Любители на кучета - 130

  • 28 545
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 675
Барби, при нас прави подобно нещо понякога, също кастрирана. Сгъва си на две леглото, хапе го и го ..такова ( малко садо мазо Joy ). Мисля че го прави да привлече внимание, защото го прави, когато ние се занимаваме с нещо друго в това време. Прибирам и леглото и се кротва.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 128
Играят. Нищо страшно. И Елза го прави с една мечка, сравнително рядко. А в кучешките градинки играе така и с мъжки.

# 62
  • София
  • Мнения: 7 808
"Стига сте лежали по диваните, елате в парка да поиграем!"

# 63
  • Мнения: 18 605
Изпуснала съм ви, ама и данък нямам с какво да плащам.

Колко време след кастрация може да пътуват на дълъг път? При мъжките уж е по-лека операцията, но може ли да го юрнем 3-4 седмици по-късно на 2000км?

Ре, да не намира твоят младеж от някъде да лочи нерегламентирано вода?

# 64
  • тук-там
  • Мнения: 5 764
Може според мен. Ние 2-3 дни чакахме, преди да я вкараме в колата Мокка за пол-кратко пътуване. За дълго - 10 дни.

# 65
  • София
  • Мнения: 8 586
Той след 3-4 седмици сигурно отдавна ще е забравил, че нещо му се е случвало Simple Smile И здравословно ще се е възстановил, това си е кажи-речи месец.

Ето го рошавият бебок Simple Smile Голямо щастие цари в онзи дом, в който тъкмо е пристигнало кученце Simple Smile
Цяла нощ спал на главата й на свеки; бабата пекинезка като го видела, "опашката й става на вентилатор", а котките го подушили и никакво внимание не му обърнали повече. Цялата фауна е обезпаразитявана редовно, а дребосът е с тъкмо поставена трета ваксина и засега послушно си върши нуждите на пелена вкъщи.
Снимките са "уникални", ама свеки е като мен - ни за фотограф, ни за модел ставам Simple Smile

# 66
  • sf
  • Мнения: 10 205
Ах, че сладък рошльо! Ще е щастлив с такава групичка приятели.

# 67
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Много сладко бебе! Какви очички! Heart
За кастрацията и аз мисля, че 3 седмици са си ок,

Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 18:42 от Кришка

# 68
  • София
  • Мнения: 13 952
За сметка на това, бебето рошаво е роден модел. Много сладичко е.

Моето бебе беше на вет, той ми се смя и 80 кинта по-късно пропи вода 🤣. ММ ми е леко бесен.

# 69
  • Мнения: 3 647
Много сладко бебе, ще му изям ушите 😍
А нашият Айк го водихме на прическа и беше толкова послушен, че получи папионка като истински голям пом.



Сега е пуФкав и много красив.

# 70
  • под тепетата
  • Мнения: 9 403
В погледа на бебето намирам нещо общо с Фют Wink Т.е белята е в кръвта му,ама е бесрамно сладък!
А, ей го и красавецът с папионка Kiss
 Reunion, все едно на спа с минералня баня си го водила Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ние днес къпахме извънредно кенгуруто. След като от бебе не се беше въргалял в л...на, днес се върна от разходка вонящ на тор и джибри. Rage Внукът уж да помогне на дядо си, пък го залял с кучешкия шампоан  Satisfied

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 668
За сметка на това, бебето рошаво е роден модел. Много сладичко е.

Моето бебе беше на вет, той ми се смя и 80 кинта по-късно пропи вода 🤣. ММ ми е леко бесен.

Спокойствието няма цена.

# 72
  • тук-там
  • Мнения: 5 764
Така е, Ре! Винаги си струва да платиш, за да си спокоен!

# 73
  • София
  • Мнения: 13 952
О, аз не съжалявам, защото буквално два дена не пи вода. Явно нещо стомашно е било, защото преди да го закарам на доктор имаше еднократно разстройство.
Жизнен е и се напи хубаво с вода. Няма да го храня днес. Много беше послушен при прегледа. Толкова е добричък с хора, но с кучета.....май пропуснахме момента да му "вземем куче" 🤣

# 74
  • София
  • Мнения: 11 125


Поздрави от баб ви. Smile

Общи условия

Активация на акаунт