Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 9

  • 38 166
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 735
Днес гледам 30% на всичко на промоция.

Почерпих се  с ted baker,  ако имаше 5%код щеше да е добре
До миналата седмица все до 172лв ги докараха с намаления и кодове

# 46
  • Мнения: 20 157
Аз ровя ровя и се чудя какво да поръчам. От това което искам или няма номер, или не го хваща кода за 30% намаление.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Днес гледам 30% на всичко на промоция.

Почерпих се  с ted baker,  ако имаше 5%код щеше да е добре
До миналата седмица все до 172лв ги докараха с намаления и кодове

Поkaзва ли ти се в клиентския профил в Моите поръчки?

# 48
  • Мнения: 20 157
При мен не. Поръчах една рокля на грешен адрес и се опитвам да я отменя, но нито една от трите поръчки които направих днес, не ми се показва в профила.
От немай-къде поръчах една рокля за 8 лв, едни маратонки за 16 и едни боти за 27 лв.
Тия някой ги показа тук, но не помня отзивите, а бая време стояха намалени в сайта 🤔

# 49
  • Мнения: 2 735
Днес гледам 30% на всичко на промоция.

Почерпих се  с ted baker,  ако имаше 5%код щеше да е добре
До миналата седмица все до 172лв ги докараха с намаления и кодове

Поkaзва ли ти се в клиентския профил в Моите поръчки?

Не, търся начин да се свържа с тях. Имам мейл с потвърждение.

Как да се свържа и къде?

# 50
  • Мнения: 20 157
Аз върнах отговор на имейла с потвърждението. Обаче предишния път ми отговориха три дена след като им пратих писмо, та нямам големи надежди.

# 51
  • Мнения: 2 735
Писах им. И сега май ще си остана без обувките. Платих с карта

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Днес гледам 30% на всичко на промоция.

Почерпих се  с ted baker,  ако имаше 5%код щеше да е добре
До миналата седмица все до 172лв ги докараха с намаления и кодове



Поkaзва ли ти се в клиентския профил в Моите поръчки?

Не, търся начин да се свържа с тях. Имам мейл с потвърждение.

Как да се свържа и къде?

Обадих им се по телефона. Обясниха ми, че поради многото поръчки е възможно да не се появи веднага. Казаха, че щом съм получила потвърдителен мейл, значи няма проблем. Получена и приета е поръчката. Да изчакам до довечера. По-късно трябвало да се появи.
Не знам. До сега винаги ми са се показвали веднага като поръчам.
Ще видим този път.

Последна редакция: пт, 29 юли 2022, 10:55 от Seaa

# 53
  • Мнения: 2 735
Свързах се с оператор, казаха да не се притеснявам щом имам потвърждение на мейла на поръчката. Знаят за проблема и работят да го отстранят.
А, дано.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 726
Какво става с тия About you???? Нито отговарят на имейли, нито на телефони..пратката ми я няма от 21-ви! Другата е сгрешена и никой и имейл не е върнал какво става с нея.. Нямам и код за извинение поне. Ще си почакат да си поръчам нещо от тях... страшно некоректна история става вече!

# 55
  • Мнения: 70
Здравейте!
От дотук прочетеното не можах да разбера дали може да се използва допълнителен код (инфлуенсърски или личен) за продукти от промоцията и ако да - къде (на коя стъпка от поръчката) мога да го въведа? Благодаря Ви!

# 56
  • Мнения: 1 600
Щефи, какво се случи с поръчката ти, че аз не успях да разбера от написаното (сигурно спя още).

Lemy, и при мен е същата история, което искам не е намалено Sad Благодаря, че ми каза за намалението, обикновено все последна научавам Joy

I.R., и на мен висят код, не вдигат телефон, не отговарят на мейли. Дразнят. Отделно имам много връщания, като гледам, не се засилват да ги обработват.

ЛюсиЖ, ако използваш намалението от 30% на вече намалени продукти - не можеш да използваш личен или инфлуенсърски код, защото доп.намаление само по себе си е код. Но той все едно е по-голям от лични и инфл. кодове, така че, в случая, не ти трябват.

# 57
  • Мнения: 70
Благодаря, Asmegin!
Доста си "натоварих" кошницата и ми се искаше да мога да ползвам и код-а, но ... уви.Flushed

# 58
  • Мнения: 1 600
ЛюсиЖ, Simple Smile Еееех, де да можеше тъй, половината от нас тук в темата вече да са фалирали и изгонени от вкъщи заради своята шопинг мания Joy

# 59
  • Мнения: 20 157
Щефи, и аз не разбрах какъв е проблема с маратонките? Притесняваш се че си ги платила а ги няма в Поръчки ли?
Според мен ще се появят по-късно.
I.R, аз им писах преди няколко дена заради ботушите от велур, за които в сайта пишеше че са от гладка кожа, получих отговор чак след три дена, имали много работа. Обещаха ми код, но първо ми искаха някои данни от профила, за потвърждение. Едно време раздаваха наляво и надясно кодове без проблеми и такива проучвания.
Но все още не са ми го пратили, предполагам че като свършат намаленията.

Общи условия

Активация на акаунт