Всъщност - пола има ли значение????

  • 2 967
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 456
За мен няма значение пола

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 702
Вярно е, че най-важно от всичко е бебето да е здраво, но просто не можех да овладея желанието си да имам момиче.
Бях му харесала името Христиана още като влязох в гимназията. (14-15 годишна съм била)
Желанието ми се сбъдна  Heart Eyes

Към пола на второто дете сякаш нямах такива претенции - и двата варианта си имаха положителни страни според мен. А мъжът ми искаше пак да е момиче. Желанието му се сбъдна с Божидара  Heart Eyes

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не няма значение за мен. Децата са желани и са мои.

# 18
  • Мнения: 2 818
За първото нямах претенции, просто исках дете. За второто искам момче, но не държа много на това... и засега според всички прегледи ще е момче...

# 19
  • Мнения: 1 232
Не разбирам как някои хора могат да се навиват на всяка цена за определен пол на бебето,ние животи драве чакаме второ момиченце,толкова съм щастлива колкото ако имах и момченце.Е някак тайничко се надявах пак на момиче,но никога не съм се навивала.Особено се дразня на мои познати включително и близки ,които се втурват да ме "успокояват",че ехографа грешал и как на нейната приятелка,на шурито и на зетят....... дъщерята до последно казвали момиче пък то разбираш ли момче се родило,ей луда работа ви казвам.А сърдитите татковци пък са ми абсолютен фаворит,ми те на себе си да се сърдят от тях основно зависи ,ние нали сме носителки само на Х хромозома Grinning

# 20
  • Мнения: 259
Боже, ама какви са тези хора!?!?!

Мамчета от тези истории направо настръхнах... а пък имам и особена почит към Жената и всичко Женско в този свят...

/не че дядо ми, като се е родила майка ми - второ момиченце - не се е разсърдил и дори не е отишъл да види баба в родилното... Cry /

Имам основен въпрос: я да ми кажат най-вече мъжете тях кой ги е родил?!? Вероятно не са излезли от бащите си...

Признавам, че исках момиченце, но като ще имам момченце /всеки миг може да се появи  Party/ съм най-щастливата на света и ще си го обичам повече от всичко!

# 21
  • Мнения: 262
За мене най-важно е да са здрави децата и всичко да е безпроблемно. А за мъжа ми - той иска момичета. Е, не му е идея фикс. Засега мечтата му се е сбъднала наполовина.

# 22
  • Мнения: 6 461
За мен е без значение пола на детето.Важното е да са ми живи и здрави децата.
Много хора желаят от сърце деца ,но ги нямат ,а други седнали за пола на детето да се сърдят............. Crazy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 567
Нито за мен, нито за съпруга ми имаше значение пола на бебето.
При нас беше голям майтап, защото моята лекарка в 4 и 5 месец виждаше момче на видеозона. В средата на 6 месец ходих на триизмерен и лекарят също беше убеден, че е момче.
От 7 месец вече казаха момиче. Но изобщо не съм се разочаровала. Най-важното беше да е живо и здраво детето.
Аз имах изключително тежка бременност и два пъти бях в болница за задържане. Та последната ми грижа беше пола на бебето.
Та така де, момиченце е и всички сме много щастливи (включително роднините).   Досега пред мен поне, никой не е споменавал, че жените са "втора ръка".

# 24
  • Мнения: 3 092
Това за момчетата че са хора , а момиченцата не за жалост има значение все още за много хора.Мен лично ме дразни безкрайно и го смятам за върха на простащината.
Важното е децата да са здрави  Peace
Иначе по темата -аз мен пола нямаше значение.А когато се върнахме у дома след като бяхме ходили на доктор и ни бяха казали че ще е момиче съпругът ми ме прегърна с думите - Ето гушнах си и двете мацки Grinning

# 25
  • Мнения: 205
Аз съм бременна с първа рожба и тя ше е момче, което много ме радва, защото аз и мажа ми искахме момче. Сега искам да е със сини очи като мен, хехехе нахална сам, но е хубаво човек да си иска и дано ми се сбъднат желанията след това.  Peace







-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 16:58 от Аурелия

# 26
  • Мнения: 364
Не, няма значение. За мен и таткото със сигурност беше така, от околните никой не си е "признал" за предпочитания.  А и при нас, подобно на Деди, по време на бременността ми лекарката казваше момче, а в родилния дом гушнах девойка.  Grinning

# 27
Аз исках момиче и момиче родих. Малката още не е направила 4 месеца ,а аз вече измислих име и за второто бебе-името е пак женско. Кой знае може пък да е някаква майчинска интуиция.
Ще видим

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не, разбира се!

# 29
  • Мнения: 316
За мен няма ама абсолютно никакво значение, важното е децата ни да са живи и здрави  Hug
Мъжлето не иска да знае - ще чакаме изненадата след 4 месеца /дано всичко е наред/.

Моята баба /по бащина линия/ е била много сърдита първо, че ще има второ детенце в семейството /т.е. аз, защото първото вече било момче и напълно достатъчно/, имОтУ щял да се дели на две, разбирате ли  smile3511 Ама го преглътнали някак си старата генерация. И появила се моя милост и ми дали именце различно от това на въпросната баба. И пак сръдни и неволи и родителите ми трябвало на бърза ръка да измислят име започващо поне с нейната буква. Абе.....щура работа  newsm12
А сега бабите се радват толкова много, че кеф ми прави - момче или момиче няма никакво значение   love001

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт