💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 7/

  • 31 950
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 839
Миси Hug , Слънце Hug,
gali-viki Hug - не знам дали на всички им допадат тематичните дни, затова пуснах анкета. Нека мнозинството да реши. Blush
Дени Hug - много се радвам, моите усещания съвпадат с твоите, дано и занапред да е така!
Линде Hug , Усмивка Hug , Яси Hug
nrgmama Hug - да си кажа , щом така деликатно ме попита. Любимото ми цвете е кала. Влюбих се в него, откакто го видях в сериала "Вдовицата в бяло". Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
За съжаление не успях да си направя такъв букет за сватбата, не им бил сезона. Но пък компенсирах с торта и бутониери с това цвете.Blush
Дилеми Hug , Златна Hug ,Сиси Hug , Гости Hug
Марги Hug - покрай теб и аз започнах да ги харесвам много , то няма цвете , което да не харесвам като цяло, но наистина сякаш се подминават с пренебрежение маргаритките. Незаслужено, разбира се. Stuck Out Tongue Winking Eye Ще погледна кодовете. За цветовете, разликата е умишлено , и в предните теми беше така.

Приспах си децата по никое време, отивам да гледам епизод. Heart Eyes

Между
това, което мисля,
това, което искам да кажа,
това, което мисля, че казвам,
това, което казвам,
това, което ти искаш да чуеш,
това, което мислиш, че чуваш,
това, което чуваш,
това, което искаш да разбереш,
това, което мислиш, че разбираш,
има 10 възможности за проблеми в комуникацията.
Но поне да опитаме...

Edmond Wells

# 16
  • Мнения: 5 197
Сериала продължава да държи челни позиции в HBO Латинска Америка. Тази седмица е първенец в Чили, Колумбия, Аржентина и Мексико. Trophy



Скрит текст:





Биге Flowers Hibiscus



Лека нощ! Nature Sparkler

# 17
  • София
  • Мнения: 13 726



И нещо много интересно...   

На въпрос на фен от Туитър към TVDiziKusu.


Ето го и отговора.

# 18
  • Мнения: 4 839
Идвам с обзора за днес, надявам се, че ще е по-кратък, но нищо не обещавам. Stuck Out Tongue Winking Eye

Серкан чак сега ли забеляза, че Еда е левичар. 😂 Обаче забелязвате ли колко синхронно се хранят вече, не е като предния път. Опитът си казва думата. 😂

Серкан нахрани Еда и явно реши, че като нахани лъвицата и вече е спокойно положението, та й свали белезниците. Joy
Еда:  Кой и защо прави нещо такова?
Серкан: Мен ли питаш?




Всички се чудят къде са Серкан и Еда.
Сейфи: Дай Боже да е с госпожа Еда!
Айфер: Не, моля ви, да не намесваме Бога.
😂

Айдан описва Еда: Висока, слаба и много досадна.😂

Еда: Нали не ме доведе тук с белезници, за да ми предложиш работа?
Серкан: Виж, знам, че си ми ядосана..
Еда: Признаваш, че си сгрешил , така ли?
Серкан: И ти сгреши , ако беше по-внимателна това нямаше да се случи.
Еда: Вместо да се извиниш, казваш, че съм сгрешила. Не желая да те слушам. Тръгвам си.



Серкан: Не знаех, че ме мразиш толкова много, не знаех. Остани тук , аз си тръгвам.


Еда: Реших, че е някой перверзен тип.
Серкан: Що за развинтено въображение имаш?
Еда: Ти гледаш нагло дори със затворени очи.
😂




Еда:По-добре ли си ?
Серкан: Не знам, може би никога няма да прогледна.
Еда: Не си ослепял.
Серкан: Стана чудо.
😂


Еда: Наводнение във вилата на г-н Серкан, да не чуят папараците.😂

Серкан: Аз спя надясно, по-добре е за сърцето.
Еда: Този път ще спиш наляво, заради сърцето. Обърни се.
Серкан: Не е здравословно, но карай. 😂 Еда, капе върху мен, ще се преместя малко към теб, водата е мръсна, капе от тавана, може да се разболея. 😂
Еда: Изобщо не ме интересува. Стой си там.
😂
Едно говориха, друго стана...


Когато си вдигаш телефона, докато спиш..

Серкан: Тръгваме след малко, когато Еда се разсъни.
Айфер: Имам една молба, на тръгване минете през брачното и купете годежни бонбони , ще почерпим всички съседи.
😅

Серкан: Не разбирам защо се гневиш. Зарязах работата си заради теб, обиколих всички градски паркове, оковах се в белезници. Какво още искаш?
Еда: Ще помогна за хотела, но само за един ден. Последни 24часа и после всеки по пътя си.

Да видим как Серкан ще използва последните си 24часа с Еда. Ще се сети ли да се извини най-накрая? Rolling Eyes

Айдан: Селин и Ферит се разделят, ако искаш говори с нея.
Серкан: Първо трябва да свърша една работа, затова тръгвам. Довиждане.


Серкан: Никога не бягам от конкуренцията.
Организираха си мъжка среща за билярд. Това ли беше важната работа на Серкан, че не отиде при Селин да се сдобряват. 🤪

Да поговорим за мъже
Еда: Всичко е техен монопол, всичко им е позволено, да разбиват сърца, да не се извиняват, но правилата ще се променят, господа.
Джерен: Нямам никаква идея за мъжите, а давам уроци на Енгин за жените. Какво ми разбира главата.
😂

И за жени
Алпнекин: Истинската жена те държи в ръцете си. Тя дърпа конците. Бъди лидер в офиса, но вкъщи - агънце.
Енгин към Серкан: Никой не очаква да си агънце. Просто покажи малко чувства.
Серкан: Това никога не помага.

Еда: Във всеки жест търсиш чувство, във всяка дума - нежност, но не, няма!
Фифи: Мъжът трябва да козирува, точка по въпроса. 😅

Ферит: Ако не можеш да живееш без нея , значи си влюбен.

Еда: Ще ме погледне и ще каже: "Не си тръгвай, не си тръгвай!"
Серкан: Няма да ме погледне и да каже :  "Тръгвам си!"

Ферит: Жените са сложни същества.
Фифи: Мъжете са много елементарни.


Сейфи: А, какво съвпадение, една звезда падна.
Серкан: Всъщност не, и през деня падат много.
Сейфи: Имах предвид звездата в живота ви - Еда. Тя сбъдна едно ваше желание , без дори да разберете. Вижте сам.



Прочувствена сцена за финал. Помня, че я очаквах с нетърпение при първото излъчване. Нямах търпение Серкан да разбере какво направи Еда за майка му. Heart Exl

Май изобщо не се справих с целта ми днес да е по-кратичко. 🙈
Лека нощ и сладки сънища. Nature Dizzy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 247
nrgmama Hug - да си кажа , щом така деликатно ме попита. Любимото ми цвете е кала. Влюбих се в него, откакто го видях в сериала "Вдовицата в бяло". Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
За съжаление не успях да си направя такъв букет за сватбата, не им бил сезона. Но пък компенсирах с торта и бутониери с това цвете.Blush

Мили момичета, мила Поли! Съжалявам, че не си успяла да направиш сватбения си букет от бели кали, но животът е пред теб и съм сигурна, че ще имаш много лични поводи, когато ще получаваш истински бели кали, символ на елегантност, изящество, нежност и тържественост! Сигурна съм, че ще получаваш много кали и може би освен бели, също така и в други цветове, защото калите са цветята с най-много различни цветове и отенъци! А дотогава един виртуален букет от мен с искрена благодарност:



И за да завърша темата с любимите ти цветя държа да уточня, че написаното днес не беше особено деликатно, по-скоро бих го определила като напомнящо, защото вече директно те попитах същото на 21 юни 2022, тема 6, #5, но това е само малко уточнение от моя страна!

В среднощните часове няма да пиша анализи и/или коментари, тази вечер ще ви оставя една поредица от снимки, която съм нарекла "Църкви, синагоги, катедрали, манастири: късче от културното наследство на Европа". През последните дни се опитвах да реша под каква форма да ви направя съпричастни с моето пътуване, с видяното, преживяното, с минутите зад обектива! Тези, които си мислят, че може да им бъде интересно могат да надникнат в скрития текст!

Скрит текст:




















И за да съм темата, нашите прекрасни Ханде Ерчел и Керем Бюрсин:



Пожелавам ви един прекрасен, слънчев, усмихнат и успешен ден! Следенето на сериала по БТВ Лейди се оказа почти невъзможно за мен поради липса на достатъчно време, но пък когато ми стане носталгично си пускам епизодите с български субтитри! Така че, не мога да гледам паралелно с вас, но се опитвам редовно да ви чета и от време на време да се включвам! Gift Heart

Хубав ден! Nature Sunny

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 02:27 от nrgmama

# 20
  • Мнения: 1 336
А така, качихте ме на моя, седми етаж, във вълшебния асансьор на ХанКер! Аз редовно съм с вас, но нямам умения да поствам...но ви се радвам и съм много благодарна.

# 21
  • Мнения: 10 529
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви един свеж, усмихнат и изпълнен с положителни емоции ден Wink

Gift Heart

# 22
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Добро утро момичета,

# 23
  • Мнения: X
Здравейте, момичета 💖
Толкова много съм изпуснала 😣

Бях си взела малко свободни дни от работа да презаредя батериите 🤩

Отскочих за кратко до Бургас 😁
Малко беше променливо времето, но пейзажът си остава красив ❤️


Мики, благодаря за новия ни дом. 💞
Както винаги е изпъстрен с най - емблематичните моменти от нашия сериал като например първия от многото годежи на Еда и Серкан 😁

Много хубава идея да имаме тематични дни. Винаги, когато мога, ще се включвам с удоволствие. В предишната тема наистина бяхте сложили прекрасни снимки на Еда и Серкан/Ханде и Керем.
Чернобелите фотографии бяха фантастични, а от тези с цветята имаше нови открития и за мен ❤️

Имам много любими цветя... Но близко до мен в момента са лалетата, защото носят красотата на пролетта, свързвам ги също така с Цветница (имения ден на моята майка) и ми навяват спомени от моя период в Холандия 💓





Снощи с пълен кеф гледах Еда и Серкан в капещата къща 😁 Серкан се опитва да се извини по свой начин 😁 Еда беше сурова в началото, но я как после се грижеше за него след като го напръска с лютивия спрей 💟

И приключиха така 👩‍❤️‍👨:



Дано скоро Керем и Ханде се върнат на екран, че ми омръзна в Туитър да чета налудничави теории за личния им живот (особено лъжливи истории със замесени трети лица) и феновете да се изказват все едно спят с тях в една стая или просто да създават интриги, защото не харесват съответно единия или другия.







Страхотен ден Ви желая! 😻

# 24
  • Мнения: 2 047
Здравейте , прекрасна тема Мики

стори от Керем
https://



Според днешната класация на Соципол, Ханде и Керем са поставени на 2-ро и 5-то място на местно ниво 💃🏻🕺🏻


Преди една година 🤍 13.07.2021 г ❤️

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 10:59 от sani1212

# 25
  • София
  • Мнения: 2 647


Нещо невиждано досега: непознати детайли от Вселената
Древни галактики от дълбокия Космос: първите кадри от телескопа "Джеймс Уеб" разкриват невиждани досега детайли от Вселената.


Пет близко разположени галактики, известни като Квинтетът на Стефан

Скрит текст:
Нещо невиждано досега: непознати детайли от Вселената
Древни галактики от дълбокия Космос: първите кадри от телескопа "Джеймс Уеб" разкриват невиждани досега детайли от Вселената. Вижте снимките:

    

Мъглявината Карина - космически скали, които приличат на планински хребет. Те показват раждането на звездите.

Във вторник, 12 юли, НАСА разкри още четири снимки, направени от космическия телескоп "Джеймс Уеб", ден след представянето на първото най-далечното изображение, което човечеството някога е виждало. Те изобразяват мъглявините Карина и Южен пръстен, илюстриращи жизнения цикъл на звездите, екзопланетата WASP-96b, която е с размерите на Сатурн и е на разстояние от над 1100 светлинни години, и пет близко разположени галактики, известни като Квинтетът на Стефан. Изобразените обекти не са непознати на астрономите.

Първото цветно изображение, направено от "Джеймс Уеб" и разкрито в понеделник, показва съвсем младата Вселена преди около 13,8 милиарда години. Тази първа цветна снимка на телескопа бележи "исторически" ден за човечеството, каза американският президент Джо Байдън при представянето, което се състоя в Белия дом,


Първото цветно изображение, направено от "Джеймс Уеб", показва съвсем младата Вселена преди около 13,8 милиарда години

Снимките, очаквани от астрономите по света от години, поставят началото на научната работа на най-мощния телескоп, създаван някога. "Всяко изображение е ново откритие", заяви ръководителят на НАСА Бил Нелсън. Те "ще дадат на човечеството изглед към Вселената, каквато никога не сме я виждали преди".


Изображение на мъглявината Южен пръстен в близка инфрачервена светлина

С огромното си основно огледало и чувствителността към инфрачервеното "Джеймс Уеб" има възможност да съзре обекти, които са твърде бледи, за да се видят от съществуващите досега телескопи. Той може да вижда през космическия прах. "Наистина променяме разбирането за нашата Вселена", заяви и генералният директор на Европейската космическа агенция Йозеф Ашбахер.


Пет близко разположени галактики, известни като Квинтетът на Стефан

Проектът за телескопа "Джеймс Уеб" се реализира съвместно от НАСА, Европейската и Канадска космически агенции. Стойността на свръхтехнологичния апарат е около 10 милиарда щатски долара.


Квинтетът на Стефан

Телескопът "Джеймс Уеб" беше изстрелян през декември миналата година. Той е най-голямата и най-мощната астрономическа обсерватория, изпращана в космоса. Учените планират да го използват за изучаване на най-старите звезди и галактики във Вселената, образувани след Големия взрив, както и за търсене на потенциално обитаеми планети.



Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 11:37 от Dilemi

# 26
# 27
  • Мнения: 2 047
Ханде с Мави , Гамзе ,Джанер братът на Джанер

# 28
  • Мнения: 862
Flowers Herb Dilemi, поздравления за информацията.

Напомни ми епизода в който иронизираха Балджа с подаръка за НГ книга за астрология ..., а Серкан
се интересува от астрономия. От поста на Керем разбираме, че и той се интересува от астрономия и постиженията на човечеството в тази област.

Красивите звезди на планетата земя!
Хубав де е деня, Ви момичета!

# 29
  • Мнения: X
Радвам се, че Ханде прекарва време със семейството си 💖

Керем смело настъпва в Испания.

Mediaset са придобили правата за излъчване на Seref Meselesi и GB в Испания.

Общи условия

Активация на акаунт