На море в България 2022г.! - 3

  • 64 838
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
Здравейте,
Никога до сега не сме почивали по бг море (защото сме от Варна), но сега ми се ще да пробваме. Моля за препоръка за хотел с добра храна (ако може да е ол инклузив още по-добре) и хубави басейни (морето не ни влече, но ако и плажа е хубав-това би било плюс). Много бихме искали да има наблизо аквапарк, защото обичаме, детето ни е вече тийнейджър и харесва, но не е задължително. Както казах нямам никаква идея от хотелите по морето, нямам претенции за населеното място.

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Благодаря за  темата!

Лимана, Дюни отговаря на критериите ви. Има и аквапарк, и басейни, и за младежа има някои забавления, като стрелба с лък и др.
На Албена също има хотели с Аквапарк, и на Златни пясъци -  също.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 5 356
За Топола Скайс - бяхме там допреди няколко дни. На мен ми хареса, както и на ММ и на детето.
Чисто и добре организирано, страхотни басейни - имат и инфинити басейн с жестока гледка. Храната беше много хубава и вкусна, изненадаха ме приятно. Пресни миди с черупка всеки ден - натюр или с ориз, не ми се беше случвало на инклузив. Само плодовете не бяха изцяло сезонни - нямаше нито диня нито пъпеш при нашия престой.
Плаж Херос, до който не ходи шатъл е по-хубав според мен.
За пръв път обаче покрай басейни, аквапарк и въжен парк не ни е липсвало плажуването. Ходихме 3 пъти за по 2 часа до морето на различни локации.
Но си взехме стая с морска гледка - незаменимо.

# 18
  • Мнения: 3 421
Аз предлагам Wave resort или Аква Парадайз Ризорт. Разгледайте ги.

# 19
  • Мнения: 10 941
Още един глас за Дюни! Ние също сме от Варна и ние сефте почивахме на нашето Черноморие тази година, точно на Дюни. Отговаря на изискванията ви, много ни хареса.

# 20
  • Мнения: 247
Благодаря, а в Дюни къде? Че има няколко места за настаняване?

# 21
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Ние сме доволни от х-л Белвил, но разгледайте и другите хотели, които също са добри.
В който и да отседнете, ще ползвате аквапарка и всички активности  включени в ОИ програмата.

# 22
  • Мнения: 894
Аркадия, очакам включване : )))

# 23
  • Мнения: 1 392
Здравейте.  Аз пак с питане. А в Бургас какво има за разглеждане. Морска градина пясъчни фигури други неща. Благодаря Ви.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Днес, като за последен ден морето е приказка. Прекрасни почивки на всички. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 264
Здравейте,
Някой отсядал ли е в някой от следните хотели :
1. Апартхотел Costa Calma Ахелой
2. Сън ризорт - арапя
3. Семеен хотел Фреш - равда
4. Хотел Ирис - несебър
Търся чрез букинг за периода 3-7 август, просто работата ни е такава, че до последно не знаехме кога ще можем да излезем в отпуск. Не ми се иска да е само нощувка и всеки ден да тестваме различни заведение за това сме се спрели на ОИ или поне полупансион.
Благодаря предварително!
П. С. Нямам и време да изчета всичко.

Звънях в хотеш Тишина, но ми предлагат настаняване в хотел Нортик и изхранване в хотел тишина, та се чудя.

# 26
  • Германия
  • Мнения: 518
Благодаря, а в Дюни къде? Че има няколко места за настаняване?
В момента сме в Пеликан, но много ми идват баирите и подлезите, правим минимум по 10 000 крачки на ден с деца и количка. Определено за друг път бих избрала Марина Бийч.

# 27
  • Мнения: 2 925
В началото на сезона разисквахме бежанците от Украйна. Аз бях много притеснена как ще се почива редом с хора, които бягат от ужасите на войната. Е, случи се. По пътя за плажа минавах през някакъв център за социална рехабилитация на БЧК. Първо помислих сградата за детска градина, защото имаше много люлки и катерушки в двора. После реших, че е център за сираци и най- накрая ми светна, че е място за настаняване на украинки. Та наистина ми беше гадно като минавах от там, но добре че съм албански реотан, та чак последния ден зацепих за какво иде реч. На двора имаше дечица, които си се люлееха тихо и кротко. Майките им стояха отстрани по пейките тихо и кротко. Наистина не може да познаеш какви са, нямат нищо общо нито със сирийските бежанци, нито с наглите украинци, които съм виждала (един от съседите ни си изгони жена си с детето им и си взе украинка с дете. Е, няма такава наглост и безочие като тази женица. Отделно по улицата редовно минава един украински джип и си върви все едно че е танк.) Та много лошо мнение имах за украинците, но тези тихи и кротки майки, които гледах в двора на тази сграда, ми промениха мнението. Просто хора всякакви, както е във всяка една държава. На плажа, по заведенията и в магазина не съм ги засичала. А може би просто не съм ги разпознала. Наистина не се различават от нас, братя славяни. Дано ужасът в тяхната страна приключи по- скоро и да могат милите да се върнат по родните места. Чужбина дом не става.
Но определено не ми развалиха почивката, както се опасявах. Явно синевата на морето и безкрайната шир могат да изтрият всеки негативизъм.

# 28
  • Мнения: 2 531
Здравейте,
Някой отсядал ли е в някой от следните хотели :
1. Апартхотел Costa Calma Ахелой
2. Сън ризорт - арапя
3. Семеен хотел Фреш - равда
4. Хотел Ирис - несебър
Търся чрез букинг за периода 3-7 август, просто работата ни е такава, че до последно не знаехме кога ще можем да излезем в отпуск. Не ми се иска да е само нощувка и всеки ден да тестваме различни заведение за това сме се спрели на ОИ или поне полупансион.
Благодаря предварително!
П. С. Нямам и време да изчета всичко.

Звънях в хотеш Тишина, но ми предлагат настаняване в хотел Нортик и изхранване в хотел тишина, та се чудя.
Че Сън Ризорт Арапя какво предлага като изхранване? Според мен минус е, че Арапя е отдалечено от Царево.
Ахелой няма читав плаж.
Погледнете моя избор: https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-sveti-dimita … -primorsko-21083/
Иначе за хотел Нортик с АИ в Тишина като бюджетен вариант става. Също вижте и хотели М1 и М2, но там басейн де факто няма (много е малък в М1).

# 29
  • Мнения: 2 663
.

Последна редакция: сб, 23 юли 2022, 09:55 от *Биле омайно

Общи условия

Активация на акаунт