На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

  • 10 061
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 897
Вики,радвам се,че се включи Simple Smile Често се сещам за теб,чудех се къде се изгуби...Малко остана до първия рожден ден на нашите съкровища Wink Party
Елла е прекрасна просто!!!
Иля,стискам ти палци!
tane,браво на Стилян!На танцьора спокойно можете да му направите прощъпулник,според мен Grinning
Мисля,че ходи така,защото му е останало като навик(предполагам си го водила така за ръчички) и се чувства по-сигурен.На една приятелка дъщеричката като започна да ходи самичка се държеше с ръчичка отзад за яката,защото майка й така я е държала преди това Laughing
Веси,честито зъбче на вас!
Със сигурност пропуснах нещо,но това е чудесен повод да пиша пак по-късно Mr. Green
Честит рожден ден на всички сладурчета!
(на които не честитих снощи)

# 241
  • Мнения: 1 666
[Мисля,че ходи така,защото му е останало като навик(предполагам си го водила така за ръчички) и се чувства по-сигурен.

А Стени правеше така от засилката. Пусне се да ходи сам, засили се и тогава вдига ръцете. После, като взе да се пуска за по повече и да го прави с по-нормална скорост, спря да вдига ръце.

Е, исках да отделя повече време за себе си, ама кой да те остави... Ще действам по страта схема - когато тиранозавъра спи.

Мария, ако искаш да пребориш запека - НЕ картофи! Naughty

# 242
  • София
  • Мнения: 3 916
Честит Рожден Ден на Симона,Вальо,Дияна,Кристина,Божидар и Мирослав!Бъдете живи,здрави и много весели деца! newsm59
Мами,много ми е тъжно Sad,защото вчера оставих Дани на татко му да го гледа,а аз изляззох,че имах работа и като се прибирам на слепочието на Дани една червена ивица дълга около 3 см и широка около 1 см одрано и подуто.Сега е още по-грозна картинката.Как не си е извадил окото не знам.А Ники моля ви се дори и не е разбрал кога е паднал.Дано да не го боли поне Praynig.
Шнапи,много гадно с тия болести.Дано по-скоро да оздравеят всички.
Тане,и Дани така ходи с вдигнати ръчички.Ама ние още не сме му правили прощапулник.Има време Laughing.
Иля,стискам и аз палци.
Веси,честито зъбче на Ивчо.
А моя чочко само като го гушна и надавай боен вик.Не ми дава и аз трябва да си изпросвам гушкането.
чао засега.

# 243
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Саниии, много мила тази твоя Инес! Като се срещнем ще ги видим кво ще правят. Предупреждавам, че Борис е много мил също и ходи постоянно да прегръща децата!  Laughing Hug За снимките ще ти пиша на ЛС след малко!
Марти, споко, бе мила! Няма как да няма травми. Борис вече е с голям набот от такива. Последната е от вчера. Цицина като рогче и точно това което описваш и ти на окото. Веднага като разберете мястото на охлузено, ударено или иггорено мажи с олио. Много помага! Не се надува и не посинява! Но трябва веднага, иначе няма полза.  Peace Hug
Тане, според мен ходи така бубулечката, защото просто пази равновесие по-лесно.   bouquet

# 244
  • Мнения: 2 897
Марти,татковците са...как да кажа...по-спокойни от нас Sunglasses Нашите сетива са изострени до болезнено чак...Разбирам тревогата ти,аз съм същата Hug Дано да не го боли детенцето.Както се казва-юнак без рана не може Wink
Сани и Ели,направо се размекнах,като ви чета.Представям си много мила картинка Simple Smile
Борислав също е много контактен и винаги много се радва и закача дечицата,било то по-малки или големи...Прави ми впечатление,че много кокетничи пред моите приятелки,абе,въобще младите дами Laughing Като разтегли една усмивка...Манипулатор ще е от малък...

# 245
  • Мнения: 9 494
честит рожден ден на всички рожденници днес!
Ей мами, пораснаха ни вече бебетата...направо неусетно измина 1 година! Rolling Eyes
Ivka & Mimi за запека, може да слагаш повечко масло/олио (каквото яде малката) в зеленчуковото/месно пюре. Иначе при нас действа крушата /особено ако я пия аз, но още го кърмя/, сливите, кивито-е мн добре, но не знам за алергиите как ще е newsm78
Да си излея и аз мъката-утре е нашият "ден-ден" Joy, а аз от 2 дни съм с температура /мастит/ и изобщо не ми е до празнуване Cry
А имах такова желание..да правя торта, украса, бебета на гости...уфф дано днес ми поразмине ooooh!

# 246
  • Мнения: 2 897
MTV,много лошо така,мила.Оправяй се бързо,сигурна съм,че въпреки всичко ще бъде един хубав празничен ден за цялото семейство Hug

# 247
  • Мнения: 728
МТВ,оправяй се бързо мила,все хубави празници идват...
  party041 santa2 Nature Snowman
Ivka & Mimi,за запек съм чувала,че сок от дренки помага!
 smile3521
Шнапи,и на вас бързо оправяне! newsm17
Марти ,дано не го боли мъничето и му мине по-бързо!То юнак без рана няма,ама не е приятно...
 Weary smile3540
Ивко също много обича децата,прегръща ги,гали ги,много им се кефи...
 hug  remybussi wavey
Днес го уча да показва на колко годинки ще стане,ама не показва!Само като го питам "на колко годинки ще стане иви?" казва " на на"...незнам това май означава "на една"... newsm78 Но все пак ще продължа с опитите! smile3521
Сега отивам да си обърна малко внимание,че с този компютър и с Иви,за мен време не остава... newsm03 Crazy
До после! 55 lovekiss

# 248
  • Мнения: 799
Къде ми е постинга  newsm78 newsm78 newsm78

Честит първи рожден ден на Вальо, Симона, Даяна, Мирослав, Божидар и Кристина! Много, много, много здраве и усмихви за малките мишки и техните родители  newsm38!!!

Бях писала, че ми е малко терсене да честитя на дечица, за които нищо не знаем. При ноемврийките (сестра ми е там) имаше кофти случай - детенцето починало, майката не писала в темата и за рождения ден - яко честитки. Много гадна ситуация....

Но сега нещо по-весело. Тамън се наканих да чистя и.... спря водата  Mr. Green Кажете сега, не съм ли късметлийка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Е за това и днес отново спам  Mr. Green

Марти, не се ядосвай - с или без теб Дани тепърва ще получава геройски белези. Дано да не го боли.
МТВ, какъв е тоя мастит, бе, жена  #Crazy Толкова ли мляко имаш? Бързо се оправяй...   bouquet Шнапи, и ти стига с болежките   bouquet
Ивка/Мими, момичетата са ти казали какво да правиш и какво да даваш за запека. Само ще добавя повече супи.
Елс, овладяла съм скубане (епилиране) в присъствието на Маги. Така че за това не ми трябва лично време  Mr. Green Виж, за въртене на колело си трябва...
Виктория, Елла е направо като картинка. Особено снимката с костюма на калинка. Искам и тука такиваааааааааааааа  #Cussing out
Зечова, нещо се скатаваш днес  Mr. Green Няма да можем да им превземем титлите, ако не се постараем  Mr. Green

# 249
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Ivka & Mimi,за запек съм чувала,че сок от дренки помага!

Веси, това е когато има разстройство, не запек!  Mr. Green

Цитат
Зечова, нещо се скатаваш днес  Mr. Green Няма да можем да им превземем титлите, ако не се постараем  Mr. Green

Пачи, днес й е позволено, мила! Нали си има рожденик! Така, че ти сама трябва да овладяваш положението!  hahaha

# 250
  • Мнения: 1 186
Момичета още веднъж ще ви благодаря  lovekiss
Ивка вече ака 2 пъти от както станахме и мисля че запека отмина newsm44
Къдрокоса сега като ти видях бременската снимка и се сетих че съм те виждала в сп."Моето бебе и Аз" то и аз участвах там със снимка когато съм бременна в 7 месец ама получих само шишенце на CHICCO Joy
Мtv да се оправяш че идва хубав ден-ДЕН РОЖДЕН newsm38  bigdance2

# 251

 newsm38   newsm59  на
Даяна на мама mariela_t  
 Симона на мама mishelin
Мирослав на мама cornelia
 Валентин на мама Зечова
Божидар и  Кристина на мама Biju_1


Да са ви живи и здрави дечицата и да радват майките си!

Ние сме в трескава подготовка за рождения ден  в неделя! Хвърчат курабийки, блатове за тортата, още не съм уточнила менюто и общо взето съм хванала едната за ушите, другата - за краката.

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 404
MTV, оправяй се мила, че РД няма как да не дойде. Дано се чувстваш добре, че да си изкарате подобаващо празника.
Zorie, Инес много обича деца. Вчера на детската кухня,докато взема храната бяха пристигнали още 7-8 бебета и майките ги бяха наредили в количките на втори ред зад Инес . Когато я обърнах да ги види, изпадна в див възторг, започнада се смее с глас и да възклицава. Едно от бебетата говореше съвсем свързано на другото до него, а то милото само се пулеше и бръщолевеще. Друго бебе започна също да се смее като чу Инес и настана такава идилия, с думи не може да се опише! Идеше ми да ги нагушкам всичките.

# 253
  • Мнения: 1 666
Я, нова анкетка! Кога се е появила? Я да взема да гласувам...

Пачи, ти нещо май избяга от Мисис Късото перо, взе да клониш към Ферманите, ама късно, късно... Затова пък много се стараеш за Спам, голяма конкуренция си... Mr. Green
Много гадно това в ноемврийската тема Sad, аз затова още при първите честитки писах, че ми странно да поздравявам някой, за който нищо не знаем, ама всички поздравяват, айде и аз... А Юнските мами пък даже са си разчистили списъка от първия постинг и са оставили в него само тия дето наистина пишат.

МТВ, наистина ли мастит чак сега?! Бързо оздравяване и на теб и на всички други болни!

Е, аз не съм късметлийка като Пачи да ми спре водата, затова ще трябва да се развихря, обаче първо ще си довърша краката, че одеве захвърлих епилатора при положение на един наполовина почистен крак...

Ееее, ама какво правите, бе, не мога да публикувам... Mr. Green

# 254
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Мерси за честитките и поздрави от нас за останалите рожденници.
Пачи не мога да се доредя до компа мила от ранни зори посрещам гости.После ако мога ще се вляча да ви разкажа за раждането си.

Общи условия

Активация на акаунт