Хайде на театър - 9

  • 85 373
  • 999
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 1 204
От "Влюбеният Шекспир" и "Зимна приказка" коя е по-подходяща за 16г и 11г момичета?

Във "Влюбения Шекспир" има малко по-пиперливи сцени, мисля че  "Зимна приказка" е една идея по-удачна.

# 991
  • Мнения: 339
Гледахте ли Аскеерите, момичета? Предвидими бяха, но според мен-заслужени.

# 992
  • Мнения: 188
Гледахте ли Аскеерите, момичета? Предвидими бяха, но според мен-заслужени.
Гледах ги. Обаче защо нямаше откъси от спектаклите и изпълненията на номинираните? Беше адски досадно с тези интервюта. Все пак са награди за  театър - не е ли редно да се видят постиженията, а не да се говори за друго. И ми беше също много скучно с тези скечове с цървули, калпаци и пр. Хареса ми само донякъде балета и песента на Иван Радоев. А иначе съжалявам, че младежа от Обещанието не взе за изгряваща звезда - той е феноменален, световен артист...Другото момче, което взе като режисьор - гледах неговия Арт в Младежкия... ами няма изненади, не ме развълнува особено, въпреки хубавата пиеса. Не виждам нищо “изгряващо“ там.  Също така исках много да вземат Елена Телбис и Бойко Кръстанов - Дъх е чудесно представление и те играят прекрасно. Иначе много се зарадвах за Александър Морфов  и двете награди за Антигона. Може би не му е най - силния спектакъл, обаче на фона на доста други е космос просто, пък и подкрепа в конфликта с онзи ДПС директор.

# 993
  • Мнения: 339
И на мен ми доскуча с тези интервюта! Честно казано , не ме интересуваха особено учителките им от първи клас или треньорът по лека атлетика от училище. Редно беше да се покажат откъси от спектакли, определено.
За мен, наградата за женска роля трябваше да отиде при Елена Телбис. Не, че  Светлана Янчева не я заслужаваше, но самата тя неколкократно ясно заяви, че наградите отдавна не я радват и вълнуват и предпочита младите да ги взимат. Тя и го показа снощи...

# 994
  • Мнения: 60
Здравейте, да попитам за мнение за Оскар в Сатиричния театър

# 995
  • Мнения: X
Здравейте, да попитам за мнение за Оскар в Сатиричния театър
Не. Овехтял театър, преиграване на Сърчаджиева и "дъщерята"...

# 996
  • Мнения: 339
" Овехтял" е най-точната дума! Имах чувството, че гледах програма на Хачо Бояджиев от 70-те.

# 997
  • Мнения: 60
Жалко, взех билетите

# 998
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Темата на спектакъла за наградите Аскеер беше свързана с учителите. Затова бяха тези интервюта и всички благодарствени и уважителни към учителите слова.

Edit: Проверих сега - надсловът е „Денят на големите учители“.

# 999

Общи условия

Активация на акаунт