СНБМ - инициативи - 2 част

  • 28 646
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 336
Момичета,

Току-що Христина Христова, в интервю по радио Хоризонт, ни благодари и каза, че имаме голям принос за постигането на по-високото майчинство и уреждане на завареното положение.

Поклон момичета, пред вас  Hug

И ти ли започна да се покланяш, да се поклоня и аз тогава Joy

Дес, опитах се да ти пусна едно благодарско за защитата в темата за камерите на ЛС, но ти е пълна кутията Peace Също така те моля да пишеш на модераторите, за да я заключат най-накрая тази пуста тема, че ще се избие народа вече Rolling Eyes Писах на Виви - модератор, защото бях забравила, че ти пусна темата, но ми се струва, че трябва да го направиш лично  bouquet

Още една молба имам към теб - днес няколко пъти си писах с Виви по повод подписите ми, каза, че трудно освен тикера с мишките мога да сложа нещо друго, трябва да е доста миниатюрно. Не става да сложа и логото на СНБМ. Затова го махнах. Опитах се да го сложа като аватар, но логото ни е 167/160, а размера за аватар е 160/200. Молбата ми е ако може твоя приятел като прави другите корекции/сянка, кръгчета или каквото искат другите момичета/, ако може да го направи 160/160, за да ми влиза в аватара, защото този тикер на мишките ми харесва и не искам да го махам. Другия вариант е да оставя подписа си така, ако няма да се сърдите, че съм различна.

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 12:41 от mishlentze

# 76
  • Мнения: 4 068
Мишленце, то и аз поради тази причина нямам лого в подписа. Сега съм помолила мъжо да пробва да ми го намали, за да не надминавам допустимата височина, но той още не е намерил време. Една потребителка беше пропищяла, че видиш ли аз като мод си позволявам да нарушавам правилата и аз затова махнах логото.

# 77
  • Мнения: 3 336
Мишленце, то и аз поради тази причина нямам лого в подписа. Сега съм помолила мъжо да пробва да ми го намали, за да не надминавам допустимата височина, но той още не е намерил време. Една потребителка беше пропищяла, че видиш ли аз като мод си позволявам да нарушавам правилата и аз затова махнах логото.

На мен ми се вижда малко несправедливо за майките да се правят изключения за тикерите и да могат да си слагат по 2-3 за всяко дете с какъвто си искаш размер, а пък за логото да е въведено ограничение, но правилата са си правила и това е Peace

Ренци, я да питам, че ми е интересно, каква е разликата между джедай и модератор?

# 78
  • Мнения: 3 336
Момичета, позволявам се да насоча вниманието ви към нещо, което може и да не сте видяли във форума:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=45865.0

http://www.bg-mamma.com/images/help/valentin_pismo.jpg

Аз лично смятам да помогна малко, но от сърце Peace

# 79
  • Мнения: 4 978
Ето ви и малко торта:





П.С. другата тема я видях, моето мнение е същото

# 80
  • Мнения: 472
Фани, честита първа годинка! Мама познава твоята мама, иначе аз се казвам Александра. Пожелавам ти да си много щастлива и мама и тати да ти изпълняват всички желания! По-малко сълзи в очите и повече искри на обич и щастие!

Ине, да ти е жива и здрава малката сладурана! За такива моменти, човек си заслужава да изпита всичката болка на света!

# 81
  • Мнения: 4 068
Мишленце, няма разлика между джедай и модератор. Просто титлата модератор излиза само когато пишеш във форума, на който си модератор, а във всички други форуми излиза титла джедай. А ограничението в размера на картинките и снимките е направено, за да не се товари прекалено много сървъра, на който е качен форума.

Крю, тортата е супер!

# 82
  • София
  • Мнения: 6 245
Ине, мноого вкусна торта. Stuck Out Tongue

Кали, ето ти лого с размер 160х153
http://images12.snimka.bg/001692106.jpg

Ако искаш по-малко ето ти и 100х96
http://images12.snimka.bg/001692357.jpg

# 83
  • Мнения: 1 671
Оф, ш' съ пръсна вече - то не беше кафе и закуска, то не беше обед, ами и тази съблазнителна торта, пък и още по-съблазнителна майка  Mr. Green

А Фани е истинска звезда - перфектно позира пред обектива.  bouquet

# 84
  • Мнения: 2 534
 newsm38   Ине , да ти е жива и здрава малката , много да я слушаш , тати още повече  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 000
Привет
Не сте прочели, защото аз така и нищо не написах Simple Smile
Добре сме.....вече.....останалото няма значение.
Просто много ми се насъбра...от некадърници...дето се водят лекари.
Яд ме е единствено затова, че си мислех, че след като сме здравноосигурени...можем да разчитаме....както и да е...
Не разчитайте на това.....Ако ви се налага....по-добре си платете навреме в някоя частна клиника.....аз мисля да си направим абонамент в някоя.....но засега го обмислям Simple Smile
Не ни мислете....всичко е ОК....
Надявам се докато дойда на 16-ти да не сте се изпонатръшкали вече
 Joy

# 86
  • Мнения: 4 181
Привет
Не сте прочели, защото аз така и нищо не написах Simple Smile
Добре сме.....вече.....останалото няма значение.
Просто много ми се насъбра...от некадърници...дето се водят лекари.
Яд ме е единствено затова, че си мислех, че след като сме здравноосигурени...можем да разчитаме....както и да е...
Не разчитайте на това.....Ако ви се налага....по-добре си платете навреме в някоя частна клиника.....аз мисля да си направим абонамент в някоя.....но засега го обмислям Simple Smile
Не ни мислете....всичко е ОК....
Надявам се докато дойда на 16-ти да не сте се изпонатръшкали вече
 Joy
някои със сигурност няма да сме Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 336
аз мисля да си направим абонамент в някоя.....но засега го обмислям Simple Smile

И аз съм решила за догодина абонамент някъде, ще ми се в Токуда, но не знам дали ще имат схема за догодина, нали са още нова болница newsm78

Радвам се, че сте добре Hug

Евче, мерси за логото Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 6 245
Нов опит за централна доставка на закуски
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2497&sectio … =2&id=0000502
Цитат
И в новия търг изискването е закуските да са пакетирани и да не се повтарят през седмицата. Баници и кифли ще се дават само веднъж седмично. Сандвичите може да са със сирене, кашкавал, извара, млечни салати, колбаси, риба или яйца, както и със зеленчуци. Хлябът трябва да е ръжен или пълнозърнест. Тестените закуски трябва да са произведени в деня на консумацията, а сандвичите не по-късно от 24 часа преди това. Забранени са вафли, морени, чипс, баклави, торти и пасти.
Млякото трябва да е с намалена масленост. 2 пъти в седмицата учениците трябва да пият натурален плодов или зеленчуков сок, а също и чай, подсладен с мед. Всички напитки задължително трябва да са опаковани в индивидуални опаковки. При оценяването на фирмите водеща ще е цената, която не може да надвишава 0.50 лв. на ден за дете.

Поредната недомислица, смешка или просто отбиване на номера от страна на АСП.
Идеята за закуските е добра, но при цена не надвишаваща 50 ст., каква ли качествена храна ще бъде предоставена  newsm78

# 89
  • Мнения: 3 336
Да, Евче, всичко звучи супер, докато накрая не прочетеш отпуснатата сума #Crazy

Как очакват децата да пият натурален сок от плодове или зеленчуци 2 пъти седмично, за такава цена. И сандвич с риба ми звучи меко казано опасно Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт