Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 4

  • 44 134
  • 317
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 232
Ти при детските хирурзи ли го води или в детската урология?Ако детето беше мое бих потърсила още едно мнение, или бих го завела при доц. Бранков в Пирогов за мнение. Той е страхотен.

Първо бяхме при д-р Сертеков(мисля, че така се казваше) той е за възрастни и той ни препрати при
д-р Танев(хирург) който е детски.И двамата потвърдиха мнението на личната лекарка , а и на Хомеопата ни, който е педиатър също....Чак сега разбрах, че д-р Оги е доц. Бранков...., чукахме на неговата врата , но никой не отвори.

# 181
  • Мнения: 5 531
Ако иска ще ти изпратя тел му обади му се и си определи среша с него. Аз съм го търсила няколко пъти и винаги се е отзовавал.

# 182
  • Мнения: 2 232
Прати го на лични, аз разглеждам сайта на хирургията сигурно и там го има някъде...

# 183
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тел. на доц. Бранков го има в темата за дете родено без анус. Закована е в този подфорум.

# 184
Здравейте! Някой има ли впечатления от детските уролози в Токуда? Утре имам записан час при д-р Калоян Давидов. Преди е работил в Медицинска Академия. Ще бъда благодарна на всеки, който ми даде някакво мнение.

# 185
  • Мнения: 2 232
Здравейте! Някой има ли впечатления от детските уролози в Токуда? Утре имам записан час при д-р Калоян Давидов. Преди е работил в Медицинска Академия. Ще бъда благодарна на всеки, който ми даде някакво мнение.

Би ли споделила след това твойте впечетления от там.

# 186
Да, разбира се. Очаквам да са много любезни, но за съжаление любезността не винаги означава професионализъм.

# 187
  • Мнения: 390
Аз също звънях в Токуда,
 но ми казаха че няма детски уролози там  newsm78 ще съм ви благодарна ако има някой повече информация да сподели.

# 188
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз също разпитвах за уролозите в Токуда и ми казаха че няма детски, но преглеждат и деца.
Би ли споделила впечатленията си оттам след прегледа? Към мен също бяха много любезни и приветливи, но ще видим какво им е професионалното ниво като се оперирам при тях. За сега там съм решила да си оперирам ръката, дано не греша. Все пак се бият в гърдите че са дръпнали много добри специалисти.

# 189
А някой може ли да даде мнение за този лекар - д-р Калоян Давидов? Преди това е работил в Медицинска академия.

# 190
  • София
  • Мнения: 2 262
Исках да кажа че се притеснявам, че не се откри проблема, а бъбрека тогава от какво задържа урина, препдочитам да знам какво е злото за да се боря с това, нищо друго.... И аз се радвам, че за сега няма нищо сериозно!
А в Токуда и аз водих Лъчо, но в детския център при невролог, имам брошурка от там и ще ви кажа какви детски специалисти има:
Катнадийн ти питаш за мария и ГЕР, значи да ти обясня, това нещо може да се установи с пиене на каша и снимане на рентген, казва се изследване с контрастно вещество пак! Правят го наистина в Пирогов, и доц. Бранков или д-р Оги е там, и ако много те тревожи Мария можеш да се консултираш с него! Я седни и ми опиши подробно какво точно прави Мария, колко пъти яде, какво яде, колко повръща, ти успяваш ли да я оригнеш, ама всичко каквото се сетиш, а аз от моя богат опит ще се опитам да помогна и да измислим нещо! Нали моя Мишо е с две операции правени точно от д-р Оги, той си е нашия доктор, който ние всички много обичаме в къщи!

# 191
  • София
  • Мнения: 7 097
Към мен също бяха много любезни и приветливи, но ще видим какво им е професионалното ниво като се оперирам при тях. За сега там съм решила да си оперирам ръката, дано не греша.

Какво ти е на ръката, че ще се оперираш  Rolling Eyes

# 192
  • Мнения: 5 531
Иги и Мария вече 2г е така. Уж няма нищо пък периодично си е с инфекция и бъбрека и задържа урина. Засега мненията  при  нас са 3  - има рефлукс, няма рефлукс и снимката е лоша newsm78 Ама аз вече даже и не се притеснявам. Просто няма смисъл. Дано при Лъчко да няма проблем и да го израстне. А за д-р Оги и аз така мисля. Катнадийн ако наистина те тревожи повръщането потърси или д-р Оги или се обърни към детските хирурзи пак там. Аз когато това лято Мария ака кръв сума време, направо там я заведох и съм доволна. Аз никой не познавах и отидох направо от градинката с двете деца #Crazy.

# 193
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Към мен също бяха много любезни и приветливи, но ще видим какво им е професионалното ниво като се оперирам при тях. За сега там съм решила да си оперирам ръката, дано не греша.

Какво ти е на ръката, че ще се оперираш  Rolling Eyes

Влача един тендовагинит от миналия февруари. Личната след сума мазила най-накрая се съгласи да ме прати при ортопед където пък ме отсвириха с едно мазило и подвижна шина. А личната не поиска да ми даде направление за друг ортопед и аз след сума време и надежди че ще мине от самосебе си отидох на частен преглед в правителствена докато лежах там първия път с Марти. Там ме снимаха и ми казаха че се е получило срастване и ще трябва да ми направят операция. Пак разправии с личната за направление и изследвания за да не си плащам сама всичко и сега чак като смених личния лекар и новия обеща да ми напправи изследванията и да ми даде направление за операция се раздвижиха нещата. Иначе без направление операцията струва 600 лв, отделно изследвания и ако се наложи престой. Така че аз реших щом се осигурявам да ми плати държавата лечението и се запънах да мина по клинична пътека.

Меричери, какво се оказа при Мария като акаше кръв? Защото Марти като има запек ака кръв понякога обаче личната все разправяше че е от запека.

# 194
  • София
  • Мнения: 7 097
Влача един тендовагинит от миналия февруари. Личната след сума мазила най-накрая се съгласи да ме прати при ортопед където пък ме отсвириха с едно мазило и подвижна шина. А личната не поиска да ми даде направление за друг ортопед и аз след сума време и надежди че ще мине от самосебе си отидох на частен преглед в правителствена докато лежах там първия път с Марти. Там ме снимаха и ми казаха че се е получило срастване и ще трябва да ми направят операция. Пак разправии с личната за направление и изследвания за да не си плащам сама всичко и сега чак като смених личния лекар и новия обеща да ми напправи изследванията и да ми даде направление за операция се раздвижиха нещата. Иначе без направление операцията струва 600 лв, отделно изследвания и ако се наложи престой. Така че аз реших щом се осигурявам да ми плати държавата лечението и се запънах да мина по клинична пътека.

Ох, съчувствам ти, мила  Hug
Ще кажеш кога е операцията, за да ти стискаме палци... thumbsup

Аз пък го закъсах с врата - от 1 месец ме боли и аз чак вчера като стана нетърпима болката отидох на лекар. Пратиха ме на рентген на шийни прешлени и чакам с нетърпение понеделник, защото не се търпи... Sick Вече и Аулинът не ми помага за болката... Sad

Общи условия

Активация на акаунт