Фотошоп ІХ

  • 27 793
  • 384
  •   1
Отговори
# 300
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Гледам в руския форум едни рамки с гирлянди. Някой има ли такива гирлянди?

Понеже ме нямаше няколко дни, а гледам, че нещата са изтрити, какво стана с общата поща? Има ли такава?

# 301
  • Мнения: 2 271
sinara имам гирлянди,но не са рамка,лесно може да се направи от тях.ето

# 302
  • София
  • Мнения: 2 086
Mира, най-добър според мен е също оранжевия.
А за Таneto ->> от предложенията на MrsG   bouquet има готови рамки за download
тук:
http://www.shabbyprincess.com/HolidaySampler.asp

# 303
  • Мнения: 1 639
Не ми работи опцитията actions  newsm78
Отварям снимка , зареждам някой actions , но после не ми е активна стрелката за начало на действията .  Sad

Някой знае ли  защо така става ?

# 304
  • Мнения: 2 677
Момичета, първо ето тук

http://www.disneyclips.com

намерих огромна колекция от Дисни клипарт. Не я видях в началните линкове и затова я споделям.
И, второ, да питам нещо. Надявам се някой да може да ми отговори, защото вече ще се побъркам. Онзи ден си смених обикновения монитор с TFT. Сега, като стартирам Фотошопа, програмата ми казва, че мониторът ми бил повреден и ми изкарва бялото жълто!  #Crazy Както и всички други цветове са различни от оригинала си. Не е повреда в монитора, защото през другото време си работи нормално.  newsm78 Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Или поне да знае някакво решение...  Praynig

# 305
  • Мнения: 1 033
Гледам в руския форум едни рамки с гирлянди. Някой има ли такива гирлянди?

Понеже ме нямаше няколко дни, а гледам, че нещата са изтрити, какво стана с общата поща? Има ли такава?
Има такава, ps.bgmamma@gmail.com  с парола bgmammaps, но не знам защо нищо по-голямо не мога да изпратя - нито книгите, нито фонтовете, абе скапана работа. Не знам къде е "повредата"...

# 306
  • Мнения: 1 258
Не ми работи опцитията actions  newsm78
Отварям снимка , зареждам някой actions , но после не ми е активна стрелката за начало на действията .  Sad

Някой знае ли  защо така става ?

Когато заредиш нов action,трябва да направиш активен следващия ред под него,който е само със стрелка(сочеща надолу) отпред.Тогава се активизира стрелката за начало.

# 307
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, аз един тъп въпрос... Embarassed

Отварям това:

http://www.shabbyprincess.com/downloads.asp

Тегля го, но ми се тегли в този вид. А после как да отделя отделните части.
Някой разбра ли ме изобщо? Crazy Пак се изказах неподготвена май. Ама признавам си, нещо не съм на ти с фотошопа, а май и със компютъра. Blush

А сега пробвам пак и май се получи. Rolling Eyes Малеее, не ми се смейте. Tired

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 21:24 от Иренка

# 308
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Petia 47, Благодаря ти!
 
Ако има и други гирлянди приемам Laughing

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Като го изтеглиш си го разархивираш и тогава всеки елемент е отделен.  Peace

# 310
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като го изтеглиш си го разархивираш и тогава всеки елемент е отделен.  Peace

Значи все пак не съм толкова зле. Mr. Green Разархивирах го и се получи. Flutter

Ама защо ми стоят като готови рамки все едно? newsm78 Blush

# 311
  • Мнения: 1 639
Когато заредиш нов action,трябва да направиш активен следващия ред под него,който е само със стрелка(сочеща надолу) отпред.Тогава се активизира стрелката за начало.

Много голямо Благодаря !!!!!   bouquet

Иренка, това е един вид заглавната страница на пакета с елементи. Такива пакети са тематично свързани и на един такъв лист авторът е показъл какво е съдържанието .  Simple Smile

# 312
  • Мнения: 400
ЛЕЛЕ, колко сте изписали Simple Smile

# 313
  • Мнения: 3 927
Искрено благодаря на всички, които ми помогнаха   bouquet
Вече имам към 25 рамки с коледно-новогодишни мотиви, които напълно задоволяват непрофесионалните ми критерии и мераци  Simple Smile Wink, а се оказа, че и мъжът ми схвана какво да прави  Simple Smile

# 314
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 095
Малена би ли обяснила с какви материали майсториш тези фиби?

Търсех в "Клюкарника" информация за новогодишния базар, но не можах да я открия. Бихте ли ме насочили?

Общи условия

Активация на акаунт