Хайде на театър - 9

  • 85 818
  • 999
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 244
Страхотна постановка, препоръчвам с две ръце!

# 961
  • Мнения: 198
не ми доловихте хумора Simple Smile

# 962
  • София
  • Мнения: 5 960
Доловихме Joy
Рамбо Силек - Ран Босилек. Сър Пичук – Сърп и чук. Дърт Aнян и тримата му с китари Joy Joy

А Дон Кихот става ли за деца? и колко големи ... за 9 годишни? Thinking

# 963
  • Мнения: 4 773
Препоръчвам " Неведение" с  Албена Ставрева, Народен театър. Много ми хареса, докосна ме, преживях емоциите заедно с гороинята, перфектно поднесена. Предаде по невероятен начин чувствата и мислите на едно различно/куку/ момиче.

Последна редакция: нд, 14 май 2023, 13:31 от a.nik

# 964
  • София
  • Мнения: 1 172
Хареса ми "Хотел между този и онзи свят" в Театъра на БА - хубав, изчистен, смислен текст със силни философски послания, добра игра. 1ч и 45 минути минават неусетно, само малко в началото започна плахо, но после образите и идеята се изградиха много добре и плътно. На 14 годишната ми дъщеря също й хареса. Билетите взех от неделната промоцията от 14 до 16 ч., при която са на 50 % за всички представления.

# 965
  • Мнения: 30
Здравейте, имам 5 билета за Хъшове, за 23 май по 25лв на последен ред на втори балкон. Взех ги веднага след като излезе програмата за май с идеята, че няма да пътуваме, но плановете ни се промениха.

# 966
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Ако никой не изяви желание тук, съветвам ви да се обадите на касата. Хъшове е много търсена постановка, постоянно хора питат за билети на каса, жената там е много любезна и би ги предложила на желаещите, ако билетите за постановката са свършили.

# 967
  • Мнения: 30
Благодаря много за съвета - не очаквах, че от касата на театъра ще ми съдействат. Едната жена е много любезна, но другата ме е навиквала за зададен въпрос.

# 968
  • Мнения: 1 209
След "Орфей" доста време ми трябваше да се престраша пак да стъпя в народния театър. Тази вечер обаче бяхме на "Русалка"  на сцена Апостол Карамитев. Беше невероятно. Просто съм изключително впечатлена. Силно препоръчвам. С нетърпение очаквам и нови дати за "Разходка с Гогол" .

Много модернистично, но без да бяха от класиката. Обожавам близкия контакт с актьорите в малките театрални зали. Сценографията беше на високо ниво и много ми въздейсва.

Зад нас бяха и Крджилова и Донков и те се изкефиха.

# 969
  • Мнения: 46 526
Моля, пуснете нова тема.

# 970
  • София
  • Мнения: 9 927
Сфумато кога са пуснали билетите за юни? Доста е опоскано🤔

# 971
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Здравейте! Имам два билета за "Само час спокойствие", но няма на кого да оставя детето на 9 г. Дали мога да го взема със себе си, или не е удачен вариант?

# 972
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Не си спомням да е имало цинизми или много неподходящи моменти, но все пак темата, ако помня добре, е изневярата, та разговорите се въртят около това. Вие преценете.

# 973
  • София
  • Мнения: 6 688
Ако някой има желание - подарявам един билет за ето тази постановка, но е на 2 балкон, 1 ред и е само един, купих го по погрешка, а тогава дори няма да сме тук - показвах на приятелка нещо в онлайн банкирането и неволно натиснах бутона Blush.
Струва само 5 лв., но ако някой прояви интерес - негов е, да ми пише на лични. Grinning

ЕДИН БЕЗУМЕН ДЕН - МИХАИЛ ПЕТРОВ 50 ГОДИНИ НА СЦЕНАТА НА НАРОДНИЯ ТЕАТЪР   30 юни, петък 19:00

# 974
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ако някой е гледал "Шахнаме: Сказание за Зал", ще съм благодарна за мнение.

Общи условия

Активация на акаунт