КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - риалити (сезон 1)

  • 50 601
  • 717
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 991
Да си вземат бележка за втория сезон. По-къси епизоди, по-начесто и по-наситени.   Този лайв с прословутия Ачка ще го гледам утре

# 466
  • Мнения: 777
На този лайв пак го коментираха това. Един зрител искаше по-дълги епизоди час и половина - час и 50 мин. и го поканиха да монтира и него.

Това им била причината да не са по-дълги - нямат монтажисти и имат огромно количество видеа за монтиране.

Първоначалната идея била да са по 30ина минути, ама се вслушали в коментиращите.

Остават около 15-20 епизода. Ачката и Цветина коментираха учатниците - като цяло казваха за всички, че са готини. Нищо интересно. Имах чувството, че Цветина няма особено желание да е изобщо там.

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 15:35 от NF404

# 467
  • Мнения: 10 991
Тинко, Йоанна и Боян коментират еп. 15

# 468
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Ново от Кукушев

# 469
  • Мнения: 10 991
Този Кукушев е голям шемет. А Ивайло от Фермата не живееше ли в САЩ?

# 470
  • Мнения: 4 355
В Англия живееше Ивайло, но не помня дали не се беше прибрал покрай пандемията.

Дано това им е последната седмица пауза, че вече се излъчват от 2 месеца, а са си тръгнали само трима.

# 471
  • Мнения: 10 991
Нищо, поне има други риалитита да се гледат, по БТВ, Нова, ТЛС.. не е суша като през лятото Grinning

Ей го и този разбирач... аз не му разбирам много от диалекта

# 472
  • Мнения: 10 991
В момента върви лайв с Павел, Ицака и Тинко

# 473
  • Мнения: 10 991
Като няма нови епизоди тази седмица, поне има видеа с коментари:



# 474
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Аз забравих за съществуването на предаването...
Епизод 21

# 475
  • Мнения: 4 355
Изнанадващо, но играта с Иван и Андрей ми беше много интересна!
Радвам се, че Коко спечели, въпреки че играеше срещу Сандев и Стела едновременно. Стела е страшна противнячка както винаги.

# 476
  • Мнения: 3 150
А Ева колко евтино се предлага на Иван и Андрей... Гнусна на н-та степен. Сандела даже не желая да ги коментирам.

# 477
  • Мнения: 646
От вчерашния епизод любимия ми момент беше този, в който Ева казва, как била/щяла да стане на 29 !!
Това мега инфантилно поведение на някоя по-ранна възраст (някак) по бих го оправдала, ама тука хич.

# 478
  • София
  • Мнения: 27 175
Хареса ми епизода!
Много хубаво включване от Иван и Андрей, целия им сегмент се получи много добре. И много бързо влязоха в тона на шоуто, който си има опит и усет за нещата си има.
Браво на Коко, че спечели сам срещу наглата Сандела! Като цяло участниците бяха чели книгата им, което е червена точка за тях.
Тинко какво бе това избухване с к*р за бедните?! Мисля, че беше ирония, ама не съм 100% сигурен. Ако не е, то много ще ми падне в очите, много.
Значи Сандев не е бил 'Би' а е било мисия на Стела. Пак се вързах. Ама прекаляват с тези мисии, то вече става като с лъжливото овчарче. То братче всичко пикантно са мисии, ай сиктер вече.

# 479
  • София
  • Мнения: 11 570
Този епизод беше по-приятен. Само Играта някъде беше изчезнал, нищо не казаха за него защо го няма.

Изненадаха ме приятно, че така добре да си прочели книгата. Този път бих казала и добра дума за Стела, че в самите скандали изглиждаше истинска, не личеше игра. Аз се вързах, че наистина му се сърди, много реални изглеждаха скандалите. Бяха обаче изключително неприятни.  За би-то знаехме, че е мисия, но за скандалите не очаквах.

Общи условия

Активация на акаунт