💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 7/

  • 31 933
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 355
Гифчетата към еп.43 Flowers Cherries Birthday


























# 46
  • София
  • Мнения: 13 723
Дилеми

Момичета, готова съм за преговора. Грабвайте по един сладолед и пред екраните.



Ако имате проблеми с гърлото може и пуканки.

# 47
  • Мнения: 1 248
Докато не е приключила темата по въпроса за цветята... Аз няма да сложа фотос на Ханде с цветя... Гледах нейни стари снимки и със сигурност мога да заявя, че тя "разцъфтя" след срещата си с Керем и като актриса, и като жена, и като представа за света... Толкова одухотвореност, спокойствие, сила и подкрепа й даде Керем... И тя се превърна в очите на всички в една обичана, ценена и уважавана жена .... Между другото, без значение дали са заедно или не, този ароматен "отпечатък" или по-скоро  сладка "диря" от любовта й с Керем остана да "звучи" в пространството, да се носи като заглъхващо ехо, превърна я в една изключително търсена  и високо струваща в рекламния бизнес жена...  След такава любов, отблясъците в очите трудно гаснат... И ако трябва да си послужа с цитат от дядо Вазов, макар и със съвсем различен нюанс, ще кажа.... "Не се гаси туй, що не гасне"... Sparkling Heart

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 05:36 от mury9

# 48
  • София
  • Мнения: 2 646
Привет! Heart Eyes

Момичета, Flowers Hibiscus отново разчитам на вашата подкрепа! Grinning




43 епизод на Почукай На Вратата Ми Sen Çal Kapımı

Излъчен на 30.06.2021г
Хаштаг #iyikidoğdunkızım  Честит рожден ден, дъще!  




Един прекрасен, наситен с много вълнения и всякакви емоции епизод.  Пригответе си кърпичките, момичета!
Много важни неща ще бъдат казани, много загадки ще бъдат разгадани, много неясноти – изяснени.
И нови интриги започнати
.Mask
И да си призная – малко съм многословна в днешния преговор. Не можах да се въздържа да не си кажа мнението. Grinning
Но вие си ме знаете вече! Stuck Out Tongue Winking Eye



Когато гръм удари...как ехото заглъхва...
Не можах да ти кажа...


 

Еда: Серкан...
Детето, чиято е тази обувка... Онова прекрасно момиченце, онова сладко дете...
Аз съм й майка. А ти си й баща.


 

 

Рзбрах за това в Италия. Тоест, там се потвърди. Ти не искаше. Каза, че не искаш. Каза, че не искаш да ме виждаш.

 

Аз не можах. Не можах да ти кажа. Серкан? Нищо ли няма да кажеш?

 

Енгин: Звъня, звъня, не се вдига телефона.
Айдан: Къде е той?
Енгин: Не, това момче се е появило на света, за да ме подлуди. Серкан?


 

Айдан: А! Серкан, къде беше? Серкан, тебе търсим. Спри се, Серкан.
Енгин: Серкан, къде ходиш?Серкан. Какво става?
Айдан: Ще полудея. Наистина ще полудея. Докарали са сина ми до...
Енгин: Серкан, отвори вратата. Серкан! Ах, Боже мой!


 

Енгин: Серкан, изслушай ме, братле. Накъде тръгна?
Айдан: Ще потърся сметка на семейството на тази цветарка.
Енгин: Няма смисъл толкова да се ядосвате.
Айдан: Как така? Само погледни, взе и си тръгна.


 

Енгин: Еда?
Айдан: Еда, може ли да спреш? Толкова години сте крили внучката ми от мен, но вече знам всичко. Ще разкажа всичко на Серкан, не можеш да криеш това от него.


 

Енгин: Г-жо Айдан, дайте да се успокоим.
Еда: И без това му разказах преди малко.
Айдан: Разказала ли му е?
Еда: Серкан, къде си? Вдигни си вече телефона.


 

 

 

 

 

- Моля те, хапни малко. А и черешата е символ на безкрайността, знаеш ли? Означава безкрайност.

 

 

-И аз имам много неща, за които съжалявам. Неща, които не мога да ти разкажа.

 

- Аз ставам всяка сутрен в 5 часа, за да съм по-продуктивен.
- И аз ставам в 5 часа, за да съм по-продуктивен човек.


 

- С какво го искаш?
- Имам алегрия към ягоди. Може с всичко, освен с тях. Но искам два.


 

Айфер: Защо се отказа да замине това момиче? Защо се отказа?!К акво ще му каже на Серкан Болат? Какво ще му каже на този безсъвестен?
Мело: Можеш ли да си малко по-тиха? Бурак се опитва да приспи Кираз в стаята.
Айфер: Със сигурност ще разкаже за Кираз. Със сигурност.


   

Мело: Защо гледаш толкова негативно? Може би, знам ли...Да е отишла на вратата на зет ми. И преди да си замине да му е казала, че иска да го види за последен път.
Айфер: Него?! Момиче, защо? Защо?!
Мело: Или знам ли...Може да е поискала преди заминаването да чуе от него пращални думи. Аай... Или за последен път е поискала да каже...Ти винаги си бил в живота ми, и винаги ще бъдеш. Ти си принцът на моето сърце.И това е много вярно.
Айфер: Замълчи! Млъкни!


 

Мело: Добре, де, добре! Отишла е да му каже за Кираз. Доволна ли си?
Айфер: Да.
Мело: А ти защо така крещтиш? Изброих ти няколко варианта, а ти не можа да избереш нито един.


 

Айфер: Няма да избирам. Витаеш в облаците. Какви ти варианти? Ти също ми крещиш.
Мело: Ти си негативен човек.
Айфер: Какво общо има това?
Мело: Точно такава си. Ти си негативен човек.


 

Енгин: Брей! Леле! Щом човек в този живот дори на жена си не може да се довери...
Пъръл: Любими, прав си. Разбих доворието ти. Разбирам, какво чувстваш, но моля те, не преувеличавай.


 

Енгин: Как можа да криеш толкова години, че Еда има дъщеря?
Пъръл: Но Енгин, може ли да съм искала да краия? И без това не обичам тайни, лйжи и измами. Казвам ти, че стана заради Серкан. Еда ме помоли.
Енгин: Не, мила моя. Защо скри от мен?


 

Пъръл: Защото знам какво чувствах. И ти щеше да почувстваш същото. Щеше да се мяташ между нас, нямаше да спиш през нощта. Така и беше. И ти щеше да искаш да разкажеш-
Енгин: Разбира се, че щях да искам да разкажа. Един баща няма ли право да знае, че има дъщеря? Разбира се, щях да разкажа на Серкан.
Пъръл: Добре, негово право е, но не става така. Тя помоли. Виж, сам даде отговора.


 


Какво още се случва:
- Енгин и Пъръл пръдължават да спорят, Енгин подхвърля, че ако г-жа Айдан открие, че Пъръл е крила, ще я изяде жива...
Пъръл се моли на Енгин да не казва, не й се занимава с г-жа Айдан. Но ще си получи наказанието, че е скрила от Енгин – ще си разменят ролите – той ще се върне на работа в офиса, тя ще се грижи за Джан.
За Пъръл това не е наказание, а изнудване, пък и е сигурна, че на Енгин след няколко дена ще му омръзне и ще му стане скучно. Пъръл отново го моли да не казва на г-жа Айдан, но за беда точно в този момент в салона влизат Айдан и Сейфи и разбира се.... чуват всичко.

# 49
  • Мнения: 10 511
Дилеми, отново едно голямо БЛАГОДАРЯ за труда ти Kissing Heart

Gift Heart

Sparkling Heart

# 50
  • Мнения: 4 834
Умивка, чудесна идея за тема, но днес деня почти приключи, затова предлагам да я продължим и през утрешния ден. Heart

mury9 Hug , прекрасно написано. Още помня постовете ти по времето на сериала. Много се радвам, че със s..v сте още сред нас и ви провокираме да пишете такива прекрасни постове отново.Heart Exl

Дилеми, тук съм, с едно око ще следя и темата, покрай другите задачи.Joy
Припомняме си най-емоционалния епизод за втори сезон. Heart Exl

# 51
  • София
  • Мнения: 2 646
....да поговорим.

 

Еда: Серкан. Знам, че си вътре. Ще отвориш ли вратата? Серкан, моля те. Искам да поговорим. Ще отвориш ли?
Серкан: Еда, можеш ли да си тръгнеш?


 

Еда: Не мога. Не мога, защото трябва да поговорим. Виж, моля те. Моля те, отвори вратата. Хайде. Нека поговорим лице в лице. Серкан, на теб говоря. Добре, ако се наложи, ще чакам тук до сутринта. Тук съм, докато не отвориш вратата.

 

Много исках да ти кажа. Дори един път дойдох при теб, но се върнах. Обадих ти се, когато бях в Италия, помниш ли?

 

 

- Серкан, искам да поговорим.

 

- Няма за какво да говорим. Не успяхме да продължим връзката ни, всичко приключи.

 

Наясно съм, че си ми ядосан. Наясно съм, и че ме обвиняваш. И си прав. Но много исках детето си. Много исках да има част от теб и да живее с мен. Много се страхувах, че няма да искаш. Страхувах се от такава възможност. Какво да направя? Много се страхувах. Хайде, отвори тази врата, да поговорим.

 

Моля те, Серкан. Отвори тази врата и да поговорим. Добре, ти си знаеш. Колкото голям инат си ти, аз съм по-голям. До сутринта ще стоя тук, няма да си тръгна. Тук съм, докато не отвориш тази врата. Ако се наложи, ще спя тук. Серкан, моля те.

 

 

 

 

Сириус? Скъпи. Много ми липсваше. И аз ли ти липсвах? Скъпи мой.

 

Серкан: И така, Еда. Казвай, каквото искаше да кажеш. Нека да поговорим.

 

Еда: Да родя Кираз, беше много голямо решение за мен. Но никога не съм съжалявала за това решение. Единственото, за което съжалявам, че не можах да ти кажа.

 

Но ти ме изхвърли от живота си толкова грубо, когато се разделихме. Не можех да кажа. Знам, че направих грешка. Трябваше да се каже в самото начало. Но не можах да кажа.

 

Серкан, моля те кажи нещо. Не мълчи. Викай, карай се, кажи нещо. Моля те.

 

Серкан: Еда, няма ситуация, в соято де се крещи. Мислих много снощи. Права си. Ако бях на твое място, щях да направя същото.
Еда: Ти сериозно ли?


 

Серкан: Ако беше дошла при мен и казала, че си бременна, най-вероятно щях да поискам да направиш аборт. Тогава нямаше да я има Кираз. Този Бурак... Тя го нарича баща.
Еда: Нарича го „Буба“. Съкращение за Бурак Балджин.


 

Серкан: Какво каза на Кираз? Каза, че баща й е мъртъв ли?
Еда: Казах, че е космонавт.


 

- Баща ми е истински космонавт. От много години е в Космоса.
- Невероятно. Казваш се Кираз, баща ти е космонавт, какво друго? Майка ти кон с крила ли е?
- Не, майка ми е фея. Дане би и ти да си имаш фея?


 

Серкан: Космонавт? Значи Кираз не измисля всичко това? Творчески.
Еда: Какво трябваше да направя? Израстнах без родители, знаеш. Но устоях на крака, благодарение на тяхната любов. Знам и ти какво си преживял като дете. Последствията от това, че баща ти не те е искал, все  още се отразяват.


 

Трябваше да кажа на дъщеря си, че има баща, на когото не му е нужна ли? Какво трябваше да кажа? Казах, че е космонавт. Поне да стане щастливо дете. Какво мислиш?

 

Серкан: Еда, не мога да разбера всичко това за миг. Нуждая се от малко време. Трябва ми малко време, за да обмисля следващите ми стъпки.
Еда: Добре.


 

Серкан: Ще бъде добре, ако остана малко сам.
Еда: Добре. Разбирам. Прав си.


 

Виж. Тук има снимки и видео на Кираз. Ще ги оставя тук, ако поискаш да видиш, как е раснала.

 

 

 

 

 



Скрит текст:
Космонавт (в България, Русия и бившите сателитни държави на СССР), астронавт (в САЩ), спасьонавт (във Франция) или тайконавт (в Китай) е човек, извършил космически полет или минал специална подготовка за извършването на такъв полет.

Миси, момичета, Flowers Hibiscus

# 52
  • София
  • Мнения: 2 646
Получи се някяква колизия ...Rolling Eyes "сблъскаха" се два поста, но вече всичко е ОК Grinning

Какво още се случва:
- Пина и Керем се чудят, къде са Серкан и Еда, всички питат за тях. Защо ги поставят в такава ситуация? Да бяха оставили поне бележки.
Керем: Забрави. Не се ядосвай. Да вървим. Донесох ти кафе. Любимото ти. Бял шок...Шоколад...как беше
Пина: Мока
Керем: Мока. Трябваше да се запиша на езиков курс, за да произнеса това, но... Пиеш го с безлактозно мляко, защото имаш алергия. Знам.
От къде знае това?
Керем: Може да съм чул, когато казваше на сервитьора. Възможно е и да съм си записал.

- Семейството на Енгин, заедно с Ердем, разбира се, закусват.
Пъръл получава „наказание“, че е скрила от Енгин за Кираз – тя остава в къщи да се грижи за Джан, Енгин тръгва отново на работа.
Идва Айдан, иска да говори с Енгин, но без предатели. Пъръл и Ердем обидени неохотно напускат залата.Тази цветарка всички ли зарази? Какво е това? Повлияла е на всички близки на Айдан хора .
Айдан пита има ли новини от Сркан. Енгин отново звъни, Серкан този път отговаря.




 

Серкан: Слушам, Енгин
Енгин: Брат, къде си? Звъним от сутринта. Какво правиш?


 

Серкан: Искам да остана сам.
Енгин: Разбира се, преживя шок. След толкова години разбра, че имаш дъщеря...


 

Серкан: Разбира се, не съм изненадан, че сте наясно. Добре, след като вече знаеш, моля те дай ми малко време. Нужно ми е да остана сам.
Енгин: Добре, брат. Събери си мислите, не се принеснявай.


 

Серкан: И кажи на Пъръл да се заеме с хотела възможно ной-скоро.
Енгин: Не се притеснявай. Аз ще работя, а Пъръл ще бъде с детето.
Серкан: Добре, правете каквото искате, само не изоставайте.
Енгин: Добре, ще се видим.


 

Айдан: Какво прави? Ще дойде или не?
Енгин: Няма да дойде.
Айдан: Тази цветарка заплашва сина ми ли?
Енгин: Той каза, че трябва да събере мислите си, иска да остане сам.


 

Айдан: Докато събере мислите си...Тези похитители на деца ще откраднат внучката ми.
Енгин: Какво общо има това? Тогава Еда нямаше да каже на Серкан, че има дъщеря, нали?
Сейфи: Именно.


 

Айдан: Но те непрекъснато бягат. Когато и да дойда, тях ги няма. Къде са?
Сейфи: Сигурно чакат, докато се успокои обстановката, г-жо Айдан.
Айдан: Няма да се успокои! Къде е домът им? Ще отида там.


 

Енгин: Г-жо Айдан, не трябва. Трябва да се успокоите. Седнете, ще помислим спокойно. Следващите стъпки трябва да правим обмислено, да вземаме ррешения.
Айдан: Ту ставам, ту сядам. Как може така?


 










...каза, че трябва да помисли.

 

Еда: Дойдох си, лельо.
Айфер: Къде ходиш?
Мело: Толкова се притеснявахме, скъпа! Цяла нощ те мислихме.


 

Еда: Къде е Кираз?
Айфер: Горе. Днес не съм я пускала. Защото г-жа Айдан разбра и да не я докосва.
Еда: Разбрала е.


 

Айфер: Ами да! Сега няма да ни остави на мира.
Мело: Сигурно ще има скандал!
Еда: Говориш глупости.  Какъв скандал? Ние сме зрели хора, никой няма да прави скандал.


 

Айфер: Няма да ходя на работа. И няма да я пускам от къщи. Защото ако видя Айдан, ще я удуша.
Еда: Спокойно, лельо. Ще ви кажа какво стана.


 

Еда: Серкан показа зряла реакция. Каза, че трябва да помисли.
Айфер: Той само може да мисли.


 

Еда: А какво? Щеше да е по-добре да къса и да хвърля?
Айфер: Не знам, Еда. Може да е по-добре. В крайна сметка разбрахме, доколко иска деца.


 

Мело: Той нищо ли не каза? Например, че е свикнал с Кираз. Не каза ли, че добре се разбирт? Нито дума ли?
Еда: Нищо не каза, нищо. Не, не мисля, че той иска дете.


 

Мело: Скъпа, имаше ли очаквания?
Еда: Мело, какви очаквания? Преди много години разбрах, че от него не мога да очаквам нищо.


 

Айфер: Ах, Еда. Защо го чака до вратата до сутринта? Заради надеждите, нали? За да чуеш нещо хубаво?
Еда: Не знам...не знам, наистина. Толкова години си мислех, че те ще се срещнат. Затова й казах, че баща й е космонавт и ще се върне. Не знам.
Мело: Скъпа, не се разстройвай, ясно? Ами зетят може да се върне с хубави новини?


 

Айфер: Според мен, не трябва нищо да чакаш. Ако той наистина искаше дете, вместо да избяга в Истанбул, щеше да дойде при нея.
Мело: Како Айфер...
Айфер: Какво? Не е ли така? Не съм ли права?


 

Еда: Добре. Щом в нашия живот нищо не не се е променило, да се връщаме на работа. Ти вземи Кираз, става ли? Аз ще се облека и отиваме на работа. Хайде, Мело.

 

# 53
# 54
  • Мнения: 5 194
Дилеми, благодаря ти за труда и старанието. Sparkling Heart



Да повторя тази красота. Flowers Hibiscus

# 55
  • София
  • Мнения: 2 646
Какво още се случва:

Скрит текст:
- Дениз научава, че Серкан е заминал и няма да идва в хотела. Боже мой! Как така г-н Серкан е заминал?
Енгин: г-жо Дениз, не се притеснявайте, аз лично ще се заема с проекта. Няма да има никакви проблеми. Ще продължим от там, от къдете сме спрели.
Кого го интересува работата? Кой е този?
Енгин: Не разбирам какво е важно за вас? Интересно, какво е важно за вас?
Дениз: Серкан Болат. Кажете, той заради Еда ли си тръгна?
Енгин: Не, какво общо има това? Чуйте, г-жо Дениз. Понякога г-н Серкан ще идва заради проекта.
Дениз: Ако, макар и малко ме познавахте, щяхте да знаете, че не се задоволявам с малко. Нима веднъж на 40 години ще виждам г-н Серкан? Що за милостиня?
Енгин: Въобще не разбирам, какво искате. Ако можех да разбера... какво иската?
Дениз: Много просто – прекратявам проекта. Всичко приключи.
Енгин: Но как е възможно? Толкова хора, толкова усилия...
Дениз: Ако го няма г-н Серкан, то и мен няма да ме има. И проект няма. И Еда ще изгоня. И теб, и теб. Всички ще изгоня. Ох, става ми по-леко, когато гоня. Тръгвайте си.
- Енгин споделя с случилото се
Пъръл: Момент, ти... Енгин, продължавай. Какво стана? От първия ден вече си мат? Тежко е да се работи. Разбира се, ти си загубил навиците си след толкова години почивка. Ако искаш...
Енгин: Не е време за подигравки. Този път проблемът е голям.
Ердем: Аз какво? Отново бавачка ли ще стна? Не искам това.
Пъръл: Момент, няма никакъв голям проблем. Всичко ще уредя. Хайде отново да сменим ролите си. Ти наглеждай Джан, а аз ще работя.
Енгин: Това не е проблем, който всеки може да реши, живот мой. Не разбра ли? Доколкото Серкан остави работата...Г-жа Дениз уволни всички нас.
Пъръл: Как така? Не може така да постъпва.
Енгин: Вече постъпи. Ало, Серкан. Имаме големи проблеми. Трябва спешно да дойдеш тук.[/i]



 

Серкан: Имам среща с г-жа Дениз, затова дойдох. Добре.

 

 

Еда: Мело. Мело. Серкан се върна, той е тук.
Мело: Ейй! Това значи го е приел. Работата е вързана. Той е съгласен.


 

Еда: Не знам, възможно е.
Мело: Как така не знаеш? Ако той не искаше, нямаше да дойде тук. Помисли. Ура! Имаме празник. Ура!


 

Дай да те целуна. Скъпа моя. Добре, а къде е той сега? Какво ще правим?
Еда: Отиде при г-жа Дениз. А къде е Кираз?


 

Мело: Тя е там. Играеше.
Еда: Кираз... Не...


 

Мело: Скъпа, ти си родила жаба в блатото. Казвах ти, че не трябва да си играеш с насекоми по време на бременността.
Еда: Какво общо има това? Ако Серкан поиска да я види? Какво ще правим?


 

Мело: Ето какво...Нека я почистим в тоалетната. Цялата кал от нея...
Еда: Кираз, ела тук, бeбче. Ела тук, дъще. И ръцете, и краката... Ела тук, дъще.


 

Кираз: Мамо, аз полях цветята.

 

Еда: Хубаво е, че си ги поляла. Но знаеш ли какво ще правим сега? Ще се преоблечем, ще ти сложим чисти дрехи.
Кираз: Но аз искам още малко да поиграя.


 

Мело: Никаква мръстотия. Приключихме. Ще престанеш да играеш в пръста.
Еда: Не може, трябва да побързате.


 

Кираз: Защо?
Еда: Защо? Ето защо...Джан... Може би ще видим Джан. Искаш ли Джан да те види в такъв вид?


 

Кираз: Нека види. Той е прекалено чист. Ще изцапам и него.
Еда: Тя е права. Какво ще стане, ако я види?


 

Мело: Така не става. Време е за подкуп. Ако сега отидеш да се измиеш, имаш два сладоледа.

 

 

 

 

 

 

Еда: Защо правиш така?
Мело: Детето има мозък на финансист. Цялата е на баща си, не пропуска възможност.


 

Еда: Добре, нека бъде така. Отиди да я преоблечеш.
Мело: Защо аз да я преобличам. Ти си й майка, отиди и ти я преоблечай.


 

Еда: Аз работя, ако не си наясно. Затова съм тук. Моля те, отиди.
Мело: Защо всички мръсни неща ме намират? Това е кал...Стига вече! Да тръгваме. Всички мръсни неща аз ги правя.

 

# 56
  • Мнения: 4 834
И днес съм ви намерила колажи от най-важните моменти в епизода.

П.с. Дилеми не знам дали не трябваше да изтриеш единия пост. 🤔 Дано нямаме гости от модераторския екип...в случая си е грешка на форума, че се е дублирал, не е умишлено, но знам ли..

# 57
  • Мнения: 1 844




Великолепни са тези двама млади хора.
Не ми стигат думите, с които да опиша личностите им.
Надявам се в живота си да са толкова искрени и чисти колкото излъчват снимките им.









https://twitter.com/LeyLeyM24/status/1547256738264612864?s=20&am … PkqffCGGrQDOOgJbQ

Този туйт подсказва, че снимките май са нови.
Ако е така, Керем най - после си почива след всички активности в последните седмици.

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 20:35 от DeniAra

# 58
  • Мнения: 5 194
Провокирана съм от поста на Дени от снощи, че темата е най-позитивната в раздела. Та искам да ви благодаря момичета, че правите мястото приятно за посещение и писане. Sparkling Heart Дори и Ханде и Керем не биха ме задържали в тема, в която няма добронамерен тон и толерантност.

Едит: Дени, не са нови снимките от 2019 година са. На почивка в Бодрум с приятели от Америка.

Скрит текст:




От Фокс Satisfied Не могат без нас.



Flowers Hibiscus

# 59
  • София
  • Мнения: 2 646
... ето какво ще направим.

 

Дениз: Не, когато ви видя, ставам позитивна. Когато ви видя, се превръщам в друг човек.
Серкан: Да, получих новините и въобще не очаквах такова нещо от вас.


 

Дениз: Моля ви...Така говорите, защото уволних всички ли? Или пристигнахте, защото уволних Еда?
Серкан: Какво означава това?


 

Дениз: Чуйте, няма да увъртам...Еда наистина ли беше ваше бивше момиче? По-точно какви са вашите критерии за красота?
Серкан: Г-жо Дениз, сега за какво говорим?


 

Дениз: Ще ви дам един съвет. Имала съм 5 мъже. И с нито един от тях не се виждам. Защо? Защото от бившия не става бъдещ.
Серкан: Прекрасно, само че, г-жо Дениз, това вас не ви касае.


 

Дениз: Така говорите, за да не се разстройвам, нали? И наистина, какво ми пука.

 

Серкан: Добре, ето какво ще направим. Няма да отменяме проекта. И вие никого няма да уволнявате. Всеки ще си остане на мястото. Аз също ще работя. Това устройва ли ви?

 

Дениз: Ай, супер! Хайде да го отпразнуваме.
Серкан: Мисля, че не трябва веднага да празнуваме, защото имам работа.


 

Дениз: Но вие ще бъдете тук, нали? Тоест, ще го отпразнуваме насаме.
Серкан: Да. Може би.


 

 










Добре. Хайде да поговорим.

 

Серкан: Появиха се проблеми в работата, не разбирай погрешно. Затова дойдох да ги реша. Ако искаш...
Еда: Така ли?


 

Серкан: Имам малко работа , а после...
Еда: После?


 

Серкан: После заедно ще прегледаме проекта, става ли?
Еда: Проекта? Ще работим върху проекта? Сякаш между няс няма никакви проблеми...Сякаш нищо не се е случило ще работим върху проекта ли? Не разбрах?


 

Серкан: А какво, да отменим проекта ли?
Еда: Ако под проект нямаш пред вид нашето общо дете, то да, заслужава си да го отмениш.


 

Серкан: Днес сутринта ти казах, че ми трябва малко време...Сутринта.

 

Еда: Разбира се. Цялото време е твое. Мисли колкото искаш. Но преди да вземеш решение...Ти не можеш да бъдеш там, където сме аз и моята дъщеря, Серкан.
Серкан: Добре. Искаш да поговорим?


 

Еда: Да, хайде да поговорим.
Серкан: Добре. Хайде да погворим. Да тръгваме. Да поговорим на крайбрежната?


 

 


Къкво още се случва:
Скрит текст:
- Айдан и Сейфи пристигат в кафенето, Айдан и Айфер отново спорят:
Сейфи: Може би трябва да престанете? Вече се изморихме да слушаме. Седнахме, а вие продължавате...
Айдан: Ти с лихвите ще отговаряш за годините, които си откраднала от мен.
Айфер: Вие толкова много обидихте Еда, че тя не можа да дойде на себе си. Няма да позволя да обидите и Кираз.
Сейфи: Колко хубаво си изкарахме. Какви спомени, вече няколко часа си говорим.

От терасата на кафенето виждат Серкан и Еда да говорят на плажа.
Мело: Оставете. Нека да решат родителите й. Не е ваше право да говорите.
Сейфи: Вие си спорете, те започнаха да говорят.
Айдан: Бащата Серкан Болат идва, за да поеме отговорност пред дъщеря си. Нека започне времето на Болат.
Айфер: Вие въобще не сте виждали времето на Йълдъз.

Мики, и аз нямам представа какво и как се случи? Както кажете, мога да изтрия 2-рия пореден пост и да ги публикувам отново, пренаредени. Или да го сложа като допълнеие към 1-вия?

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 20:34 от Dilemi

Общи условия

Активация на акаунт