Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 11

  • 64 099
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 46 553
Ето как изглежда в чекмеджето:
Скрит текст:
На места стана назъбено, че ми беше кофти ножчето, но не личи от самолет Trollface

И следващия път като правя кухня, задължително стандартни размери. Не знам как си ги измислих едно време, но видях голям зор с организацията.

# 691
  • София
  • Мнения: 459
Точно така искам и аз!
А за стандарите - те моите уж са стандартни, tandembox на BLUM, ама... явно ИКЕА пак са с техен си стандарт.

# 692
  • Мнения: 3 841
Точно така искам и аз!
А за стандарите - те моите уж са стандартни, tandembox на BLUM, ама... явно ИКЕА пак са с техен си стандарт.

Tandembox-a си е стандартен, просто Икея имат по-различни размери и техните органайзери са за техните си мебели.
Ние сме с тандембокс и си взех ето това от немския амазон през фирма-превозвач:
https://www.amazon.de/-/en/SO-TECH%C2%AE-Cuisio-Cutlery-graphite … i=B014UKYPZ6&th=1

Нашето чекмедже е 80 см широко и този органайзер влиза точно. Даже мисля, че бях чела, че е за блум чекмеджета. На пръв поглед изглежда скъп, но е по-евтин от оригиналните на блум, а е висококачествен материал и изработка. Има за различна ширина чекмеджета.

Последна редакция: чт, 20 апр 2023, 21:17 от Смърфиетка

# 693
  • Мнения: 815
Тези вакуумни пликове Брио не ги знам. Само в Практикер ли ги има?

# 694
  • Мнения: 2 000
Момичета предложете някакви рафтове за гардероб . Имам 4 големи рафта около метър широки и високи около 60 -70 см . Обаче ми е много неудобно за дрехите . Моля предложете ми нещо , което мога да сложа допълнително - или ако са кутии да мога да ги слагам една върху друга и аз незнам . Благодаря

# 695
  • Мнения: 46 553
Една в/у друга няма да е добре, ще са трудни за достъп, не трябва нищо да стърчи от тях и ако са с меки стени ще се деформират.
Поръчайте допълнителни рафтове по размер и поставете такива кутии, като вътре дрехите са подредени по този начин.
Вкъщи този вариант се оказа най-удачен.

# 696
  • Мнения: 23 088
А у нас не е ясно така коя дреха каква е, като са сгънати на пакетчета.

# 697
  • Burgas
  • Мнения: 503
Момичета предложете някакви рафтове за гардероб . Имам 4 големи рафта около метър широки и високи около 60 -70 см . Обаче ми е много неудобно за дрехите . Моля предложете ми нещо , което мога да сложа допълнително - или ако са кутии да мога да ги слагам една върху друга и аз незнам . Благодаря

На предната страница се коментираха разтегателните рафтове за гардероб,може би ще са удачни за вас:


Или направо си вземете от някой от техническите хипермаркети готови рафтове(напр.Практикер,Бриколаж и т.п)-могат и да ви ги отрежат по размер.

Последна редакция: пт, 21 апр 2023, 19:17 от borka01

# 698
  • София
  • Мнения: 1 613
Есента взехме нов гардероб, разпредилението на рафтовете не ми харесваше, отидох и си поръчах рафтове по размери от Практикер ли беше някой от тези магазини, на другия ден ми ги докараха и си ги наредих.

# 699
  • Мнения: 2 000
Най - вероятно ще се наложи да се разделят по ширината на рафта , т.е от 4 да станат  по ниски и тогава да се вземат кутии . Защото подреждам ама всичко или пада или се обърква и бяс ме хваща като отворя гардероба . Благодаря за предложенията.

# 700
  • Мнения: 710
Гледам сега за всякакви органайзери и като сравних цените в Амазон и Алиекспрес, разликата е огромна...
Имате ли отзиви?

# 701
  • Мнения: 887
Използвате ли подобни органайзери/кутии за дрехи като икейските и от къде са? Искам да си запълня най-високите рафтове на гардероба с такива, но го направихме по поръчка и ширината ми се разминава със сантиметри с икейските и не влизат

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Точно икейски ползвам, но за под леглата: https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/clothes-an … 1x28-sm/90503916/
Събират ми се идеално, а това че са с ципове отгоре и отстрани е супер удобно!

# 703
  • Мнения: 68 945
Трудно ще го сваляш от горе ако е таъэв голям и широк.
Съветът ми е да са от малките по възможност.

# 704
  • София/Перник
  • Мнения: 986
teta75, е права, че е трудно. Но не е невъзможно 🙂. Този тип големи кутии са по-удобни за под леглата. У нас, обаче, ползвам две такива на рафтовете в дрешничето на децата и малко тежи като ги свалям, но там държим сезонно прибраните дрехи с по-големите номера, та не се налага честото им сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт