Василиеви молитви

  • 2 420
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
Здравейте на някой чели ли са му Василиеви молитви.На мен ми четоха миналата седмица.Постихте ли преди това и в деня на молитвата изповядахте ли се и после имахте ли промяна в гивота и след колко време

# 1
  • Мнения: 10
Здравей! Кой поп и в коя църква са ти ги чели?
Много ми е належащо имам проблеми.

# 2
  • Мнения: 10 676
Четат се във всяка една. Отивате, говорите със свещеника и той ще ви каже  кое как е и как да се подготвите за тях и изобщо дали са ви нужни точно те.

# 3
  • Мнения: 10
Четат се във всяка една. Отивате, говорите със свещеника и той ще ви каже  кое как е и как да се подготвите за тях и изобщо дали са ви нужни точно те.
Свещенниците ги е страх да четат тези молитви, защото повечето са грешни. До този момент съм попитала 20 свещенника и всички ги е страх да четат Василиевите молитви.
Ако някой може да ме насочи към точно определен свещенник ще бъда много благодарна.

# 4
  • Мнения: 10 676
За да ги чете свещеник тези молитви трябва да е на пост и да спазва определени правила. Вие също трябва да сте на строг пост от поне 3 дни преди молитвите. Освен това молитвата е доста дълга като текст и това допълнително отнема време.
Успех в търсенето и дано намерите църква, където четат.

# 5
  • Мнения: 10
За да ги чете свещеник тези молитви трябва да е на пост и да спазва определени правила. Вие също трябва да сте на строг пост от поне 3 дни преди молитвите. Освен това молитвата е доста дълга като текст и това допълнително отнема време.
Успех в търсенето и дано намерите църква, където четат.
Никой няма да ги прочете. Аз знам за подробностите които описваш.
Даже имам приятел поп и като му споменах, че искам да ми ги чете и той се отдръпна.
Сподели на теб кой ти ги е чел и в коя църква???

# 6
  • Мнения: 10 676
В момента не мога да се сетя - беше преди доста време но в една от църквите в центъра на Варна имаше ден, в който сутрин се четяха. Май беше в катедралата. Записваха се и имена за молитвите.

# 7
  • Мнения: 42
Четат се във всяка една. Отивате, говорите със свещеника и той ще ви каже  кое как е и как да се подготвите за тях и изобщо дали са ви нужни точно те.
Свещенниците ги е страх да четат тези молитви, защото повечето са грешни. До този момент съм попитала 20 свещенника и всички ги е страх да четат Василиевите молитви.
Ако някой може да ме насочи към точно определен свещенник ще бъда много благодарна.
Не повечето са грешни. Всички са грешни. Миряните и те са грешни. Светците и те са имали грехове. Само Бог е безгрешен. Друга е причината да се избягва четенето им.

# 8
  • Мнения: 10
Четат се във всяка една. Отивате, говорите със свещеника и той ще ви каже  кое как е и как да се подготвите за тях и изобщо дали са ви нужни точно те.
Свещенниците ги е страх да четат тези молитви, защото повечето са грешни. До този момент съм попитала 20 свещенника и всички ги е страх да четат Василиевите молитви.
Ако някой може да ме насочи към точно определен свещенник ще бъда много благодарна.
Не повечето са грешни. Всички са грешни. Миряните и те са грешни. Светците и те са имали грехове. Само Бог е безгрешен. Друга е причината да се избягва четенето им.
Бихте ли споделили каква е причината според вас ???

Последна редакция: вт, 26 сеп 2023, 00:33 от Mishelllll

# 9
  • Мнения: 166
Преди повече от 20 години една ясновидка ми препоръча да ми прочетат Василиеви молитви. Отидох в Св.Петка срещу Шератон, и след като поисках от свещиника да ми прочете Василиевите молитви, той каза "Тази молитва не е за Вас, тя е за хора, обладани от зъл дух". Настоях да ми я прочете, той прочете молитва, но силно се съмнявам, че е била Василиевата. Нищо не се случи след тази молитва.

Общи условия

Активация на акаунт