На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

  • 10 060
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 186
Малеее така като гледам май ние сме най.... БЕЗЗЪБИ БАБИ.......tooth имаме само 2 зъбчета  Confused
Малката ми принцеса днеска милата голям зор....има запек и вчера не е акала изобщо чак днес следобед с 300 зора и много плакане изака малко ама направо съм шашната защата незнам как да и помогна
Сутринта и правех овесени ядки с круша и ябълка ама няма и няма....и сини сливи на пюре и давах и пак така no
Милата пак искаше да се изака преди да си легне ама много я боли дупето и плаче и не ми дава да и помогна с термометър....много е твърдо и не иска да излиза  и я боли Weary
Кажете някой изпитан номер моля ви се че много е лошо така да и седи акото и да не ака

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 23:58 от IVKA&MIMI

# 226
  • Мнения: 195
ооо, холям смях рада чете с мен и ви целува по снимките4!!!!
пуржо, всички бременни са супер готини, второ, колажите ни са супер, трето - ако прекарваме толкова време за себе си колкото на нетая ехееееееееее.

да, едвам дишам, баба ви елица се умори от дълъг ден, празник вчера, диво дете...Най-накрая ми повярваха като казвам, че рада може да ти пийне соса. побърка гостите вчера, беше като с перка - не се спря!

нас също ни мъчат горните зъби и е по запечена и много раздразнителна. за запек - много  течности, много овесени ядки, но не с мляко, а вода, сок от сливи, а не самите сливи, ленено семе на каша, ябълков сок, а не ябълка...

ок, явно не мога да пиша - джуджанка е завряла зурлата в ръцете и екрана...

лека нощ!!

# 227
  • Мнения: 125
Ха zдравейте и от мен!
 Голямо писане пак Mr. Green...
 Малко да се пооплача...Тоzи Уикенд ми беШе голям коШмар smile3518 smile3515.Ми раzболяха се всички в къЩи,и децата и мъжа ми.ПолудЕх.Ники с настинка-носа му тече като река,Вальо с някакъв вирус-вдигна 40 градуса Т и с червено гърло,а мъж ми с ангина #Crazy cryИ само се молех и мен да не ме повали неЩо...че тогава неzнам какво Ще правим.
 Сега децата са добре вече,днес ги водих пак на лекар.Само Ники оЩе е хремав и като ме види да се приближавам към него с помпичка или салфетка,и се крие и мрънка:(.Мъжът ми е оЩе zле Sad.Пие АБ и се надявам след ден - два да се пооправи.
 Ужас.Съкратил ми се е живота поне с една година от нерви.
  Ами аz четах май всичко,нооо zапомних малко.
  За zъбките-Ники е с 2 долни zъба (покаzаха се на 9 м.)и в момента му пробива един горен,но не преден,а от вторите Grinning.(ама и аz как го обясних).СеЩате ли се? Има ли друг такъв случай като нас? И на баткто му иzрастнаха по съЩия начин(само че той на 1г.беШе със 6 zъба).
  Гледах снимките на бременни и на номинирани мами.За бременните-много сте готини.Аz съЩо имам снимки,но не са zа пред хора Mr. Green.Аz качих първия път 24кг.,а втория 26кг.Бях истинска годzила.Е няма да си кача снимка,Щото ме е срам Embarassed
ОЩе си нося 7-8kg.от втората бременност,ама така е като се тъпЧа само със сладолед и Шоколад Rolling Eyes.Надявам се до пролетта да ги сваля.
 Ммда,голямо чудене Ще падне при гласуването zа декемврийска чаровница ...много хубавици пиШели тук. Peace
  Иzморена съм и блокирах и седя и гледам умно в монитора,като че ли той Ще ми каже какво оЩе исках да пиШа hahaha.Утре Ще се вклИУча в по нормално време.Лека ноЩ.
  
 Докато съм гледала умно монитора,цели 3 отговора сте написали.
 IVKA&MIMI zа раzхлабване и аz zнам zа круШи и сливи,тиква.Дано да оправите по -бърzо положението

# 228
  • София
  • Мнения: 531
НА ТАЗИ ВЪЛШЕБНА ДАТА
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
НА
Валентин на мама Зечова
Даяна на мама mariela_t 
Симона на мама mishelin
Мирослав на мама cornelia
Божидар & Кристина на мама Biju_1


 
newsm18  bigdance2 Tada newsm38 newsm59 newsm38 Tada  bigdance2 newsm18


Да са здрави, да са щастливи, да растат усмихнати и добри!!!

 Hug

# 229
  • Мнения: 2 897
Честит рожден ден на Симонка и Вальо!
Да сте здравички и добрички,да растете като гъбки,да носите много щастие на своите родители!



Марти,Боби също е само с две зъбчета(това е,защото е много твърдоглав,както се шегува мъжът ми Laughing)
Шнапи,бързо оздравяване на всички в къщи Hug
МИМИ,препоръчвам ти и аз изброеното от Хотмама Peace Избягвай термометри,дръжки от мушкато и подобни Naughty
Коки,мерси.Отдавна имах такава идея,но твоята снимка ми даде допълнителен стимул Hug
Да споделя нещо за моя хубостник-научил се е да казва ''ако'',след като е свършил работата.Сега остава да започне и да предупреждава преди това Grinning
Днес не знам какво му беше станало-само дебне момент да ме гушне и прави опити да не милва по бузите.Е,малко като меченце е още,но това е голямо постижение за него,обикновено аз го преследвам да го пргръщам и целувам Mr. Green
Спокойна нощ на всички Simple Smile

# 230
  • Мнения: 125
                                На всички днеШни рожденници 
                         
                           Пожелавам им много zдраве и беzгрижно детство.Да бъдат гордост zа мама и тати.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Късен привет и от мен!Много четох - нищо не запомних ,ще пиша за квото се сетя ,не ми се сърдете ако пропусна нещо.
 Честит рожден ден на всички ,които стават на годинка!Да са живи и здрави!
 Зечова,много красиви торти!Да си ги хапвате с кеф!От Раковски ли ги взе или от Пловдив?Аз от вчеря се чудя и мая от къде , каква и кога да я поръчваме.
 Еее,Къдрокоска,тази твоя снимка е страхотна!Сега се сетих ,че не съм ти разказала ,че скоро обсъждахме с една приятелка за коя мама ще гласуваме и аз с гордост заявих ,че една от мамите във форума е печелила награда и тя се сети веднага , каза че много добре си спомня снимката и ,че е гласувала за тебе(представяте  ли си колко запомняща се снимка ,сети се след почти година)
 Шнапи,много гадно преживяване.Дано всички да се излекуват скоро Praynig
 Честито десето зъбче на Иво!
Яни,Стилиян има  шест зъба ,но стоя с два около три месеа , а горните четири избиха наведнъж #Crazy.Той също хапе ужасно.Ти сигурно имаш предвид ,че те хапе докато суче.Днес след поредното жестоко загризване се сетих ,че имах мераи да го кърмя поне до годинката и като си представих как ли щеше да ме хапе #Crazy
 Ивка &Мими , дано скоро се справите със запека.Слава Богу ние нямаме такъв проблем и аз не мога да те посъветвам от личен опит , дано съветите на момичетата ти помогнат.
Наде, много хубав дом,дано да преживеете най-хубавите си моменти в него!
Зори,браво на Борко то това е първата крачка ,май вече осъзнава какви ги е сваршил , дано да се сети  скоро ,че е по-добре да го каже преди това.

Днес не знам какво му беше станало-само дебне момент да ме гушне и прави опити да не милва по бузите.Е,малко като меченце е още,но това е голямо постижение за него,обикновено аз го преследвам да го пргръщам и целувам Mr. Green

На нас днес ни се случи същото , направо не мога да си позная детето , много беше послушен и миличък,цял ден само се гушка в мен , чак се притесних да не е болен и му мерих Т.
 Коки и Зори, много сладки джуджанки сте.Вдъхновихте ме и си намерих шапката да се снимам , но се светнах ,че в момента ни няма фотоапарата и ще стане чак след 18-ти.
 Янич, новия колаж е страхотен!
 Имам три бременни приятелки .Вчера се видях с две , а днес със третата и ме обзе една носталгия по бременноста , много мило ми стана .
 Да се похваля накрая , че отвчера Стилиян ходи сам на дълги разстояния.Мислите ли ,че е време за прощупулник или да изчакам още малко?Ходи с вдигнати нагоре ръчички.Ваще сладури така ли ходеха в началото?
 Пиша вече повече от половин час.Май си оправдах номинаията за  Мисис ферман Laughing
 Отивам да си лягам.Лека нощ!
 
 

# 232
  • Мнения: 940
Честит първи Рожден ден на всички малки Декемврийски  мушмуроци и честити ви рожденници мили майчета!
  Специално искам да поздравя всички майки с които споделихме по големия период от бременноста и раждането на нашите слънца  някои от тях все още се навъртат наоколо и доколкото си спомням  това са...елс,тане,янич,цвети,хотмама....
Кога измина цяла година,като си спомня само какво вълнение беше миналата година по това време и тръпки ме побиват,страхотно усещане А? -няма друго като него и най хубавото беше че успяхме да го споделим една с друга което го направи още по страхотно?!!


Ние все още не ходим но правим 2-3 самостоятелни крачки,имаме 5 зъба и растежа на зъбите не ни притесняват изобщо ,казваме около 10 думички,спим непробудно от 8:15 до 9 сутринта Simple Smile 
На едната снимка Елла е калинка на Хелоуин  а другата е от преди около 2 седмици.


Не съм ви чела за което ще ме извините но гледам че вие сте писали доста,като гледам така няма някоя бременна мама...дали скоро ще се повториме или потретиме ха ха ха Wink - при нас май нещата се обърнаха...сега пък нашия татко почна да си прави устата за друго та дори и за близнаци  Shocked ,но разбира се в момента в който му припомня с детайли какво ни чака...настъпва пълно затишие и така до след 1 седмица и пак почва да се "уж" шегува Wink...така или иначе поне мисля да почакаме докато Елла навърши 2 годинки-искам да и се порадвам повечко.
Целувки на всички

Хотмаме ЧРД на патерица нали сме набори и почти сърожденници и се сетих за тебе и ЧРД специално на Рада тя май е точно днес (ако се не лъжа) да ти е все така здравичка и палавичка и яко да и нацелуваш дупето днеска.

# 233
  • Мнения: 1 666
 
newsm59
на Валко, Даяна, Симона, Мирослав, Божидар и Кристина!
Да са живи и здрави и много щастливи!

Вики Hug, и аз тези дни си мислих за теб, пак по повод последните ни бременни дни! Снахата ми - красавица голяма Heart Eyes! Стени налита на монитора да я гали. А тши се отбивай от време на време! Hug

Мария (обръщам се така, за да е различно от Мимито), за запек много помага тиква, даже сега й е сезона, възползвай се. Знам и за овесена вода, но не съм я пробвала.

Тане, и Стени отначало така ходеше, с леко вдигнати ръце hahaha. Щом Стилиян е тръгнал усилено да пешеходства - прави прощъпулник.

И Стени от известно време ми е такъв гальовен, но за секунди. Играе си, играе си, пък дойде при мен, гушне се и продължава с неговите си работи.

А Хотмамето е много права с това за времето за нас. Затова днес няма да пиша много, а ще се посветя на себе си. И без това съм за епилиране... Но да видим какво мисли и Стени по въпроса...

# 234
  • Мнения: 191
              4естит Рожден Ден                                               на Валката, Даяна, Симона, Мирослав, Божидар и Кристина......


да са много здрави,весели,игриви...безгрижно детство и хиляди усмивки.......

Шнапи.....много жалко тва за болния дом:(( Cry

Мимка...за рахлабване със сигурност спанак мила...или круши....но за спанака съм на 100% сигурна.Една позната мама каза,че за разхлабване на нейната беба и давала Зайо Байо да хруска.

Зори...май с нарастването на възрастта нашите малки мъже почват повече да се гушкат и да се милват...и моят Беборан е така...а преди беше абсурд да го нацелуваш като хората.......

Май Елс и Хотмама са прави,а и скоро е нашият ден ден и ще трябва мама Нади да си обърне малко внимание днес.Смятам да се погрижа добре за себе си.........Хайде лек ден и до после

# 235
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ СЛАДУРИ!
Бъдете живи и здрави,весели,игриви,палави и щастливи!
Желаем ви безгрижно детство изпълнено с много радост и любов!


На мамите пожелавам много щастие с тяхните деца!
Нека ви направят най-щастливите на света!
Весело изкарване на празника!

# 236
  • Мнения: 118
Здравейте ,снощи нямахме нет и сега ще има да си четаааааа.
Минавам да кажа 
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА  МАЛКИТЕ ГОСПОЖИЦИ ДАЯНА И СИМОНА
НА МИНИ ГОСПОДАТА  МИРО И  ВАЛЬО И НА  БЛИЗНАЦИТЕ БОБИ И КРИСИ
[/color].  Бъдете винаги усмихнати , весели и здрави [/color]  newsm59  А милите  мами  да  Ви  слушат  и да Ви глезятbouquet
А сега  отивам да подам  документите  на  Емилия  за  детската ясла  за другата есен . Стискайте палци  директорката да е в настроение  Praynig Praynig Praynig

п.п.Ивка &Мими Освен всичко което  вече са ти казали  пробвай с киви  при нас действа безотказно . Също така  детските сокчета с ананас  или портокал

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 09:18 от mama Ilq

# 237
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Първи Рожден Ден и от мен на Валката, Симонка, Дияна, Мирослав, Божидар и Кристина! Много здраве, усмивки и много весели игри!



Шнапи, много съжалявам да чуя всичко това!  Sad Дано скоро всички са добре и пак да е весело в дома ви!  Praynig Hug
Иля, пожелавам успех в подаването на док-тите!  Peace
Вики, къде се загуби? Беше почнала да влизаш често, а от доста време те няма! Какво стана, че така те хвана липсата?   bouquet
Тане, Тане.... много ти благодаря за милите думи! Ласкаеш ме!  Peace Hug Поздрави на теб и приятелката ти!   love001 newsm51
Зори, и Борката е така от няколко дни. Все иска да го вземем и като го направим се гушва и умилква като малко коте!  Laughing Hug Кво им става на тези мъже?  Joy
Елс, Наде и Хотмама, пожелавам ви релаксиращ и спорен ден!  Hug  bouquet

Спирам! После пак!   bouquet

# 238
  • Мнения: 1 186
Добро утро от нас   bouquet
Първо искам да ви благодаря за бързите отговори и за това че на вас винаги може да се разчита и да помогнете със съвет 

Сега кто се събудихме и гледам че Ивка е акала ама малко....днес ще и направя зеленчуково пюре и ще сложа или тиква или ще направя спанак с картофи  chef

Искам да кажа и още нещо......ЧЕСТИТ 1-ви РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ-бъдете много здрави и много щастливи деца


За сега това е от нас ....към обед пак съм тук  newsm10

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 404
Честит първи рожден ден на Валката, Симонка, Дияна, Мирослав, Божидар и Кристина! Да сте здрави и много щастливи мили дечица!

Пак много сте писали иииии спамили  Naughty  Wink Та колкото се сещам.

Зечова, страхотни торти, да си ги хапнете с кеф!
Ели, Инес гледа Борката на снимка и възкликва "ееейййй". Така прави като се гуши и гали в мен и кайза "ейй, еййй, ааа" с гальовна интонация, ако можеш да си представиш. Представи си какво прегръщане ще е, ако го видина живо.  Hug На бременната снимка си просто прекрасна!  Heart Eyes

Мими, на нас за запек ни помага безотказно пюре от круши.

Шнапи, желая ти скоро здрава къща, а ти не се предавай!

Иля, успех с документите. Аз още се колебая по въпроса - ясла или жена да я гледа до 3 г. После задължително на градина.

Снощи украсихме елхата и Инес вече 2 пъти я събори. Ще кача снимка после. Вие как ги намаляте до размер на аватар? Помагайте.
Хайде чао и прегръдки!

Общи условия

Активация на акаунт