На море в България 2022г.! - 3

  • 64 836
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Отдавна си играят на война рускоезичните деца. Не сте виждала и обръщала внимание явно. Точно това сме си говорели в компанията , "Ами русначета, на какво да играят, на война ."
Детето тръгва на лагер в Слънчев бряг довечера. Мисля,че в половината хотел ще са бежанци. В центъра на курорта ще са ,в купона Simple Smile ще споделя впечатления тези дни. По принцип е свикнала с 2 и 200 и ще ми е интересно какви впечатления ще сподели за цялостната обстановка. Аз мисля ,че ще и хареса, защото е в подходяща възраст:) Дано само хотела не е мега зле съдейки по коментарите, които прочетох.. но... предимството на възрастта, да обръщаш внимание само на драстични неща. Да видим...

# 31
  • Мнения: 856
В едното крило на хотела, в който сме са само рускоезични. Не бих ги делила на гадни, нахални и добри и пр. Хора като нас. Всеки с особеностите на характера си.
Тъжно ми стана, когато децата разпънаха една малка плажна палатка един следобед до басейна, а тя беше генщабът на управление на военните действия, децата се гонеха с водни автомати, с две думи играеха на война.
На мен ми е трудно да определя кой е украинец, кой руснак.
Изглеждат ми като една общност, тук на Слънчака.
Има и руснаци, които пътуват през Турция.
А има и доста, които тук си живеят постоянно.
Само на паркинга по номера на колата вече мога да видя кой от къде е.
Май темата беше друга, да не спамя.
Аз си прекарвам чудесно, макар, че дойдох с друга нагласа. Всички ми обяснявах колко шумно, мръсно и т. н.
Ми не, не е! нито едното, нито другото.
И съм много приятно изненадана.
А сега понеже имам отпуск, и септември, която мислех да е в Гърция, започнах да си мисля дали пак да не е тук.
Бях забравила колко е хубав и бял пясъка тук.
В Слънчев бряг си е много хубаво, а плажът за мен е уникален и ми е любим. Има достатъчно свободни зони, ако човек не иска да плаща за шезлонг и чадър, а пясъкът е толкова фин..
Ние ходим често в Несебър, но винаги сме на плажа в Слънчев бряг.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 937
Pure Love , в кой хотел ще са?

# 33
  • Мнения: 9 471
Привет от Поморие, да дам отчет. Цацата е 3.00 лв. 100 гр., чадър и шезлонг срещу Гранд хотела по 3.60 лв. всяко
Обедно меню от заведение за бързо хранене за 4 човека ни излиза 30-тина лева. Дюнер 6-7лв., пица 4.50 лв., палачинка с шоколад и банан варира от 4,00 до 5.50 лв.

# 34
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Привет от Поморие, да дам отчет. Цацата е 3.00 лв. 100 гр., чадър и шезлонг срещу Гранд хотела по 3.60 лв. всяко
Обедно меню от заведение за бързо хранене за 4 човека ни излиза 30-тина лева. Дюнер 6-7лв., пица 4.50 лв., палачинка с шоколад и банан варира от 4,00 до 5.50 лв.
  Тези цени за Поморие в разгара на лятото ми изглеждат доста прилични.

# 35
  • Мнения: 78
Здравейте, някой може ли да даде актуални отзиви за Царево? Благодаря предварително!

# 36
  • Мнения: 3 421
Привет от Маджестик. Днес към 13 ч. пристигнахме, сложиха ни веднага гривни и ни дадоха ключ от стаята. Първи впечатления - нормална двойна стая, допълнителното легло е разтегателен диван, терасата е огромна, но май не всички са с такива размери, така се случи. На паркинга имаше места за всички ни (4 автомобила).
Обядът не беше впечатляващ, хареса ми разнообразието от плодове само.
Водата в басейните ми се стори студена, но само я пипнах и отидохме на плажа. Водата в морето е приятна, но има някакви малки медузи🤔 дано се разкарат 🙃
Ще се включвам системно 😄
Времето е топло, точно като за море...🥰

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
За нас морето приключи. Simple Smile Днес се прибрахме, скапана съм, хем си знам, че северното черноморие не е за нас, ама пусти мерак. Не ме умориха километрите, те и нищо не са, карали сме много повече, без грам умора. Няма толкова гаден и неравен път, който на всичкото отгоре е във вечния ремонт. Не знам да има друга държава, в която да има пътен знак "неравности на пътя". Всяка година "кърпим" дупки и всяко лято дупка до дупка, кръпка до кръпка..

# 38
  • В.Търново
  • Мнения: 6 729
Във Варна е страшна цифромания по заведенията. Ако решите да почивате и да релаксирате там едно 4 членно семейство ще харчи поне по 300-400 лв на ден.

# 39
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Pure Love , в кой хотел ще са?
Някаква измишльотина на хотел - " Кокиче" Оттатък пътя около супера, пазара, доколкото виждам. Работили сме преди години със семейството ми и знам курорта. Поне са в купона. Но тя е с театрални трупи , спектакли ще имат, покази, актьори. Тръгна с влака преди малко. За 1 ви път пътува с влак. 😋Ех, Младост моя , какви спомени имам..  А и не сме я водили нея в такъв тип курорт. Дадох и повече пари за забавления , тайно. То там всичко има Simple Smile Не ме притесняват ни бежанци, ни храна ,че отзивите са 6 и малко в букинг , представям си.. Ако иска да яде навън
Мръсотия да няма много ,тя ме плаши..че и кв..Ама да се надяваме ,че всичко ще е ок. Наш приятел е наоколо по това време и ако се наложи, не дай боже ,ще търчи..

Последна редакция: нд, 24 юли 2022, 09:04 от PureLove

# 40
  • Мнения: 6 368
Кокичето е далеч от купона и данданиите, но е далеч и от плажа - 15 минути пеша. Не е след пътя, а преди него. Малко след ресторант Джани. Иначе е в хубавата, тиха част на курорта, много е зелено там и поне преди години имаха хубав ресторант- механа с много добра кухня. Мнократно сме го посещавали. Иначе по права линиия излиза точно на Кубан и централната част на плажа. Там са и всички основни забавления, но и най-голямата навалица и шум. За млади хора и за деца е ок.

Последна редакция: нд, 24 юли 2022, 08:03 от fatalina

# 41
  • Мнения: 3 421
Продължавам аз преки включвания 😃
И вечерята не ми хареса особено, но гладни не сме останали. Уж има разнообразие, но е безвкусно някак 🤔.  Разходихме се снощи. В центъра на Слънчев бряг е голяма лудница,  голяма. Не, че съм изненадана, но ако някой се е съмнявал,  да знае, че е море от народ.
Нашият хотел е на хубаво място - тихо и в същото време близо до навалицата и забавленията. Снощи излъгахме децата, че не носим пари в нас и се разминаване, но довечера ще има харчове, то куп изкушения има 😁
В 8.45 слязох да запазя шезлонги,  на плажа почти нямаше, метнах кърпи на басейна, от там ще ходим до морето. А в момента то е... кристално:

Наложи се да си купуваме вода. В комплекса няма бутилирана. Изобщо UALLинклузива е един обикновен All in. Късна вечеря също няма, май след затваряне на ресторанта в 21.30 няма къде да хапнеш нещо до закуска в 7...

# 42
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Именно Фаталина, правата линия гледам аз Simple Smile
Те ходят децата, не мисля че е далеч плажа , а и по пътя е интересно. Но, те няма да имат много време за плаж. Може би лошо обясних къде е. Те трябваше да бъдат в края на комплекса,но сега е по- гот 😜
Скрит текст:
В дните 24-30 юли Несебър отново ще е домакин на театралния форум МОНТФИЗ Арт Фест 2022. Организатори на събитието са Актьорски школи МОНТФИЗ и Община Несебър. През фестивалните вечери на сцената на амфитеатър „Жана Чимбулева“ (Стар град) ще се играят забавни постановки по мотиви от популярни произведения, които ще бъдат със свободен вход за жителите и гостите на града – своеобразен подарък от Община Несебър. Началният час на спектаклите е 21 ч.
   http://nessebarinfo.com/novinite/2022/07/22/teatralen-fest/ 

Ох, Аркадия , май ще пращам още парички Simple Smile Как ми се ходи баш на Слънчака, то и детето сега като ревне, че иска пак там Simple Smile,няма начин!
От влака , в морето. Някъде в Бургас:)

# 43
  • София
  • Мнения: 2 937
Моята дъщеря, ако нещо не ѝ мине котка път, ще ходи на лагер в Мистрал 2 в Свети Влас. Първа линия, добре изглежда, дано им се получат нещата, че с тоя Ковид не мръднаха никъде последните години.

# 44
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Елена, мои близки бяха на Мистрал преди няколко години, хубаво е ! Те работеха и с руски лагери, но сега не знам. Дано всичко е наред!

Общи условия

Активация на акаунт