СПГЕ ,,Джон Атанасов” випуск 2022/2023

  • 4 925
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, моето дете е прието тук с голямо желание от негова страна.
Ще се радвам тук да обменяме информация за всичко свързано с училището, специалностите, учители и всичко, което касае нашите бъдещи осмокласници.
Живеем в кв. Надежда 3. Ако има още някой в района ще е страхотно да си пътуват заедно.

# 1
  • Мнения: 2
Здравейте, и ние се записахме. Токова ни беше и желанието. Живеем в Толстой. Вие в каква специалност сте?

# 2
  • Мнения: 2 418
Хайде и ние в записаните,по желание на младежа.

# 3
  • Мнения: 12
Здравейте, и ние се записахме. Токова ни беше и желанието. Живеем в Толстой. Вие в каква специалност сте?
Компютърни мрежи

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте, и ние се записахме. Токова ни беше и желанието. Живеем в Толстой. Вие в каква специалност сте?
Компютърни мрежи
Супер. Аз също съм приета в компютърни мрежи и живея в Надежда 1.

# 5
  • Мнения: 1
И нашият син е в компютърни мрежи. Живеем в Красна поляна.

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте, създадох група във Фейсбук, която се казва "СПГЕ Джон Атанасов приети 2022 година в компютърни мрежи". Групата е само за деца, а не за родители. Моля, всички, които са влезнали в компютърни мрежи, да влезнат в групата, за да се запознаем и да обменяме информация.

# 7
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте. Детето е прието приложно програмиране. Има ли родители на деца от тази специалност?

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте. Детето е прието приложно програмиране. Има ли родители на деца от тази специалност?
Здравейте, и ние сме приети в Приложно програмиране. Ще се радвам да обменим мнения.

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте, синът ми е приет в "Системно програмиране", ще се радвам да обменяме информация

# 10
  • Мнения: 12
Здравейте, в сайта на училището е качена информация за първият учебен ден , графика на децата с класният им ръководител и кабинета им. Специалност Компютърни мрежи са 2 паралелки. Някаква идея как да разберем детето в коя паралелка е? Не виждам списъци поименно…🤔

# 11
  • Мнения: 2 418
Вижте в Школо,там е качен клас и намер.В 10.00 разбирам,че трябва да са на двора и после ще имат час на класа,нали така?

# 12
  • Мнения: 2
Да и аз така мисля:  в 10 часа в двора на училището, всеки ученик си намира паралелката и след това час на класа

# 13
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте. Аз да попитам дали ще има и родители и ще носите ли цветя за класната?

# 14
  • Мнения: 2 418
Моят ще ходи с баща си,за подкрепа.

Общи условия

Активация на акаунт