Добър обущар за удължаване на каишка на сандали

  • 386
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 144
Проблемът е следният - поръчах си едни сандали, които са с каишка през глезените, сякаш правена... за деца. Наистина е ужасно тясна. Сандалите са страхотни, номерът ми пасва, всичко останало извън каишките е топ.
Има ли обущар в София, който да реши казуса? Евентуално да се пришие нещо като удължител... Ще съм благодарна на помощ, не искам да ги връщам директно и искам да потърся начин да си ги нося! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 78
Аз няколко пъти съм ползвал ей тоз - на бул. "Мадрид" 52 - отдавна се занимава и е свестен и точен.
/https://www.google.bg/maps/place/Obushtar/@42.6967558,23.3530202,20z/data=!4m5!3m4!1s0x40aa85e7d207cd0b:0x49c0d0847819f338!8m2!3d42.6967558!4d23.3532137?hl=en/

# 2
  • Русе
  • Мнения: 568
Проблемът е следният - поръчах си едни сандали, които са с каишка през глезените, сякаш правена... за деца. Наистина е ужасно тясна. Сандалите са страхотни, номерът ми пасва, всичко останало извън каишките е топ.
Има ли обущар в София, който да реши казуса? Евентуално да се пришие нещо като удължител... Ще съм благодарна на помощ, не искам да ги връщам директно и искам да потърся начин да си ги нося! Simple Smile

Каишки са ми пришивали към обувки, които са започнали да ми хлопат. Пришити са отзад и преминават през глезена. Тези услуги са ми правени в ателието на метростанция Люлин. Това ателие е част от верига, която има ателиета на доста метростанции, а може би и на други места. Мисля, че качеството на работата им навсякъде е еднакво. Имат необходимите машини и материали. Понякога ми се е налагало да почакам докато получат кожи с цвета, който ми е трябвал, но винаги са ми свършвали работа. Особено останах доволна от зашиването на ботуши, които се бяха нацепили отзад - вместо просто да минат с няколко тегела, работничката в ателието ми предложи едно "произведение на изкуството", като ми направи апликации, които по никакъв начин не подсказваха, че ботушите са били скъсани.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 144
Аз живея до метростанция Вардар и тук също има обущар. Може би ще пробвам при него...

# 4
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Захарна фабрика ти е близо. До супермаркет Николета, преди бившето кино има много читав обущар. Жената работи бързо и добре.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 144
Захарна фабрика ти е близо. До супермаркет Николета, преди бившето кино има много читав обущар. Жената работи бързо и добре.

Мерси много!

# 6
  • София
  • Мнения: 14 744
Тази верига обущарници, за които говори Евтерпа, ги има на метростанция Люлин, изхода към Технополис и Била. Наистина работят много добре.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 568


Аз живея до метростанция Вардар и тук също има обущар. Може би ще пробвам при него...

Да, ателието е от същата верига. И там са ми правили поправки, от които съм доволна.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 144
Спасявате ме и едни сандали, които страшно искам да си нося!

Общи условия

Активация на акаунт