Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 4

  • 44 165
  • 317
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 390
Честита Нова Година!
Нека децата ни са здрави и щастливи, и ние заедно с тях!!!

# 166
  • Мнения: 1 058
Честита Нова година. Пожелавам на всички много здраве и късмет.

# 167
  • Мнения: 5 531
Момичета дайте съвет сега при кой да заведа Мария за поредното мнение. Пак си се напикава нощем и то много.Искам и още някой да види снимката. Но напълно се обърках къде вече да я водя. newsm78
Поздрави на всички!

# 168
  • София
  • Мнения: 7 097
Момичета дайте съвет сега при кой да заведа Мария за поредното мнение. Пак си се напикава нощем и то много.Искам и още някой да види снимката. Но напълно се обърках къде вече да я водя. newsm78
Поздрави на всички!

От детските нефролози - Буева, от уролозите - може би Чаначев в Пирогов  newsm78

Ох, миличка, не знам какво да ти кажа - страшно съжалявам  Rolling Eyes
 Hug

# 169
  • Мнения: 5 531
Благодаря Нати, може би този път ще я заведа при Буева или при Русинов.

# 170
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз Буева като отношение си я харесвам... виж не знам като опит - нямам нужния "стаж" и "опит" за да кажа... уф дай боже по-малко майки да имат тези знания, че някои от вас знаят с каква цена се придобиват такива знания

Маричери а има ли някакъв шанс да се дължи на емоционален стрес напикаването? нещо да е разстроило детето? дано най-после и при вас спрат проблемите

Иги, дано това, че нищо не са видели - значи че всичко е ок и това с уголемяването отшуми!

МОмичета, аз да ПИТАМ нещо - възможно ли е повръщането и напрекъснатото връщане на храна след ВСЯКО ядене да има нещо общо с евентуален рефлукс /който не е установен - не сме правили снимка и не знаем има или няма/ или пък с хидронефрозата /която е установена/?

# 171
  • Мнения: 5 531
catnadeen, не е от стрес . И аз незнам защо.
За твоят въпрос, зависи колко повръща. И Мария си повръщаше постоянно, но си натдаваше на килограми и след 6-7 месец отшумя с времето. Аз ако съм на твое място, и се притеснявам бих си направила  една консултация с детските хирурзи в Пирогов. Не ти трябва талон, просто отиваш и обясняваш какво те притеснява, те ще ти кажат има или няма нужда от снимка и как да постъпиш.

# 172
  • Мнения: 128
Честита Нова Година и от нас с Момчил.
Искам да благодаря на всички, които проявиха своята благородност и се включиха в начинанието.
Много, много благодаря на Кети, Мария, Емилия, Николина, Елеонора, Мариета, Венцислава и Креми.
Благодаря ви вие сте страхотни майки и дано Новата Година ви донесе много щастие и благоденствие!

Ива

# 173
Добро утро!Ох, вече незнам какво да правя? Ние пак сме с бронхит.Мъчи ни една страхотна кашлица.Като я чуя чак сърцето ми се къса.Пак трябва да пием антибиотик, което много ме притеснява тъй като пак ще влошим състоянието на бъбреците.Моля ако някой знае някоя изпитана билкова рецепта(бабешка)ще бъда много благодарна ако ми я каже.Предварително благодаря!

# 174
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Добро утро!Ох, вече незнам какво да правя? Ние пак сме с бронхит.Мъчи ни една страхотна кашлица.Като я чуя чак сърцето ми се къса.Пак трябва да пием антибиотик, което много ме притеснява тъй като пак ще влошим състоянието на бъбреците.Моля ако някой знае някоя изпитана билкова рецепта(бабешка)ще бъда много благодарна ако ми я каже.Предварително благодаря!
здравей
влез в темата седмичната и попитай за нещо против кашлича yosarian знаеше някакъв чай от дюли и още нещо дето действа добре на кашлицата
дано преборите тези болести! аз поне бях доволна от вентолин и едно лекарство - сироп при бронхит който се дава - защото това си е сериозно и ако не се лекува подходящо може да стане доста зле - Флудитек се казва, но пиехме и антибиотик като вас
Иначе на скоро ми казаха за мед във вода

# 175
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
katalina1 не мога да ти пратя съобщение - изчисти си кутията

# 176
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честита Нова Година и от нас с Момчил.
Искам да благодаря на всички, които проявиха своята благородност и се включиха в начинанието.
Много, много благодаря на Кети, Мария, Емилия, Николина, Елеонора, Мариета, Венцислава и Креми.
Благодаря ви вие сте страхотни майки и дано Новата Година ви донесе много щастие и благоденствие!

Ива

Пак да кажа - браво на идеята, браво на реализацията. Няма по-хубаво нещо на този свят от добри хора, помагащи на някой в нужда... или просто помагащи на някого!
На всички участници желая доброто да им се върне, да останат винаги с отворени сърца за чуждата болка и нужда, да бъдат все така добри към ближните.

# 177
  • Мнения: 1 802
ЧЕСТИТА НОВА 2007! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И СТРАШНО МНОГО КЪСМЕТ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА! ЧЕСТИТО ВЛИЗАНЕ  В ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ!!!

# 178
  • Мнения: 2 232
Здравейте мами и за Много Години!
Извинявайте, че се забърквам в темата ви, но имам въпрос относно специалист уролог за операция на ингвинална херния.Кой бихте ми препоръчали и къде.Синът ми е почти на 3г. и скоро му се появи.Водихме го днес на преглед в Пирогов и казаха , че без операция няма да мине.Попаднахме на д-р Танев и се разбрахме да се обадим щом оздравее(той кашля в момента).Преди това ми се ще да разуча обаче това ли е най-подходящото място за подобна операция и дали д-ра е добър?
Благодаря ви предварително.

# 179
  • Мнения: 5 531
Ти при детските хирурзи ли го води или в детската урология?Ако детето беше мое бих потърсила още едно мнение, или бих го завела при доц. Бранков в Пирогов за мнение. Той е страхотен.

Общи условия

Активация на акаунт