Какво ще донесе Дядо Коледа?

  • 1 069
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Сега се сетих, една позната, какво правела за невъзможните детски желания!
Пишела извинително писмо от Дядо Коледа - "Мило дете, не можах да ти направя Х, но за сметка на това, ти направих У. Моля да ме извиниш, т.к......" и пр. и пр.
Умрях си от смях!  Joy Такова нещо не ми беше хрумвало! Crazy

# 16
  • Мнения: 2 757
Иска ми се да купя детски музикален инструмен на който обаче могат да се свирят реални неща - акордеонче или йоника или... Аз да му свиря и да му пея защото само това му привлича внинамието. А като порасне сам ще си ги ползва. Ех... мечти.... Party

# 17
  • Мнения: 3 456
Лорена иска ЧИПС, така че каквото и да купим и един чипс ветре трябва да има .
 

# 18
  • Мнения: 5 401
Ще му купим уокър съвсместно с бабите.. и ще се включим в благотворителност за децата в неравностойно положение.   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 272
Конче/хипопотамче-люлка. Много е малка за да изрази желание, затова ние решаваме  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 416
Май ще и вземем надуваема къщичка за игра. Георги я е харесал - наподобявала палатка... Аз още не съм имала честта да видя какво представлява бъдещият подарък.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 232
Не знам, наистина...
Играчки някакви, ама като знам как няма да им обърне никакво внимание... В най- добрия случай ще са й интересни 2-3 дена...
Както беше казала една мама, играчките са за родителите, не за децата  Laughing
Ще следя темата.
Peace newsm10  love001

# 22
  • Мнения: 2 381
Харесахме кош за играчки и ще го напълним с много такива.Това ще е подаръкът Grinning

Общи условия

Активация на акаунт