Лидл 166 - августовска жежка

  • 69 523
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 271
Козметичните кърпи в кутия след като ги промениха от Сиен на Флоралис не ми харесват- къса се хартията, не намирам за предимство това, че е малко по-мека сега и вярно било, че са малко по-малки като размер.

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 22:50 от fenyx

# 481
  • Мнения: 27 687
Лидъл съвсем ме отказаха от сметаната в каничка...😁🤪🙄

То по-добре да си купя направо сметана 30% или едно прясно мляко и да си ръся на воля в кафето...😃

# 482
  • Мнения: 35 145
Универсалните кърпички с момината сълза не бяха ли 2.69 преди ? днес гледам - на 3.29 лв.

# 483
  • Мнения: 824
Активиа в Лидл - мисля, че 1,89 беше цената когато я видях за последно. Не изключвам да е вдигната.

Има с ягода, пълнозърнеста и с орехи и овес.

# 484
  • Мнения: 1 826
И аз се отчитам с едно скромно пазарче - основно промоции- студен чай, талиатели, бургер от младо телешко заредих,както и пил. хапки, моливи за несесерите за допълване ( не са много хубави,но предвид ,че са ми консуматив,който често се подновява...стават). Уредих се и с едно винце от коша с намалени хранителни ...гледам все по-често се въртят хора там - с един чичко се договорихме - той все шоколада ,аз виното WinkWink
За моя голяма радост имаше банички с локум - всичките 5,които бяха ги грабнах Wink Wink отиде диетата по 😈 😈 Wink Wink Wink
Ние бяхме малко на моренце в Гърция ,в едно село със най- хубавия плаж,който до сега съм посещавала в Гърция (Миродато ) - е та там ,в най- мизерната кръчма бяха и най-вкусните калмари ( и тиквички и октопод също)- надали само си ги правят - сигурно пак са замразени от някъде ( я Лидл, я друг магазин), но пък бяха вкусно приготвени . Та аз ще пасувам с калмарите този път Wink

# 485
  • София
  • Мнения: 1 304
Кога ще пускат нисесерите?

# 486
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 598
Долс , тя кметоната 30 %май не става зза кафе , пробвах 1 път .

Аз се чудя с тези цени колко стора се изхвърля с изтекъъл срок ....

# 487
  • Мнения: 1 826
Кога ще пускат нисесерите?
По мои спомени трябва съвсем скоро да започнат с училищните неща( верно че ние малко по-късно започваме училище от на запад,но в Пепко ,К и Била ,вече ги изкараха нещата ). Но те Лидл в последно време са толкова зле от към на нехранителни,че сигурно ще минат кампаниите в другите страни и каквото остане ще се изсипе тук ,на някакви баснословни цени ..та се оглеждам и от сега по други места.

Последна редакция: вт, 16 авг 2022, 12:19 от paulieM

# 488
  • Мнения: 526
Аз вчера по стечение на обстоятелствата пазарувах на Раковска. Голяма грешка. Това, че е тясно го знам. Пълно с някаква паплач. Всеки се бута ръга. Абе гадост. Иначе с изключение на митичните боровинки, всичко набелязано взех. Пролетните рулца ни харесаха, доста ги търсих във фризера, само две кутии бяха. Сладко-киселия сос може да не е само сладък. Зърнесто сирене взех, и червен боб консерва, патладжани, и плодови млекца. Там имаше доволно количество. Общо 13-14 лева сметка.

За боровинките питах персонала. Отговори ми се, че били свършили, каква новина. И ми предложи био боровинки, при което го изгледах с поглед: Ало ти добре ли си с главата? Аз ако исках био, нямаше да питам за тези.

# 489
  • софия
  • Мнения: 25 615
Скрит текст:
Панираните калмари от последната страница на новата брошура хубави ли са? Искам да направя калмари със сладко - кисел сос като тези от хепи. Yum

Ние с големия син много ги харесваме. Правя ги на Еър фрайера. Единственото е, че имат доста панировка. В Хепи не съм яла калмари и не мога да сравня. Нищо не пречи да пробваш, докато са на промоция.😉
Панираните калмари от последната страница на новата брошура хубави ли са? Искам да направя калмари със сладко - кисел сос като тези от хепи. Yum
Тези в Хепи са панирани само с брашно. Калмарите в Хепи са с доста обилна панировка. Като бухти са. Вероятно ще си подхождат със сладко-кисел сос, но няма да имат нищо общо с тези в Хепи.
Благодаря ви за отзивите. Предполагах, че панировката ще е по-различна, но ще ги пробвам, ако не ги изкупят преди мен Rolling Eyes Надявам се да станат по-хубави от на хепи, защото те доста спестяват от към соса и се губи ефекта.
Ако сложиш МНГ ще станат.

# 490
  • Мнения: 1 043
Къде се заплаща паркинга след просрочване на времето от 1.30ч. Blush

# 491
  • София
  • Мнения: 16 103
Виждала съм да плащат на касата.
Но не се заглеждах - пешеходка съм.

# 492
  • Мнения: 5 313
Днес купих мексикански микс заради бейби царевички на снимката.
Очакване и реалност - една самотна царевичка. И смешно, и жалко.

Скрит текст:

# 493
  • Мнения: 1 022
Кои от сосовете за уок харесвате, моля за препоръки.

# 494
  • Мнения: 27 687
Долс , тя кметоната 30 %май не става зза кафе , пробвах 1 път .
Става, защо да не става? Редовно си слагам от нея в кафето.🙂

Общи условия

Активация на акаунт