Термин март 2023 ❤💙 - тема 2

  • 23 608
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 361
Аз успях да си видя изследванията. Всичко е нормално и вече знаем пола 🥰🥰🥰Ще си имаме момиче. Чакам ММ да се прибере от работа приготвила съм му изненада

# 676
  • Мнения: 261
Алисе честито 🥰
За корема, сутрин на гладно след тоалетна съм като леко преяла, вечер все едно съм в 6 месец
Мъжът ми оня ден ме маже с олиото против стрии и каза едно учудено “какъв голям корем имааааш 😨”. На сутринта нямаше нищо 😀

# 677
  • Мнения: 361
Алисе честито 🥰
За корема, сутрин на гладно след тоалетна съм като леко преяла, вечер все едно съм в 6 месец
Мъжът ми оня ден ме маже с олиото против стрии и каза едно учудено “какъв голям корем имааааш 😨”. На сутринта нямаше нищо 😀


Благодаря 🥰
И при мен коремчето е доста голямо 😄определено ми личи

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 179
Има ли чужбински бъдещи майки тук?
Аз живея в Германия. Други момичета от там да има? 😌

Има да 😊 Аз съм в Белгия

Аз съм в Швеция 😊

Алис, браво за хубавите резултати! 🤗

# 679
  • Мнения: 173
Вече съм в 12 г.с., прегледът ми мина добре, всичко е наред с мен и плода, но продължавам с Утрогестан 3*1. При прегледа попитах лекаря дали да го спра понеже само в 7г.с. бях с леко зацапване, без отлепяне, но той каза да продължавам да го поставям вагинално, а доколкото четох не е препоръчително да се използва след 12 г.с.

# 680
  • Мнения: 1 380
Вече съм в 12 г.с., прегледът ми мина добре, всичко е наред с мен и плода, но продължавам с Утрогестан 3*1. При прегледа попитах лекаря дали да го спра понеже само в 7г.с. бях с леко зацапване, без отлепяне, но той каза да продължавам да го поставям вагинално, а доколкото четох не е препоръчително да се използва след 12 г.с.

Аз заради отлепяне, което предполагам вече го няма още го слагам 2×2 и съм чак на 20-ти при моя лекар. Но ще му пиша мога ли да намаля на 2×1 ,макар че малко ме е страх,че аз имах едно кървене и след него го увеличиха на 3×2. Аз съм в 13+4.

# 681
  • Мнения: 675
Алисе, браво! Как реши да му съобщиш?
 Коремчето и при мен е така. Вечер като в 6ти месец, сутрин почти няма.
 Излязоха ми и резултатите от БХС. Док каза, че са супер! Много съм доволна, че малко ме плашеше възрастта. Прикачвам ги. Може да помогнат на някой да се ориентира.

# 682
  • Мнения: 226
Здравейте, дайте съвет за киселините. Изписаха ми Гаттарт - не помага, имам много силно парене всеки ден Sad Някой намерил ли е някакво разрешение?
Иначе на мен грам не ми личи. Понякога ми е малко подуто, но по-скоро смятам, че не е от бебето, а подуване…

# 683
  • Мнения: 361
Алисе, браво! Как реши да му съобщиш?
 Коремчето и при мен е така. Вечер като в 6ти месец, сутрин почти няма.
 Излязоха ми и резултатите от БХС. Док каза, че са супер! Много съм доволна, че малко ме плашеше възрастта. Прикачвам ги. Може да помогнат на някой да се ориентира.



Ето така му съобщих. Украсих стаята с балони и посредата поставих кутията . Бях приготвила и предварително музика , турска песен за бащата ❤️ насълзиха му се очите , а аз си поплаках 😄

# 684
  • Варна
  • Мнения: 247
Мнооооооооооооого мило Purple Heart Честито ! Здрава девойка пожелавам на финала Purple Heart
Аз искам да попитам какъв крем против стрии използвате ? Аз за момента имам само по гърдите и искам да взема мерки преди да получа и на други места, предполагам че е неизбежно до някъде, но все пак Grin

# 685
  • Мнения: 261
Аз използвам олио на Мустела против стрии.

# 686
  • Мнения: 1 593
Алисе, много готино ❤️❤️❤️
Алисе, браво! Как реши да му съобщиш?
 Коремчето и при мен е така. Вечер като в 6ти месец, сутрин почти няма.
 Излязоха ми и резултатите от БХС. Док каза, че са супер! Много съм доволна, че малко ме плашеше възрастта. Прикачвам ги. Може да помогнат на някой да се ориентира.



Ето така му съобщих. Украсих стаята с балони и посредата поставих кутията . Бях приготвила и предварително музика , турска песен за бащата ❤️ насълзиха му се очите , а аз си поплаках 😄

# 687
  • Мнения: 220
Добро утро, момичета!
Снощи слагах Гиназол крем, който ми беше изписан преди седмица и половина. Сутринта като станах имах на хартията ярко червена кръв малко (2-3 капки). До момента не съм имала никакви зацапвания от началото на бременността. Снощи го поставих малко трудно, но внимавах. Какво да правя? Да ходя ли на преглед някъде днес или да чакам 7 септември? Сега като ходих няма нищо.

# 688
  • Мнения: 1 593
VSSh, има ли как да попиташ лекар?
Имаш ли други дози за поставяне?
Имаш ли възможност да посетиш някакъв лекар днес?
Извинявай, че те засипвам с въпроси вместо отговори, но това е първото, което ми идва на ум, преди вземане на решение:
Ако има още дози аз бих потърсила лекар още днес, за да си прилагаш лечението спокойно.
Ако е еднократно поставяне, може би наблюдавай днес, и ако има някакво повторение, утре - свързване с лекар.

Добро утро, момичета!
Снощи слагах Гиназол крем, който ми беше изписан преди седмица и половина. Сутринта като станах имах на хартията ярко червена кръв малко (2-3 капки). До момента не съм имала никакви зацапвания от началото на бременността. Снощи го поставих малко трудно, но внимавах. Какво да правя? Да ходя ли на преглед някъде днес или да чакам 7 септември? Сега като ходих няма нищо.

# 689
  • Мнения: 220
Lucie_, дозата беше еднократна. Днес трябва да продължа с глобули Гино Певарил.
Може би по-скоро направо ще отида на лекар, за да знам дали все пак всичко е наред.


VSSh, има ли как да попиташ лекар?
Имаш ли други дози за поставяне?
Имаш ли възможност да посетиш някакъв лекар днес?
Извинявай, че те засипвам с въпроси вместо отговори, но това е първото, което ми идва на ум, преди вземане на решение:
Ако има още дози аз бих потърсила лекар още днес, за да си прилагаш лечението спокойно.
Ако е еднократно поставяне, може би наблюдавай днес, и ако има някакво повторение, утре - свързване с лекар.

Добро утро, момичета!
Снощи слагах Гиназол крем, който ми беше изписан преди седмица и половина. Сутринта като станах имах на хартията ярко червена кръв малко (2-3 капки). До момента не съм имала никакви зацапвания от началото на бременността. Снощи го поставих малко трудно, но внимавах. Какво да правя? Да ходя ли на преглед някъде днес или да чакам 7 септември? Сега като ходих няма нищо.

Общи условия

Активация на акаунт