💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 7/

  • 31 952
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 726
Привет и от мен с днешният ден!    

Енерджи Мама благодаря за споделените впечатления и емоции. Аз също много обичам да снимам забележителности, в който и град да се намирам. За мен почивката е и обогатяване на познанията за света.

Гери,, дай Боже скоро да започнат нови проекти Керем и Ханде, за да може интересът към двамата да се отклони в посока към професионалните им задачи. Наистина двамата са подложени на невероятен медиен и фенски интерес и натиск. Може би, затова са решили сега малко да се отдръпнат и да не са постоянно на прицел. Това страшно изнервя. Човек не може да се отпусне и да се почувства сам с любимият. От всякъде го наблюдават и както казваш, сякаш живеят с тях в дома им. Непрекъснато се бъркат и така създават предпоставки за интриги и клюки. Керем е прав, когато казва, че лъжата рано или късно винаги те настига. Има много фенове, които продължават и сега да пишат невероятни измислици, без да ги познават лично. Снощи една такава фенка продължава да пише за Ханде и въображаемата й връзка с Каан.  И то с един ехиден и хаплив език. Аз лично ги подкрепям. Нека така по-дълго да са скрити откъм личен живот. Светлините сега е редно да са насочени към професионалните им ангажименти. А те, когато се почувстват готови, сами ще ни информират за другото.



Цитат
Дано скоро Керем и Ханде се върнат на екран, че ми омръзна в Туитър да чета налудничави теории за личния им живот (особено лъжливи истории със замесени трети лица) и феновете да се изказват все едно спят с тях в една стая или просто да създават интриги, защото не харесват съответно единия или другия.


Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 12:56 от БлагаВест

# 31
  • Мнения: 4 839
Здравейте Animal Bee

nrgmama , извинявам се, че съм пропуснала предното ти питане. Hug Страхотни снимки, искаме още. Heart Eyes
Гугутка Hug Сани Hug
Гери Hug , чудесна дестинация си избрала, какво да ти кажа. 😏 Съгласна съм с теб за постоянните атаки в туитър, но такива не липсваха и след разследването в кой филм , вероятно,  ще се снима Керем в Испания. "Филмовите критици" се изказаха, че не било добре за него да се снима във филм на Сантяго Сегура. Joy Стана ми интересно какво точно му има на този Сантяго - просташки комедии ли прави? Пародии? Стана ми любопитно и изгледах първия филм "A todo tren" (няма го с бг суб) - много си е хубав филма, комедия, но не е просташка и не е пародия. Децата са главните герои, страхотни малки артисти. Посмях се с тях. Наистина има много актьори , които се появяват буквално за по 1 минутка. Ще гледам с удоволствие и втория филм, дори Керем да не участва в него. Blush На финала и букет калии имаше, сякаш за мен. Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

Дилеми, много благодаря за подробната информация около сторито на Керем. Hug

Срещнах този цитат вчера в Туитър, с посочен автор Пабло Неруда.
И ако нищо не ни спасява от смъртта, то поне любовта да ни спаси от живота.
Стана ми интересно да прочета творбата на Неруда и се разрових, оказа се, че е грешно приписан цитат, авторът на тези думи е Javier Velaza. Опитах да ви преведа творбата му, доколкото ми е по силите - по смисъл и лирически да звучи добре. Надявам се да ви хареса и предварително се извинявам,ако разплача някого. Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Спасителят
Javier Velaza

Не е безполезно да се обича, в крайна сметка.
Също като опитомяване на змии, изисква от нас усъвършенствана техника и безсрамието да се разголиш пред света.
И да имаш нерви от стомана.
Но да обичаш също е здравословно.
Нейната песен намалява разстоянието, което ни отчуждава.
Под разхлабеното въже има - не се моли за мрежа, това е невъзможно - друго въже , толкова тънко , но то е последна възможност,  понякога толкова безполезно, под него няма нищо.
И се отхреват прозорци, през които изливаш гнева си и виждаш нови хоризонти и така само любовта ни спасява, в крайна сметка, от най-голямата позната опасност - да бъдем само - и нищо повече - самите себе си.
И сега, когато вече всичко е казано и имам своето място в отвъдното.
И сега, когато ме боли да говоря и прекрачвам праговете на страха си, имам нужда от твоята любов като аналгитик.
Със своите целувки от морфин да ме успокоиш.
Да обгърнеш кръста ми с ръцете си , правейки спасителен пояс , който не ми позволява да потъна в бездната на тъгата. Да ми облечеш дрехи от надежда - вече почти не помня тази дума - толкова големи, като на дете, което е облякло ризата на баща си.
Да управляваш паметта ми и моя разум.
Да ме приютиш от мен самия - моят най-голям и упорит враг - да ме успокоиш. Въпреки, че е лъжа , защото всичко е лъжа, но твоята е благородна.
Да затвориш очите ми и да кажеш : "вече свърши, вече свърши, вече свърши". Въпреки, че нищо не е свършило и не свършва...
Свърши се
Свърши се
Свърши се
И ако нищо не ни спасява от смъртта, то поне любовта да ни спаси от живота. 🤍

# 32
  • Мнения: X
Мики, къде успя да гледаш филма A todo tren?

На мен не ми е проблем проекта в Испания, а хората. Така наречените испански фенове са тези, които разпространяват най-много лъжи в социалните мрежи и най - много пишат грозни постове по адрес на Ханде. Честно казано ако не беше тяхната токсичност, щях да се радвам още повече за Керем. Похвално е, че има изобщо роля, та дори и малка. Така се започва.

Ханде отбелязва рождения ден на легендарната певица Сезен Аксу 💓

# 33
  • Мнения: 4 839
Гери, нося ти линка. Току - що разгледах плеъра по-подробно и видях, че има опция за включване на английски субтитри, пуснах една сцена, мисля, че ще е хубав превода.
https://playerwatchlm07.xyz/movies/play/13150080-a-todo-tren-des … &t=1657623961

# 34
  • Мнения: 3 366



Мики, супер си е обзора на епизода, сутрин с удоволствие преглеждам. Heart Eyes Само дето с изненада установих, че явно гледаме различни неща Satisfied Аз както изоставах с епизодите в един момент се оказа, че вече съм с няколко напред Open Mouth Намерих в нета 31 и 32 според номерацията на бТВ Лейди - Еда и Серкан са повторно на вилата, но този път със Селин и Ферит. В колата прозвуча и едноименната песен на Башак към сериала, превели са и нея. На прав път съм, довечера ще търся няколко назад и всичко е точно Satisfied

В анкетата избрах третата опция. Хубаво е да има Тема на деня, но ако е благодатна като вчерашната не се спирам, чак омръзвам на себе си. Satisfied

# 35
  • Мнения: 4 839
Марги, явно са качили в нета епизодите от voyo , там нали са една седмица напред.

Ханде през очите на Керем. Heart Exl

# 36
  • София
  • Мнения: 13 726
Керем, макар и далеч и заангажиран с новият си проект, продължава да е активен в социалните медии.
Ето какъв коментар е написал днес по повод една новина за зоологическата градина в Газиантеп. Както винаги много социално ангажиран и с любов към животните.







Много фенове са го подкрепили.







Та по този повод предлагам, един от тематичните ни дни да бъде свързан с любовта на Керем и Ханде към животните.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 647
Преди една година 13.07.2021 Heart



# 38
  • Мнения: 4 839
Нова снимка на Ханде в профила на Атасай
Цвете в пустинята Flowers Hibiscus


Линде , вече съм задавала такава тема "Ханде и Керем - за животните с любов", беше съвсем скоро, на 29.06, но май ти точно по това време беше на почивка... за теб можем да я пуснем пак, по-нататък. Heart Exl

# 39
  • Мнения: 1 839
предлагам новата тема да е за усмивките на Ханде и Керем!!

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 13 726
Да Поли, точно тогава ме нямаше. Изпуснала съм  тази любима тема. Затова приемам предложението на Usmivkata "Усмивките на Ханде и Керем"!
Малеее, там не знам дали ще ни стигне една тема само с усмивките на Керем?
 



Докато Ханде и компания релаксират и играят на табла, малчовците спят...



# 42
  • София
  • Мнения: 2 647








И за баланс Grinning

# 43
  • Мнения: 10 529
Бамбини, сряда вечер е,  време за парти Tropical Drink

Ето и линковете  за  еп. 43 с бг. суб
https://ok.ru/video/2633652636343
https://tvseriali.bg/tvseries/sen-cal-kapimi

и да спазим традицията - стартираме в 20:00 ч Wink
Gift Heart

Sparkling Heart

# 44
  • Мнения: 1 839
най-красиво усмихващата се двойка на турското кино!!!



Общи условия

Активация на акаунт