Отговори
# 45
  • Мнения: 10 400


Flowers Bouquet ЕМИ* наистина е хубав хидропарка в
комбинация със зелената природа наоколо..
има и хотелски комплекс, но предпочитам да си спя на вилата..
и там е хубаво но пък ми "омръзна" Щъркелово гнездо
Joy
..много се радвам че и ти днес си била извън града,
ФЕМИ* не казва къде ходи,пази в тайна разходките с любимия
и ми се смее на мен че изгорях жестоко..мазах се с крем,
стоях под чадъра но в басейна няма спасение
освен ако е басейна на красавеца!
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • Мнения: 13 607

     Днес няма гръбче, крак или ръка на маминия хубавец, та няма за какво да се закача и да пусна нещо интересно.
     Ще се радваме на стари фотки и гифки.
     Много дълго се проточи бездействието на Толга, а и "Халюк" още не са го пуснали в YouTube. Липсва ми актьорът Толгахан, искам да го видя в нова роля...



# 47
# 48
  • Мнения: 13 607
Здравейте, момичета!


"Никога няма да разберем, колко добро може да направи една проста усмивка."
Майка Тереза

Хубав ден и успешна нова седмица на всички!
Много обичани и усмихнати бъдете!


    Да започнем новата седмица с красавеца Кенан... Как да не посегне човек към четката, за да нарисува този изкушаващ модел?!









# 49
  • Мнения: 6 967
Здравейте!



Носѝ винаги със себе си твоето собствено слънце. Някои го наричат доброта, други съпричастност, трети позитивизъм. Може и просто една усмивка.

# 50
  • Мнения: 27 477
Здравейте Nature Sunny
Мерси за лимонадката.


Хазалка е хамиле втори път , детската градина се увеличава.

Последна редакция: пн, 25 юли 2022, 15:38 от femmi2

# 51
  • Мнения: 13 607
Ново от сторито на Суде:


Скрит текст:
При нас е 32°C, но колко се усеща не зная, не смея носа си да подам навън. Stuck Out Tongue Winking Eye
    Цеце, ти го удари на дълго празнуване! Вярвам, че си изкарала чудесно в приятна компания - със семейство и приятели.  
     Феми, радвам се за Хазал и съм убедена, че тя и 5 деца да роди, няма да остави кариерата си на актриса. Адмирации за нея и дано този път да гушне момиченце, сладко като нея. Фико също е сладур.
     Аз днес съм "награбила" Кенан и няма пускане   - ще ви залея с гифки от 5-ти турски епизод на "Черната перла", но ... не очаквайте да видите Хандето ... нея съм изрязала. Joy









# 52
  • Мнения: 27 477

Така е Емка , това няма да й попречи на кариерата. Възхищавам се на енергията й.
Цеце , какво става на сета на Шивача  или още почиват ? Тийзър да ни пуснат от НФ.

Последна редакция: пн, 25 юли 2022, 19:29 от femmi2

# 53
  • Мнения: 6 967
Еми, празника бе супер... и вече съм на линия...



Феми, за тийзър на Шивача не знам, но ще ти пусна новото стори на Джем

Скрит текст:








И превода на снимката, който много ми хареса

Ежедневно
Нестабилен, несигурен,
един ден бял, на следващия
ден се освободи от черните връзки
възможно най-скоро. Нямате нито минута
време или търпение, които
да губите за хора, които не могат да
разкрият истината си и ви карат
да се чувствате неуверени във
вас. Моля, поверете се на спокойни
души, които знаят какво искат.

# 54
  • Мнения: 27 477

Карджъ се излежава . Посетил и е офиса на продуцента .
Ако пуснат сезона през септември логично е скоро да пуснат тийзър. Гала вечер , фотосесията .

Последна редакция: пн, 25 юли 2022, 18:23 от femmi2

# 55
  • Мнения: 13 607

     Нова снимка с Толга - пусната е от UKRA NAKLİYAT -  фирма за домашен офис, транспорт и съхранение с надпис: "Бихме искали да благодарим на г-н Tolgahan SAYIŞMAN, че избра нас."
     Продължава да ме усмихва този вид на Толга - "влюбих" се в шортите му и гумените чехли. Joy Joy Но се радвам, че доста е отслабнал. Сега и брадата му е таман, и перчемът не се вижда от шапката.
     Мамин кляпчо сладък!


     Да пусна и нещо по-красиво - колаж от ruinkakrystyna:

# 56
  • Мнения: 27 477
Емка , ще черпиш маминият те зарадва и е във форма . Беше се стресирала да не е като Халюк .

Последна редакция: пн, 25 юли 2022, 18:31 от femmi2

# 57
  • Мнения: 6 967
Еми, много красив колаж. И новата тройка Толга е хубава, харесват ми любимците, когато са така неглижирани в облеклото


Забравих да кача новата снимка на Айшегюл от новия й сериал, но се поправям веднага

# 58
  • Мнения: 13 607
Не съм свикнала да гледам Толга толкова неглиже и определено не ми хареса. Пък и домашните му фотки ми омръзнаха.
    Ееее, изключвам тази красота ...  така може! Joy Joy


     Отново от сторито на Суде:


     И... Кенан:





# 59
  • Мнения: 6 967
Ох, Еми, когато е наконтен албанката е плътно до него, чак не можеш да изрежеш снимката. Затова с налъмите ще го харесвам, че поне мога да го видя и соло, без цялото домочадие около него, макар че е срамота така да говоря, че човека от толкова много работа тези семейни сбирки сигурно са му приятни и го правят щастлив...

Ще се поправя с Ийт Козан

Общи условия

Активация на акаунт