Отговори
# 270
  • Мнения: 727
Момичета вкл. за да ви пожелая приятно изкарване днес Party Party
Жората се пооправя...храни се с кашички и АМ основно и все е гладен но така ще е няколко дни Confused
ДАНИ....милата ,дано се оправяте скоро  Praynig
Иве, и аз чета това инфо което и ти си писала за ваксините, затова се учудих. Не ми се иска да й я бият, пък да е рано още...
Анилеви - аз живея в Аспарухово и тук няма такъв наплив за яслата, във всички останали квартали е пълно. Иначе от м.април тази година съм подала молба в яслата до Колхозния /ти май говориш за нея, не живееше ли там наблизо  Laughing/, и ми казаха за септември догодина че ще стане. В нашата ясла молбата ни е с входящ номер 6, т.е. би трябвало да имаме шанс  Praynig

да точно за тази ясла става въпрос Rolling Eyes,ужасно е как да стане номера с яслата ума ми не го побира
Памперсите са за нас мисия невъзможна още...но и аз мисля че ще е по-лесно лятото,дори и да се напиша по-лесно се сменя,че сега дори и гърне не ползва Жората
чакаме снимките от партито
МАРЧЕ и аз искам на топлоооооооо Hug

# 271
  • Мнения: 1 599
Включвам се да кажа - БРАВО, ПИПИ, БРАВО, МОМЕ  Hug
Супер беше партито! Много весело. клубчето е супер Simple Smile


Дани, миличка, край нямат тези болести. Дано до празниците да се оправите!

# 272
  • София
  • Мнения: 387
И аз се включвам да благодаря специално на Пипи за организацията.Партито беше много хубаво.И клубчето ни хареса.
Моля Ви ,пускайте снимки,защото аз съм направила само няколко и половината от тях  са за боклука Sad

# 273
  • Мнения: 6 472
ПИПИ, БЛАГОДАРЯ!!!!

Партито беше страхотно, страхотно, страхотно...... На отиване през цялото време се псувах с кой акъл тръгнах да тобикалям София в тези гигантски задръствания барабар с детето. На връщане само си мислех, че беше много хубаво и си заслужаваше цялото двучасово висене по светофарите Hug Hug Hug Мартина беше много добричка и спа през целия път Mr. Green
Ох, много ми се изка да разтоваря и разгледам снимките, но ще се наложи да поработя малко, тъй че очаквайте включване довечера Grinning

# 274
  • Мнения: 5 393
Партито беше сууупеееррррр! Party
Много благодарности на Пипи за организацията  bouquet Hug
Ето снимки от мен.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86869&view=1&photo=1
Толкова са пораснали всички мишоци Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 337
Включвам се и аз да благодаря на всички за прекрасното парти и за страхотната организация на Пипи   bouquet
Беше просто чудесно, обещаваме да се включваме във всички купони  Joy
Заредихте ни с прекрасно коледно настроение  Hug

# 276
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета и аз искам да ви кажа БЛАГОДАРЯ за това, че дойдохте!

Днес, като видях снега и си помислих колко ще се откажат...  Sad Съжалявам за огромните задръствания!
Вие сте толкова печени мацки, че е удоволствие да направи нещо за вас човек!


Мацка, няма да ми се сърдиш, ама да го пазиш свата, само си го представих в униформа и ми потекоха лигите.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Дани, миличка, съжалявам, че не успя да дойдеш, дано децата се оправят бързо, ти си герой!!! Heart Eyes

Благодаря и на Рукси , че въпреки напрегнатата програма, успя да ни почете поне за малко!

Да знаете , че много ви обичам!!!

# 277
Здравейте мами,

ужасно съжалявам, че не успяхме да дойдем. така се случи,че днес и утре местим апартаменти Confused
Свекърва ми ще се мести да живее в нашия а ние ще се местим в .... Брюксел. Мъжа ми кандидатства з аработа и ще се местим цялото семейство. аз съм със малко смесени чувства, щото нито ми е било мечта да живея някъде в чужбина, най малкото пък в страна като Белгия (равна като тепсия!). както и да е - ще трупаме житейски опит.

та, много тайно се надявах местенето да е утре и в други ден за да дойдем на партито, но.... Нищо, следващия път. ние сме в БГ поне до март, та все ще има случай.

видях малко снимки от партито и по всичко изглежда, че сте си прекарали добре. Радвам се много за вас.
Пипи, въпреки, че не успяхме да се класираме - благодаря ти от сърце за организацията и най-вече за това, че ми изпрати л.с. - иначе едва ли щях да разбера.

сърдечни поздрави на всички

# 278
  • Мнения: 1 599
Ето снимки и от мен. Съжалявам, че са малко ама ми свършиха батериите  Embarassed http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86908

Пипи, разби ма, жена  Joy   Joy  Joy
Силваки, поздравления за Брюксел. Ние имаме познати там също скоро преместени покрай този евросъюз и мога да ти кажа, че грам не съжаляват  Hug

# 279
  • Мнения: 528
здравейте
Пипи   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Независимо то снега може би всички дойдоха.Мойто джудже и то ти благодари.Мойте снимки може би ще ги пусна довечера че 160 снимки +3 клипчета не се свалят лесно.Вече станахме така че ме викат.

# 280
  • Мнения: 739
и аз да се включа към благодарностите за организатора Пипи  Hug. Много весело беше! А и държа на годишната последователност на снимки с дядо Коледа  Joy, макар и Мони ревяща на тях. Един ден ще се гледа каква е била  Wink.
Съжалявам, че не се включих в тази тема, но в офиса е много натоварено.
Много се радвам, че се видяхме, с някои за пръв път. Надявам се скоро пак да се видим, по женски  Grinning.
Надявам се да намеря време да кача моите снимки тези дни.
Приятна вечер на всички   bouquet

# 281
  • Мнения: 823
Страхотни сте  Hug Личи се, че весело сте изкарали. Завидях ви за хубавата забава  Embarassed Embarassed

Само да подсетя, че сме на 15-та страница и трябва нова тема да се пуска   bouquet

# 282
  • Мнения: 47
"Нов помощник мама има септемрийче се нарича"

"Новата година наближава,септемврийчето все по-игриво става"-малко идеи за новата темаПипи благодаря за всичко Hugбеше невероятно

# 283
  • Мнения: 727
било е супер...явно,Жората разгледа снимките с голямо любопитство
Ние вече сме  добре ,и се започна наново голямотооооооо лигавене,но така ми е по-добре не искам да е отпуснат нека си лудее Joy
Магда идейките са добри,давайте с новата тема

# 284
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
В пухкавия сняг, септемврийчетата тъй игриви ще лудеят пак!
С пухкавия сняг, септемврийчетата ще си правят.../някой да добави нещо/
При септемврийчетата най-добри дядо Коледа се появи!
Щури, бели и засмени септемврийчетата тъй игриви/мили под елхата се строили, чакат те подаръците свои!

Това ми го роди мозъка докато миех чиний

Общи условия

Активация на акаунт