В очакване на 3-ти сезон на *РАЗУЗНАВАНЕ/Teşkilat/*, *Госпожа Фaзилет и нейните дъщери*,- тема 8

  • 14 444
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 282
Аз 2020 научих да него, откъде да знам какво е правил преди Laughing

Само първата ли не следва? Оказва се много влюбчив тогава, Б. с право е стоял на сета да пази Laughing Laughing

# 46
  • Мнения: 2 449
Ето и със следващата му мацка, Cansu Öngel



С нея е през 2015-а, по времето на Medcezir, а след раздялата с К. има слухове за друга мацка, но не помня коя

# 47
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 282
Тази съм я виждала. Прилича на Кайла хаха

Като я споменахме. Тя пак изчезна някъде.

Той живее у сестра си тези дни. Тя за това пусна видео - "ти си ми в тежест, докато не си намериш работа" и той се изсмя  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 449
Има и още една, която не мога да разконспирирам. Тази е по-хубава от К. И по-естесвена. И Ч. показва емоции, но е бил и по-млад Wink
Моля те, не викай К., само тя ми липсва. 😁 като рекламен агент на паста за зъби е 😁
Аз най-много харесвам Öykü Çelik, първата от списъка.

# 49
  • Мнения: 1 047
Сестра му е женена, едва ли постоянно живее при нея. Grinning

# 50
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 282
Много са ми изкуствени всички Rolling Eyes честно казано К. най-много ми допада. Другите малко бият на тв Планета Laughing
Ще взема да й пиша на К, да се появи, че се затъжихме Laughing

Млад е бил, наживял се е. Вече е на 35г трябва малко по-полека, че и травми има Laughing


Докато зет му не го изгони се подвизава при сестра си. хахах Може мъжът й да е в командировка и Ч да й прави компания.

Като говорихме тези дни за деца. Сестра му няма дете, нали? Или просто никъде не го снимат и показват.

# 51
  • Мнения: 2 449
Не, няма. Той и мъжът й много не се появява по снимки 🤔 може и да го няма трайно. Те хората не правят купони за раздяла, само за сватба.

Вземи пиши на К. че ни е залипсвала 🤣🤣🤣

Не знам дали Ч. няма и таен инста профил. Имаше един странен коментар под онова видео на сестра му със смеха от затворен профил...

# 52
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 282
хаха какъв коментар?
Представям си тайни профили да има и да си пише коментари?

Мъжът й и преди го нямаше много, дори не съм го виждала и на сватбата хахах

Б. гледате ли го -  пийва някъде с приятел, Д. дали е там ? Laughing

# 53
  • Мнения: 2 449
Ето.

Пита не е ли къщата на предците им, а сестра му отговаря, че е на всички. И той пише "понякога турският не ми стига", което се оказа заглавие на песен. Профилът е заключен и следва нея и още някого, но не мога да видя кого Simple Smile
Написала е, че смехът не е на Ч., а на приятел, питали са я 🤣🤣🤣 не е задължително да е вярно 🤣🤣🤣
Б. сигурно отдавна спи. Това е поздрав за рожден ден 😁

# 54
  • Мнения: 1 047
Снимките май започнаха. 🤩Новата Ямур и Туба на летището. Дениз беше писала на Туба петък седни до мен, значи за това ставало въпрос и тя също ще е там. Предполагам ще снимат преместването на Зехра и Ямур в Истанбул.

# 55
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 282
Някъде заминават? Нали всички са в Истанбул? Да не ходят до Анкара? Но днес явно наистина започват снимките.

Щом е казала,че не е неговият смях, значи е така. Не виждам причина да се лъже.

Къщата ли им е семейна? Значи всички заедно си живеят там.

# 56
  • Мнения: 1 047
Не знам, детето е с куфар. Може в началото да имат снимки от Анкара.

# 57
  • Мнения: 2 449
Твърде е рано за снимки. Първо трябва да снимат плаката, да прочетат сценария и т.н. В туитър припомнят, че трейлърът е излязъл на 1 септември.
Вероятно ще снимат гроба на Сердар и т.н. - нали това показваше картинката от началото на сценария. Все пак, Зехра трябва да се прости с приятелите си, преди да се премести в Истанбул

# 58
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 282
Каква картинка? Аз пак нещо съм изпуснала хаахха

Явно отиват в Анкара и ще стоят известно време там.

# 59
  • Мнения: 2 449
Имаме селфи... не каквото сме свикнали, но имаме


---'
Нищо не си изпуснала 🤣🤣🤣
Като я видиш, ще се сетиш

Това на преден план е гробът на Сердар, така беше описано

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 11:15 от 6brn

Общи условия

Активация на акаунт