Лидл 166 - августовска жежка

  • 69 577
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 212
Ей затова спрях да купувам всякакви миксове. А тук ме майтапеха, че само моите пликове били такива. 😬

# 496
  • Мнения: 1 522
Ей затова спрях да купувам всякакви миксове. А тук ме майтапеха, че само моите пликове били такива. 😬
За съжаление вече всичко замразено е в този вид. Купувах само броколи, че детето умира за него (винаги гледам да имам във фризера) и ги спряха.

# 497
  • Мнения: 5 319
Само да добавя - самата смес за мен е доста лютива. Имах малко неовкусен гръцки кус-кус и гриловано пиле, та стават за ядене заедно. Но бобът е почти суров.

# 498
  • Мнения: X
Кои от сосовете за уок харесвате, моля за препоръки.
Аз харесвах доста къри соса (с ананас, чушки и сметана), но вече не го купувам -  първо заради цената, а и последния път ми направи яденето доста кисело и не ми хареса. За другите два нямам мнение,  избягвам соев сос и не съм ги пробвала.

Аз пък имам въпрос за мексиканските подправки -  тази за Чили кон карне лютива ли е много?

# 499
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 345
Скрит текст:
Кои от сосовете за уок харесвате, моля за препоръки.
Аз харесвах доста къри соса (с ананас, чушки и сметана), но вече не го купувам -  първо заради цената, а и последния път ми направи яденето доста кисело и не ми хареса. За другите два нямам мнение,  избягвам соев сос и не съм ги пробвала.

Аз пък имам въпрос за мексиканските подправки -  тази за Чили кон карне лютива ли е много?
въпрос на вкус е все пак. за мен е нормално.

в съдържанието на миксовете е написано колко гр. или % има от даден зеленчук.
аз лично не искам да има много царевички. ако ги искам бих си потърсил само царевички.

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Долс , тя кметоната 30 %май не става зза кафе , пробвах 1 път .
Става, защо да не става? Редовно си слагам от нея в кафето.🙂
И аз съм си слагала в кафето от всичките им сметани.

# 501
  • Пеликания
  • Мнения: 2 494
В Лидл Равда, не мисля повече да стъпя. Не стига, че е народ, а и на касата видях, че съм взела от пуешките кренвирши, които не са намалени и казах на касиерката, че кашончето е под цената на свинските и ги оставям. И оная като почна "С тая маска нищо не ти разбрах, ама както и да е" (аз маски си нося навсякъде, я 2 години дали как ги е разбирала с маски не знам) и пак повторих всичко и тя "Еми то клиентите разместват всичко" Добре, случва се ама цял кашон ли и нищо не каза.
А преди това бях Лидл Галерия Бургас, спокойно и всичко си има, пишман вече от криви касиери.

# 502
  • Мнения: 10 370
Kim_Song , взех подправката за касадиля - усеща се, че налютва, хапвам люто и за мен е слабо люта, но за друг- може и да е доста. В състава е посочен лютия пипер, виж на другите как е описан (тях ги пропуснах заради рапичното масло).

# 503
  • In transit
  • Мнения: 11 979
Някой знае ли последната цена на маскарпонето в Лидл?
Днес щях да падна от цената му в К. - 16лв за опаковка от 500г! Scream

# 504
  • Мнения: 10 212
😵 Това шега ли е!!?

# 505
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Някой знае ли последната цена на маскарпонето в Лидл?
Днес щях да падна от цената му в К. - 16лв за опаковка от 500г! Scream
Мики, на 10.08. го взимах на ооферта...  4.89лв редовна цена.

Последна редакция: ср, 17 авг 2022, 09:12 от Morena

# 506
  • In transit
  • Мнения: 11 979
Де да беше...32лв/кг. Два вида имаше и двата бяха на сходна цена. Направо се наа***ха. Sad

Моренка, благодаря ти.

# 507
  • Мнения: 35 168
Оливат се малко вече... Всеки час , нови цени

# 508
  • Мнения: X
Минавам да  кажа, че пъстървата от брошурата е добра. В една опаковка са по 3 риби, не са дребни. Рибата е свежа.

# 509
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Кафявата захар не открих. Rage Ни захар, ни етикет и празно място. От всичките им купони, това е единственото, което искам и няма.  
Червени чушки само две се мъдреха, питах ще извадят ли ... това било.  Rage  Подозирам, че не им се зарежда по това време, ама още 4 часа има до 22ч.
Взех от млякото на оферта за проба, то пък и "Ново",  та дано  е добро.

Общи условия

Активация на акаунт