С кой писател си лягате?

  • 4 294
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Джорджа съвсем изтрещя с демонстрацията на космясалите си подмишници и крака. Проповядва феминизъм, някакъв. 
Доста са ексцентрични и отнасят бая критика.

# 31
  • Мнения: 6 146
Ха сега де, пък Дамяно си каза че песента е по случай убийството, всъщност ето го https://www.bbc.com/news/world-europe-61463800
Тя е много сладка, тази Джорджия, хубава двойка са.

# 32
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239

# 33
  • Мнения: 6 146
Ил стига де, чак толкова ли е превъртяла ... Какво ли не прави славата. Добре, че не ядох.

# 34
  • Мнения: 4 372
Ха сега де, пък Дамяно си каза че песента е по случай убийството, всъщност ето го https://www.bbc.com/news/world-europe-61463800
Тя е много сладка, тази Джорджия, хубава двойка са.
Честно казано, никога не съм се интересувала подробно от историята (не ми е и от най-любимите техни песни). Случайно слушах това интервю - около 14 минута: (“ако не ти е неприятно, искам да обявя, че песента е посветена на теб” и след “Сан Ремо” го е направил).
https://youtu.be/AbTKwsL7_LM

# 35
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Той се гримира, тя не се епилира.
Какво ли не правят хората за малко внимание. Поетеса феминистка, честно казано ми прилича на лесбийка. Преди време беше качила стори с космясали крака, ама дали са били нейните, не се знае.
Не ги харесват много италианците. Имат си своите почитатели, предимно сред младите. Но като цяло отнасят критика.

# 36
  • Мнения: 6 146
Честно казано, никога не съм се интересувала подробно от историята (не ми е и от най-любимите техни песни).
Да си се разбират помежду си, ние няма се караме сега заради тях.
Нормално е да отнасят критика, въпреки че сме свикнали вече на каква ли не ексцентричност, се набиват на очи. И мене малко ме дразни стайлинга им, при положение че има достатъчно гласови данни, за да е забележим.

# 37
  • Мнения: 3 507
Ех, страхотни сте! Благодаря ви, че разбрахте темата!
Фредерик Бегбеде си е (беше) сексимвол, но го изоставих преди 10 години, въпреки че старата любов ръжда не хваща и скоро мога да го проверя какви ги върши.
Скрит текст:



Като дете си бях паднала по Робърт Бърнс, чийто образ гледах от една корица с любими ми творби… 😂🤦♀🤷♀

# 38
  • Мнения: 2 218
Навремето и Джон Гришъм харесвах😂,но не и сега….въпреки,че ще ми се наложи да “си легна” с него тези дни,че взех последната му книга.И скромничък хо раздава:сам е изтъкнал,че книгите му не са висока литература,а развлекателни четива,еми така е.А преди много години на ограничения книжен пазар си мислех,че няма по-голямо удоволствие от адвокатските му трилъри.

# 39
  • Мнения: 6 146
А аз Балдачи. Той и сега си е хубавец, де. Но предпочитах Гришам за четене.

# 40
  • Мнения: 86
Хоп,  хоп Simple Smile))
Здравейте,  сладурчета!

Ето го моят любим съвременен писател.
Радослав Гизгинджиев

# 41
  • Мнения: 441
В момента с Питър Джеймс.Blush

# 42
  • Мнения: 3 507
В момента с Питър Джеймс.Blush

Подбери му някоя хубава снимка и го покажи. 👀

# 43
  • Мнения: 6 146
Айде аз ще изгърмя патроните пак да покажа с кого си лягах и се чудя дали да не продължа, защото много ми хареса неговата компания. Само да си беше свалил халката .... не го е срам.


Ох, от еуфория да си го задържа само за мен, забравих да го представя човека ... Майк Оумър се казва. И много си допаднахме по чувството му за хумор в уж сериозен, но "не колкото ми се ще кървав" трилър.

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 10:53 от evencee

# 44
  • Мнения: 3 507
evence,
Халката я виждам и аз, обаче… сигурни ли сме, че е женен? На мен ми прилича на омъжен. 🫢

Общи условия

Активация на акаунт