На море в България 2022г.! - 3

  • 64 833
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 047
Още едно доказателство колко е смотано на Сирени и така прехваленият плаж Нестинарка.
http://www.bgnow.eu/news.php?y19&cat=2&newsid=205587

# 46
  • Мнения: 6 368
Още едно доказателство колко е смотано на Сирени и така прехваленият плаж Нестинарка.
http://www.bgnow.eu/news.php?y19&cat=2&newsid=205587
Първо не се казва Сирени, дори това не си разбрала и статията няма нищо общо с хотела. Това, че селяндурски летовници се бият за чадъри на свободната зона и зоната на концесионера, няма връзка с хотел Туи Сунео Серенити бей. Медията е от "най-достоверните", мда, фейк новини от първа ръка! Голяма треска те треска да доказваш някакви твои мании и неистини, ама щом те влече давай. В Серенити не, но виж в любимият ти Дюни има битки кой пръв да хвърли кърпата на шезлонгите.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 047
Точно за там е статията.И колкото и да се напъваш да защитаваш хотела има доста хора които почиваха там и могат да потвърдят ,че хотела не струва.А що се отнася за Дюни е класи над хотелите които се вживяваш да хвалиш и да заблуждаваш хората.

# 48
  • Мнения: 10 941
Не знам ок ли е или не въпросния Серенити, но по-просташка статия  не бях чела през живота си.. и тези хора се имат за медия и журналисти...

# 49
  • Мнения: 2 925
А ето и по- културният вариант на същото събитие
https://varnanovini.bg/2022/07/20/baj-ganyio-na-more-boj-za-evtini-chadyri/

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 047
Не знам ок ли е или не въпросния Серенити, но по-просташка статия  не бях чела през живота си.. и тези хора се имат за медия и журналисти...
Нямам за цел да коментирам как е написано ,а да потвърдя ,че миналото лято беше точно както се споменава.Постоянно кавги ,все някой готов за бой.Никаква организация.Не може да платиш за хотел в който пише ,че са ти осигурени чадъри и шезлонги а те да ги отдават на външни лица и да вдигат рамене а през това време да прибират пари.

# 51
  • Мнения: 6 368
Добре, успокой си нервичите и иди на почивка, може и да ти помогне!
Четеш като дявол евангелието на тъпата Лупа/ и втората статия е преписана пак от този колос сред медиите/.Не става въпрос нито за чадърите на Серенити, нито пък Реджина ползва чадъри, а за чадъри на концесионира на плажа на уж свободната зона. Там цената е 0.36 лв.+ обаче 5 лв. за шалтенце. Много ясно, че в пик сезон ще има бой за чадъри, където и да е. Май някой миналата година и посреднощите бяха ставали да си метнат резерве кърпетата. Аз ходя по друго време и всичко ми е ок, нямам липса на нищо, тихо и спокойно ми е. В хотелите, които съм посещавала и посещавам, не ми се е случвало гларуси да ми кацат на масата, да ми ровят в чинията и да ми бутат чашите, но в прехваленият от теб Дюни и то в 5* Марина Роал Палас се случваше нон-стоп и сервитьорите стояха в ступор. Обзавеждане от времето на баба ми и икономия на ток за аспирация и сапунчета. Вкиснат пъпеш в поднос, от който миришеше на джибре, и домати от най-безвкусните с дебела кора. Дерзай с този комплекс, може и да ти хареса още повече. Това е големият Дюни. То само с китки по двора не става.

# 52
  • Мнения: 2 531
Фаталина, отказа ме тотал от Дюни, все си мислех да го пробвам някой ден .

# 53
  • Мнения: 3 420
Хайде да не превръщате обективните мнения в лайномет на войната по между си, защото обърквате хората. Все си мисля, че можем да споделяме впечатления интелигентно, за да сме си полезни и всеки да направи информиран избор спрямо личните си предпочитания. ☹️

# 54
  • Мнения: 10 941
Фаталина, отказа ме тотал от Дюни, все си мислех да го пробвам някой ден .

Защо се влияеш от мнението на един човек? Според мен в Дюни си е супер и си заслужава парите. Има 5 хотела все пак. В Белвил нямаше и помен от описаните неща...

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Хората сме различни и харесваме различни неща. Simple Smile Дори и за най-добрия хотел ще има както положителни, така и отпицателни коментари. Важното е кои преобладават. Лично аз, след като се предоверих на препоръката на познати, чиито вкус и навици явно не познавах добре, си научих урока. Който, каквото и да ми препоръча, преди да действам правя детайлно проучване на това, което ще резервирам. Колкото до гларусите, никой хотел не е застрахован от набезите им.  Еднакво нахални са, както в Дюни, така и в Албена, Златните, Слънчев бряг, и където още се сетите.

# 56
  • Мнения: 6 368
Дали? Понеже моето мнение е субективно и т.н  Ето друго мнение току-що публикувано в темата за Дюни. Супер е за тази цена мисля, че даже е много супер?! И това в най-луксозният им хотел, а какво ли да се очаква от другите.


Миналата година пък това беше споделено за къщичките на Холидей Вилидж.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Фаталина, моля те не ме провокирай. Аз харесвам едно, ти друго и в това няма нищо лошо. Ти хвалиш хотел, от който въпреки, че го бях предплатила избягах с 200. Няма как да ме убедиш, че Марина Сандс в Обзор, който е в нищото и за да се добереш до него трябва да си почупиш, колата, същият който начислява 3% комисионна при плащане с карта е прекрасен, както и аз няма как да те убедя в същото за  Дюни. Да, обзавеждането е доста ретро, но има 100 други неща, които компенсират това. Лично за мен мениджмънта прави един хотел успешен, а обзорският не може да се похвали с такъв. Така, че предлагам да спрем с нападките. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 10 941
Ох.. в Белвил си беше супер, да, ЗА НАС. Дори не разбирам каква е тази омраза към един или друг хотел. И какъв е зорът да се наложи нечие мнение като най-правилно. Сега не ми се рови да търся отрицателни отзиви за въпросния Марина Сендс или който и да е друг хотел-фаворит, че темата съвсем ще стане грозна.

# 59
  • Мнения: 1 613
Според TUI: Слънчев бряг в България и Мармарис в Турция са най-евтините от 16 популярни европейски курорта, сочи годишният доклад на Post Office Travel Money https://blitz.bg/svyat/tozi-nash-morski-kurort-se-okazva-nay-gor … o_news899360.html

Общи условия

Активация на акаунт