Браво за промоцията на Pomber - картофени мечета !!!

  • 2 169
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Браво па вас големи късметлий, вече получавате по второ мече а аз от 4 месеца чакам своето. Но какво се чудя, то всичко в нашата държава е лъжа и подлост.
Не мисля, че имате основание да обвинявате някого от тези, които са си изпратили опаковките и са си получили играчката. На мен също ми се струваше, че е минало доста време /без да съм засичала/, но получих мечето. Писмото с опаковките го изпратих с обикновена поща. Нямам никакви връзки с организаторите на промоцията.

# 16
  • Мнения: 90
Брово и от мен. Много са точни за разлика от Coca-Cola.

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз отдавна изпратих и все още не съм получила. А някой знае ли телефон за връзка, всичко е супер завоалирано-само някаква пощенска кутия и нищо друго. Дори имам вече опаковки за още едно мече, но се чудех да пускам ли.

# 18
Intersnack България
Офис/Складова база
Адрес: бул. Ботевградско шосе
Стопански двор "Враждебна"
София
Тел.: (02) 945-44-38
(02) 945-44-58
(02) 945-44-87
 
Факс: (02) 945-44-20
 
E-mail адрес: office@intersnack.bg
 
 

# 19
Браво па вас големи късметлий, вече получавате по второ мече а аз от 4 месеца чакам своето. Но какво се чудя, то всичко в нашата държава е лъжа и подлост.
Не мисля, че имате основание да обвинявате някого от тези, които са си изпратили опаковките и са си получили играчката. На мен също ми се струваше, че е минало доста време /без да съм засичала/, но получих мечето. Писмото с опаковките го изпратих с обикновена поща. Нямам никакви връзки с организаторите на промоцията.
Госпожо, Атанасова,
Във връзка с мечетата не обвинявам хората които са си получили подаръка. Моето мнение е , че всичко е въпрос на късмет.

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Сем, благодаря! Ей сега ще драсна два реда на мейла да видим какво ще кажат по въпроса Hug

Общи условия

Активация на акаунт