Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - Тема 7

  • 25 019
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 219
Момичета, бях заявила за връщане яхтетия панталон и кроп топ. Върнах ги и в профила ми изписваше, че са заявени за връщане, но вчера изчезнаха. Трабва ли да им звъня 🤔

Като ви преведат парите и ще се появи в профила със статут - Изплатена.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Ей много ми е влязло в главата това черно яке Never Average. Няма ХС и за продажба никъде не го откривам. Дали ще го преиздадат в ХС? Има С, но сигурно ще ми е големичко :/

# 737
  • Мнения: 412
Някой има ли наблюдение над бебешките тениски. Много искам да поръчам на мен и дъщеря ми Position to win,  но не знам дали наличния размер няма да и е малък. Поръчвала съмпи рокля и беше умалена

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 929
Да, моето дете е с розова position to win тениска.
Много е готина и си отговаря на размера ( 18-24 месеца).

# 739
# 740
  • Мнения: 180
Доста от дрехите на Алеса са ми любими... Доста every day блузки имам и ги носих цяла пролет... Преди ми изглеждаха прекалено обикновени и скъпи, но са много практични и готини. Панталона piece of me също го нося от зимата и почти не го свалям. Тениските са им ОК (с изключение на Tiger T-shirt тъй като малко се напука щампата) Иначе с това мрачно и дъждовно време вече се развълнувах за есенно-зимната колекция хаха. Надявам се преди средата на октомври (когато евентуално се очаква колекцията) да пуснат поне някакви тънки есенни блузки 🙂

# 741
  • Мнения: 2 933
И аз вече гледам дълги дрехи , надявам се да е по-рано тази година колекцията , намалението го пуснаха по-рано .
Но и от зимната колекция нямам намерение да купувам много неща , колкото и да са постоянни цените , модата им минава , особено като се пусне нова колекция , старото не е актуално вече .

# 742
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Piece of me какъв е точно като материя? Изглежда готин. То направо се чудя дали да не взимам каквото мога от старите колекции - ей го тоя 96лв идва, че си представям новата колекция колко ще струват. Щом вече къси панталонки станаха 150лв...Ох що пишем в старата тема

# 743
  • Мнения: 665
Аз очаквам гащеризона Majestic Garden принта и колана към него. Поръчах ги на 15.07, като ги помолих при възможност да ги изпратят до 22.07, понеже ще ходя на почивка. Но всичко зависело от производствения процес. 😀


Аз по-разочарована не съм била… Като тяхна лоялна клиентка, бивша такава вече май, отказвам се да пазарувам към момента, като го получих щях да падна… имам един такъв гащеризон-пижама от лидъл, на есмара, който изглежда по-официално, а е точно пижама… Много се излагат вече. След няколко гафа…. Вече ми писна от тях. Поръчките ми са на стойност над 6000 лв, не знам точно колко съм им наринала, а да не ви казвам какви неща съм получавала. От последната зимна (или по-точбо пролетна колекция, понеже ги получих след 2 месеца) получавам комплект само с пола… на полата копчето й пада (тик-так копче). Преди това онези жилетки, които изчезнаха в рамките на няма и седмица от сайта, понеже нямаше нито 1 без рекламация, после няколко пъти получавам поръчан М размер, който отговаря на ХС.. Зимно палто М размер, в което едвам ми влиза ръката в китката, а даже ми се личат койалчетата на ръката (да добието представа, че не съм пълничка, доста нормално телосложение имам, а дрехите им са за някакви кльощави с извадени ребра и без талия….) Панталон С размер - стои ми ок в краката и дупето… нооооо с толкова висока и свита талия, че трябва да ми извадят няколко ребра, за да го закопчая.. и какво ли още не. Та, за момента се придържам към други марки, алесите съм ги отписала. Изнагляха просто. Много съм разочарована….

# 744
  • Мнения: 2 933
О , много правилно .
Аз получих majestic garden панталона и е като долнище на пижама .
Никак не изглеждат скъпи .
От лятната колекция почти всичко върнах .

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 1 929
Аз бях взела paradise in Positano панталон и го върнах по същата причина.. като пижама беше, материята- спарваща.

# 746
  • Мнения: 665
Нещо се ровех из имейла ми и видях, че датата за доставка на топа и роклята Majestic Garden e била 21-26.07.После явно са я променили и в сайта на Alessa ми излиза 26.07 - 01.08. Видях даже, че някой дами са го получили, а аз го поръчах веднага щом ги качиха, а още нито смс за очаквана доставка, нито нищо. Честно казано се ядосах. Звънях два пъти на телефона им, и така и никой после не се свърза с мен. Направо ще изчакам да дойдат и директно ще ги върна. A уж тези с Морано им се обработват поръчките с приоритет. Поредното разочарование за мен.


Аз съм с морано карта от 2-3 години, сигурно съм направила поръчки за още 2 такива карти, но си получавам нещата… последна. Все пак, по-важно е не ние “простите” клиентки да сме доволни, а чалгаджийките, че поне им промотират дрешките 😂

# 747
  • Мнения: 1 595
Нещо се ровех из имейла ми и видях, че датата за доставка на топа и роклята Majestic Garden e била 21-26.07.После явно са я променили и в сайта на Alessa ми излиза 26.07 - 01.08. Видях даже, че някой дами са го получили, а аз го поръчах веднага щом ги качиха, а още нито смс за очаквана доставка, нито нищо. Честно казано се ядосах. Звънях два пъти на телефона им, и така и никой после не се свърза с мен. Направо ще изчакам да дойдат и директно ще ги върна. A уж тези с Морано им се обработват поръчките с приоритет. Поредното разочарование за мен.


Аз съм с морано карта от 2-3 години, сигурно съм направила поръчки за още 2 такива карти, но си получавам нещата… последна. Все пак, по-важно е не ние “простите” клиентки да сме доволни, а чалгаджийките, че поне им промотират дрешките 😂
И аз много скоростно направих Мораното, за няколко месеца, но много ме бавят с поръчките, буквално и аз се чувствам последна и пренебрегвана, нямам отстъпки, когато има объркване от тяхна страна, постоянно имат разни изцепки с поръчките ми, от едно момиче чух, че са и пратили колан за извинение, на мен нищо, вече 3 пъти ми се случва при по-голяма поръчка крайната сума да е объркана (в тяхна полза) вече почнах да си смятам бележките. Миналата година се разправях за 1 рокля била ли е на намаление или не, защото ми дойде на редовна цена, трябваше да се доказвам със скрийншоти, сега ми се случва същото с 1 клин, ако не намеря от някой скрийншот, защото аз нямам, ще им го връщам, ай сиктир.

# 748
  • София
  • Мнения: 1 123
Момичета, пишете в старата тема 🙂

# 749
  • Мнения: 1 595
Момичета, пишете в старата тема 🙂
Оле, объркала съм, съжалявам. 😃 Нали ми идва известие и си мисля, че сме на новата.

Общи условия

Активация на акаунт