На вън вятър дърветата брули, а ние чакаме бебчета през ЮЛИ

  • 13 174
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 244
Добър ден!

Май ми е бг-мама уикенд, щом стана и се лепвам за компютъра.  Mr. Green

BOOTY, погледнах го този сайт - това бебе в 10 г.с. изглежда много голямо ...  Rolling Eyes и как буйства  Crazy

# 31
  • Мнения: 616
Е цяла неделя затишие никой не се появява тук ама хаиде до утре дано тогава се обадите.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
Добро утро мамички
Гледам пусто е било, но пък такъв мързел ме беше налегнал и така ми беше ниско кръвното та никак не ми се сядаше на компютъра. Затова пък днес съм на работа и веднага сядам да пиша. При нас нищо ново, освен обичайното пригаждане в обичайните моменти  ooooh!, но като цяло сме добре.
Лека седмица на всички и едно по едно всички коремчета да се покажат днес, дано Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 1 244
Добро, добро!

Докато си кютаме г.с. по г.с. тук, вчера се появиха вече и първите августовски мами.  Sunglasses

Аз иначе май леко я карам  Whistling (да чукна на дърво)
Тая нощ сънувах, че съм при доки  Laughing Нямам търпение вече да го видя това сърчице.

Успешен ден на всички!

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 10:08 от phil

# 34
  • Мнения: 22
Здравейте, отново понеделник, отново на работа!
Не че събота и неделя съм си почивала, нали ви казвах че в събота сина ми си е поканил деца от градината  в къщи ( за рождения му ден)та беше да не ви разправям,а и вечерта идваха гости та от 13.00 часа  до 23.30часа. А пък вчера великото чистене,та общо взето идвам на работа да си почина.
Между другото и аз много се учудих от изчезването на темата.
За сега чоа и успешна и лека седмица.

# 35
  • Мнения: 140
Добро утро и успешна седмица  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте!
Вчера страшно главоболие имах,като ме почна в 16ч та чак до 2ч.Нищо не поага разтривки,топла кърпа на челото разходка нищо.Накрая се заврях в една хладна и тъмна стая и отмина.
Купихте ли подаръци вече?

# 37
здравейте и от мен,няма я по -голяма част от темата,но нищо, ще си натворим нова  Wink
и мен като Гоца ме гони страхотно главоболие от вчера,притеснявам се да не настивам пак,че тук само спират и пускат парното и на мен ми става студено.Не смея да пия и хапче,все се надявам ,че ще мине от самосебеси,но уви

напоследък се чувствам странно,не ми се гади ,но ми е едно такова кофти на корема и цялото тяло,а като хапна и ми поотминава,странно, защото преди това се чувствам като преяла и гладна едновременно .Неприятно,но се надявам да е от бременността, а не от някой гаден вирус
наоплаквах ви се набързо,сега да ви пожелая лек и успешен ден и до скоро
п.с.на нас ни предстои украса на дома днес и се вълнувам като дете.Ние също сме с изкуствена елха,но лошо няма,важен е духа и настроението за празниците  Hug

# 38
  • Мнения: 22
Не стига ,че темата ни почти е изчезнала ,а ми като гледам направо вчера и днеска сме гола-вода  newsm78
Вярно че повечето сме на работа, но аз мине не мине гледам да се вмъкна да видя нещо ново,ама нъц.
Искам да помоля пак да ми испратите сайта за Токуда,защото не го записах, а е изчезнал с темата, а пък и за съжаление не помна името на майката която ми го изпрати.Мерси Hug
П.С. И пишете мами! baby_neutral

# 39
  • Мнения: 766
Здравейте и от мен момичета.  bouquet  bouquet
Позгубих се тези дни, ама много работа много нещо, направо се побърках вече. Но се надявам сега да се поуспокоят малко нещата за около седмица  Praynig
Нали знаете, че според всеобщото мнение на бремените им се яло кисело, на мен пък ми става гадно от киселото  newsm78. А как налитам на тестени и солени неща, не ми се мисли колко килограма ще кача, ако продължават така нещата  Sad
А за главоболието и при мен се появява и то доста силно ooooh!
Е стига толкова от мен за сега Laughing
Ще гледам да се включвам по-често  Hug
Успешна седмица на всички   bouquet Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 3 524
Ето  Венеса статия за Токуда не помня дали беше същата обаче:
http://dnevnik.bg/show/?storyid=296834

# 41
  • Мнения: 1 098
Здравейте! От три дни съм по- добре. Днес се премерих на кантара и видях, че съм качила един килограм. Вие как сте, мерили ли сте се, на мен ми се струва рано за качване на килограми. Обяснявам си го с това, че ако съм гладна ми се догажда и гледам да хапна нещо, не е с охота, но пък за сметка на това ми се яде само тестено. newsm78

# 42
  • sf
  • Мнения: 10 175
зравейте! еееххх , голямо затишие събота и неделя!
аз за днес свърших работа, но имам у нас разни- чистене, готвене, ама нещо... newsm34 яко ме мързи.
а днес сутринта хлапето се разрева в градината, че й било мъчно за мен и цяла сутрин ми е едно такова криво. сякаш не бяхме заедно цели два дни. ама какво ли я е прихванало?
айде стига от мен, че мога цели романи да напиша!   bouquet

# 43
  • Мнения: 140
Вorianna и на мен ми се струваше, че е рано за качване на килограми, когато качих първия. Обаче тази сутрин се  премерих и съм два нагоре Embarassed. Аз го отдавам на факта, че изобщо не ми е ставало лошо до този момент, а честно казано самата мисъл, че всичко ти е позволено те кара да папкаш дори когато не си гладна. Дано да не кача много, че не ми се мисли после как ще се свалят.

# 44
  • Мнения: 1 098
Да, дано не качим много, но важното е всичко да бъде наред с бебчо.
На мен ми е много съвестно пред мъжа ми. Той така се грижи за мен, гледа ме, разбира ме, а аз немога и да си помисля да сготвя. Гади ми се почти от всичко.Той е цял ден под напрежение на работа и като си дойде милият яде сандвичи. Незнам докога ще ме издържи. Не искам секс, не искам това, не искам онова. Май трябва да се стегна малко. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт