъж е изобретателен и майстор, действай! Grinning

# 656
  • Мнения: 787
Здравейте, какви органзайзъри за козметика в банята ползвате, ако ползвате Smile? Имам много шишета, шишенца и кутийки, ама всичко е върху плота и е голяма олелия. Гледах в Интернет, но досега не съм харесала нещо кой знае какво. Ще ми се хем да е красиво, хем да не се набива на очи, хем да не е някаква долнопробна пластмаса тип алито. Нямам горен шкаф, само огледало, а долният е натъпкан с всякакви неща - тоалетни чантички, сешоари и маши, и всякакви боклуци, които по-рядко ползвам (или никога Grin).

# 657
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Ими ние сме с долен голям шкаф ( с две мивки сме). На ММ съм му отредила едно ъгълче, другото е за мен. Имам нужда от още един шкаф, само още не мога да измисля какъв, иначе място имаме.
Парфюмите и бижутата са ми в гардеробната стая.

# 658
  • Мнения: 1 011
Здравейте, какви органзайзъри за козметика в банята ползвате, ако ползвате Smile?
Ползвам такъв тип панерчета.

Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 20:04 от Не се сърди, човече

# 659
  • Мнения: 4 510
Ето така се получи с пълнежа. Харесва ми. На пътната чанта не съм слагала. Само се чудя за задната черна чанта, най-отгоре, дали да не допълня още малко хартия.


Общи условия

Активация на акаунт