Баба Зима наближава, в мене МАЙ-ско бебче се разшава !

  • 16 014
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 877
Ей май-чета, как сте?!

Аз цял ден се чудя какво става и защо никой не пише, а то какво се оказа...
Заради някаква профилактика на форума са изтрити всички мнения от 04.12 до 07.12... Много странно ама нищо. Айде пишете как сте и как си прекарвате уикенда Simple Smile

# 76
  • Мнения: 7 914
majceto каква марка е количката? newsm78

Qnush и аз миналия четвъртък сутрин се събудих с песъчинка от зъбче в устата... другата седмица съм на зъболекар ooooh! -  колко много мразя да ходя на зъболекар ooooh! ooooh!

# 77
  • Мнения: 3 089
trends for kids - немска била
http://www.buggy.de/english/foldmobil.php - много прилича на тази, но е тъмно синя и по-стар модел, разбира се. снимката в сайта е на летния вариант (без зимния кош) и без втората седалка, която се прикача или откача според нуждите (и заради която именно купихем количката - нали ще сме с 2 бебета  Laughing), не знам немски и не мога да поровя из сайта.

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 14:34 от majceto

# 78
  • Мнения: 96
Добро утро на всички:))
как отлетяха почивните дни, просто нямам думи, тази сутрин се събудих в стрес, че седмицата започва наново.
Ние с мъжа ми ходихме да разглеждаме детски нещица:))))МНого ни домиля, но сме решили нищо да не купуваме  /малко суеверни/, но количките поне там където гледахме, бяха на безбоооожни цени. Хмм не знам как ще решим този въпрос, е не че няма да купим , но толкова пари.. може би магазина защото е в Скай Сити и затова..не знам:)

# 79
  • Мнения: 36
Добрю ютру Laughing
Ох и аз съм ужасно депресирана, че днес е понеделник. А в офиса, нещо е така нажежено от сутринта.. #Crazy Но пък почивните дни спах, спах, спах......  sleepuu, после малко чистих  newsm79 и после пак спах. Grinning Ама то било много хубаво да се наспиш! Stanella  и ние ходихме преди време в Скай Ситито,  скъпичко наистина. Но пък детския магазин е сктрахотен нали? Да се чудиш какво по-напред да зяпаш. Но то детските работи са си скъпички по принцип поне по мои наблюдения. Но и аз от суеверие съм решила нищо да не купувам. Кво да се прави такава съм си.
Qnush мисля че няма проблем да ходиш на зъболекар, така че по-добре отиди.
Лека и успешна седмица на всички Simple Smile

# 80
  • Мнения: 456
Добро утро на всички:))
как отлетяха почивните дни, просто нямам думи, тази сутрин се събудих в стрес, че седмицата започва наново.

Добро утро и от мен, по скоро добър ден....  Blush
Как сте момичета? Бременеем ли добре? Наистина много бързо отлетяха почивните дни, но аз се радвам, защото от този петък съм 3 седмици в отпускъ и се прибираме в БГ!!! Много съм щастлива. А и  Sick отмина и отново съм човек!  Mr. Green

За спането, и аз съм голям сънчо... спа по 10-12 часа а нормалното за мен е 6-8.... но си се чувствам добре така и щом на бебчо му се спи, мама си ляга.  bowuu

И ние няма да купуваме нищо още за бебето... живот и здраве към 7мия - 8мия месец ще нападнем магазините.

Лека и усмихната седмица и бързо да идва петъка!  Laughing

# 81
  • Мнения: 96
Добрю ютру Laughing
Ох и аз съм ужасно депресирана, че днес е понеделник. А в офиса, нещо е така нажежено от сутринта.. #Crazy Но пък почивните дни спах, спах, спах......  sleepuu, после малко чистих  newsm79 и после пак спах. Grinning Ама то било много хубаво да се наспиш! Stanella  и ние ходихме преди време в Скай Ситито,  скъпичко наистина. Но пък детския магазин е сктрахотен нали? Да се чудиш какво по-напред да зяпаш. Но то детските работи са си скъпички по принцип поне по мои наблюдения[/color]. Но и аз от суеверие съм решила нищо да не купувам. Кво да се прави такава съм си.
Qnush мисля че няма проблем да ходиш на зъболекар, така че по-добре отиди.
Лека и успешна седмица на всички Simple Smile

Да магазина е супер, има всичко, но 800 лв за количка малко ми се вижда множко, не знам сигурно защото не съм разглеждала други и на съм сравнявала цени, може да се окаже че са си по толкова че и нагоре /това със сигурност/ и ще се купи няма начинSimple Smile))Иначе другите нещица стават като цени, само че се чудя дали продават отделно тези плотове за повиване, не с целите шкафове ами само шаренкото плотчеSimple Smile, защото аз си имам хубав скрин и мислех него да ползвамSimple Smile

Иначе дрешките са супер и комплкттчетата за изписване същоSimple Smile

# 82
  • Мнения: 3 089
да, продават ги. колички за 150-200 лв. също има не-лоши. чико пик-ап е под 300, например, ок. 250 май.

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 12:25 от majceto

# 83
  • Мнения: 36
Абе то 800 лв за количка са си множко , сигурна съм че има и по-евтини /и по-скъпи разбира се/ . Ама то като му дойде времето сигурно ще обиколим всички детски магазини в София. Laughing  Аз като знам каква съм, ще ми се ще да изкупувам всичко...Но ще се разминем с 800лв за количка май. А за плотовете незнам...сигурно ги има и поотделно, тъпо е да те карат да си купиш целия шкаф #Crazy. Чух, че ги имало и към креватчета, което също е удобно. Но има време ще умуваме...

# 84
  • Мнения: 152
Здравейте майчета,

Работната седмица я започнах тежко, много работа...уффф. Мечтая си за следващия четвъртък, когато излизам в 10 дневна отпуска. Ще пътуваме в страната и страшно се кефя.
Моя съпруг хареса една количка- Chicco Cortina( със столче за кола е) и искаше да я купуваме, но аз съм малко суеверна и ще чакам до към 7- 8 я месец. На мен ми харесват триколките, но са ми много скъпи.
http://www.healthchecksystems.com/chicco_cortina_travel_system.htm

Весела седмица на всички и само усмивки.

# 85
  • София
  • Мнения: 605
Момичетааа-искам да ви попитам безопасно ли е за бебето ако  пия фервекс? Изтинала съм-главоболие,хрема,кихане #CrazyНа чай и мед-карам 2 дни и не се оправям-а във форума 100% я има засегната тази тема, но търсачката не работи.Чувала съм, че парацетамол и фервекс можело да се взима, но все пак искам и вашето мнение. Благодаря ви предварително Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 3 089
стандартен парацетамол не може; преработен за деца може -  т.е. панадол; фервекс-ът е преработен за възрастни и може Simple Smile не помня в каква дозировка обаче.

# 87
  • София
  • Мнения: 605
majceto , благодаря ти за светкавичния отговор Peace
За дозировката-по 1 дневно, не повече. С тази мъгла и студ се изпоразболяха доста хора. Паете се мили момичета-дебело обличане и шала на устата. Пожелавам ви успешна седмица, която да минава по-бързо и да идват празниците Crazy

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Абе не съм специалист, ама ако вярваме на листовките за пациента, е точно обратното: парацетамол може, а фервекс-не. фервекс и парацетамол Детските форми на парацетамол естествено са за предпочитане, според мен.  Peace

# 89
  • Мнения: 456
Момичета, гледах из другите теми и албумчета и се замислих, защо и ние не си качваме снимки на коремите? Какво мислите? Хайде да си направим един албум само за снимки на коремите ни...  Simple Smile

Dilirium, бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт