От половин година заедно, а той забрави рождения ми ден

  • 3 925
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 283
Не ми се струва чак такава драма, че гаджето от 6 месеца е забравил рожденният ти ден. Но пък предвид предишната ти тема вероятно си права, че не се интересува сериозно от теб.

# 16
  • Мнения: 5 300
Не сте ли приятели във фейсбук, та той да му напомни. 😁
Аз също не помня рождени дни освен тези на родителите ми и на брат ми, и на сегашния ми приятел, абе и на бивши помня, ама само на някои.

# 17
  • Мнения: 6 148
Ако и годините ми забрави, екстра 🥳.
Екстра, да. Ако може вече и рожденните дни са през година-две.

# 18
  • София
  • Мнения: 19 242
А, мъжете не помнели цифри - питай го колко кубика/коня е моторът на колата.

# 19
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Не е само, че забрави рождения ми ден, нито съм очаквала подарък или нещо друго. Самото му извинение и пожелание беше като на човек, който му е познат, а не на жената до него. Обидно беше всичко. Исках да разбера дали и на вас ви се е случвало такова нещо, защото до сега и бившите ми ме поздравяват за рождения ден и не са ме забравили, а той... Но вече е в категория бивши.

Както виждаш,не е рядкост.

А защо не остана с някого от галантните бивши, които още помнят рожденния ти ден, още те поздравяват и още не са те забравили?

# 20
  • Мнения: 5 820
А, мъжете не помнели цифри - питай го колко кубика/коня е моторът на колата.

     Хахаххах за колите помнят всичко.

# 21
  • Мнения: 16
Не съм с бившите си, защото спряхме да се обичаме, но си останахме приятели. И нямам фейсбук, за да напомня на някой каквото и да било.

# 22
  • Мнения: 18 298
А забавното е, че тая година имах супер подарък, скъп, избран много внимателно, купен и чакащ датата, а на датата сутринта човекът забравя какъв ден е. Аз си знам какво е положението и внимателно напомням: "Абе то аз... имам рожден ден днес..." "А?! Отнесох се... Честит рожден ден!" И те така... Relaxed

# 23
  • Мнения: 5 820
Когато имах фейсбук профил, нарочно не бях написала датата на раждане. Исках да видя колко хора помнят РД. Ееее само 1-2-ма човека помниха. Не ви трябва този клюкарник, пълни със злобари, фейсбук.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 087
Цялостното отношение е смутително, не липсата на пожелание.
Ама жените тъй правим - два оргазма и си въобразяваме любов.

# 25
  • Мнения: 3 178
Има си римайндъри за тази цел.

Аз винаги напомням на мъжа ми една седмица по-рано. После в деня преди РД му казвам пак. Така не забравя. Казвам си и какво искам да правим. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 8 231
Надявам се да съм кратка, но случвало ли ви се е, човекът с който сте интимни и сте заедно, да забрави рождения ви ден? И да ви каже, такъв съм, не помня дати. Аз се почувствах много тъжна и се скарахме, не мога това да му простя. Отделно шестото ми чувство е, че той не се интересува достатъчно от мен. Все едно съм му на повикване, да има там някаква жена. Аз не издържах след като и това стана и приключих с него. Наистина много болно ми стана, а сме говорили за рождените си дни. Отдавна трябваше да приключа с него, но аз някак се влюбих в него. Секса беше перфектен. Обръщаше ми внимание само като сме в леглото, все едно само тялото ми желаеше нищо друго.
На двайсе ли си ?
ММ не помни дати редовно го посещам, кой от родата има рожден ден.
Но най-странното е, че а не помня нашата годишнина. Като ме пита кога е, най-много месеца да кажа, датата изобщо не знам кога е.
До сега да ме е зарязал 100 пъти Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7 403
Обидно е неговото отношение към теб. Дори за момента да е пропуснал точната дата , ако после ти се извини, подари ти подарък и покаже отношение е простимо. Но, по начина, който го прави с пренебрежение, едва ли не, какво толкова, не бих продължила с този човек.

# 28
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Авторке, пишеш, че имаш чувството, че те ползва само за секс. А питала ли си го поне веднъж накъде вървите? От писаното човек може да си направи извод, че ти си по-заинтересованата за сериозна връзка, а бива малко от малко да се интересуваш от това накъде вървите, най-малкото да разбереш колко време си струва да му отделиш. 6 месеца не е кой знае колко значителен период.
Защото ако не си го питала, това, че ти бил забравил рождения ден, ще излезе най-малкия ти проблем (лично според мен даже никакъв).

# 29
  • Мнения: 7 403
Феникс и това не е малък проблем. Защото може да спи с нея, нали, ама един път в годината, на най- важния й ден да се отчете не може.
Щото така му е удобно, нали?
Такива мизерници дълго не са просперирали в моето легло.

Общи условия

Активация на акаунт