На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

  • 10 062
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 033
Ха, добър ден, днес не мога да се добера за повече време до компа, нещо се дезорганизирах Mr. Green
Честит първи рожден ден на Мони, Даяна и Валко!
Честит рожден ден и на близнаците Божидар и Кристина!

Пачи, наистина кофти ситуация е станало при ноемврийските, аз затова гледам чат-пат последните публикации на някои зачезнали декемврийки Embarassed Гледам, че Мариела пише я ямболската темичка, a мамата на близнаци работи Mr. Green, но пише от време на време из форума. Споделих клюките, та да дам нататък. Mr. Green

Яни, имаш ли представа в какъв формат е най-добре да се извади колажа?
Според мен ще е най-добре 20 на 30:)

Благодаря на всички за отговорите за зъбките   bouquet Успокоих се, че не сме единичен случай Mr. Green

Зори, сватята ти от няколко дни я няма и в кюто.... Дано да са добре със Сисунка!
Яни,и при Дани няма ни вест,ни кост от горни зъби.Срам ме да кажа,ама е още само с два.А лигите текат ли текат.
Марти, тез нашите деца еднакви  Laughing И Жоро е тъй с 2 долни зъба и мноооого лиги. Много ме е яд, не мога да го облека и 1 свестна снимка да направя, веднага блузата е прогизнала, даже на снимките от р.ден се вижда ....

Весенце, честит ви 10-ти зъб, светлинни години сте пред нас, ехей Joy

Ivka&MImi, вече са ти дали съвети, дано скоро да се оправите!

Хотмаме, Рада на аватара е жестооока. Голяма чаровница е!

Shnapy, стискам палци болничеките бързо да се оправят!
Иначе и аз си нося още 7-8 кг от втората бременност, a шоколадът ми е любимото ядене  Embarassed изяждам всички шоколади , подарък на Габи...

За гушкането- и Жоро е голям гушльо, а аз не спирам да го целувам. Мъжът ми ми се смее, защото като разбрах, че ще е момче и му бях казала, че сигурно няма да го обичам много Embarassed не ми се смейте, ама така се бях нагласила за още една девойка.

Тане, щом ходи сам вече май е време за прощъпулник:)

Викииииииии, много се радвам,ч е се отби, отбивай се по-честичко де. А Елла е приказка Heart Eyes

мама Иля, взеха ли документите за ясла. Аз яслите не ги долюбвам много, ако се наложи да почна работа, май ще търся жена. Но за градините съм твърдо за. Simple Smile

МТВ, бързо оправяне !

Малии - Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 799
Зечова, ще се боря и за теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Да нацелуваш рожденика и батко му.
Янич, предлагам те за Мисис 007  Heart Eyes
Отивам да гледам снимки (ако има нови).

# 257
  • Мнения: 2 897
Пачи,на мен също ми е странно да честитя на дечица,за които нищо не знам,за това го направих по-обобщаващо...Много кофти се е получило с ноемврийската мама Sad
Янич, предлагам те за Мисис 007  Heart Eyes
Подкрепям Grinning Опасна си,ей Wink
Марти,Яни и МИМИ(както и другите майки на сладури с чифт долни зъбета),я да питам аз миете ли им зъбките с паста?Въобще какви грижи полагате за тези бисерчета.
Сани,много мило Heart Eyes Страшно са сладки,когато си общуват!
Преди няколко седмици излизаме тримата на разходка.Татко му го води,аз снимам,естествено Mr. Green Видяха едно детенце(момченце)с баба си и се запътиха към него,по инициатива на Бобката.Жената възкликнала ''каква хубава девойка",при положение,че беше със синя шапка,но както и да е...Мъжът ми пояснил,че е младеж,а тя пак ''девойка,девойка''.По едно време гледам как Боби тръгва да прегръща момченцето със силен радостен писък,а онова като се уплаши и ревна...Жената си го гушна и си отидоха,а мъжът ми гордо каза:''Девойка,а?Показа им ти,че не бива да те бъркат!С Борислав шега не бива!''Не мога да го пресъздам така добре,но казвам ви,много се смях Joy
И как така реши,че е девойка newsm78 Той за това си показва Simple SmileКато го питаш къде е мъж,къде са гърдите мъжки,се тупа по гърдичките Grinning
За ясла не знам,в краен случай.За детска градина съм ЗА!

# 258
  • Мнения: 1 382
Здарвейте дружина,
Честита годинка на Вальо, Симона, Даяна, Божидар и Криси !. Здраве и безгрижно детство ! Радост за мама и тате !
Тане, честито прохождане ! Смело мога кажа, че и ние вече ходим и ще правя прошъпулник  Laughing. Почвам да ровя за повече идеи  Simple Smile

# 259
  • Мнения: 1 186
Зори и аз това се питам  newsm78.....ние имаме само 2 долни-предни зъбчета и се чудя дали да започвам да ги мия с  НЕНЕДЕНТ
Сега ще видим какво ще кажат мамите на по озъбените бебоци newsm47

# 260
  • Мнения: 600
Честит рожден ден на патерица на Анастасия, Анна-Мария и Фани - бъдете живи и здрави мили дечица и много весели игри ви желая!
и Честит рожден ден на Мони, Даяна, Миро, Вальо, Кристина и Божидар -  живи и здрави, много усмивки и безоблачно детство за дечицата!
  newsm59  bigdance2
Много време се изгубих, ама кво да се прави - бяхме в Шумен, после пък нет нямаше  #2gunfire Та не съм чела, а вие пусто писали, писали та се забравили. Та добре че е Яни че да ме светне набързо за нещата в наше село (тема), че инак съм за никъде.
Днес бяхме на рожден ден на Мони и беше супер. Малката сладурана Мони вече ходи много стабилно и е голяма симпатяга  Hug Снимки се надявам да публикува Мишелин.
Ще пиша по-късно, че малката вече иска внимание
Само да отбележа че съм луда по снимката на Пачи. Иначе и другите мами по аватарите са направо върха.

# 261
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Малко затишие пред буря......
Да ви разкажа и аз:
Преди една година по инициатива на лекаря ми който щеше да е на смяна на 11 и после на 15 ме взе в болница още на 11 вечерта защото първия път преносих 10 дни и той искаше да си ме наблюдава в болницата.През деня на 11 изживях толкова много мъка всеки път като погледнех Жорко и в главата ми нахлуваха едни мисли че може и да не го видя вече и цял ден подих подир него и го гушках и ревях а то горкото на 2 годинки дете ме гледаше с едни големи очи и нищо не разбиращо а само викаше мамо не плачи.Вечерта мъжа ми ме закара в болницата и доктора ме прегледа и каза че съм с 2-3 см разкритие и ще чакаме ако има нещо да му се обадя по телефона да пристигне.През цялата нощ бях с контракции които бяха съвсим леко болезнени и само си ходех през 20 минути до тоалетна но си викам няма да събуждам лекарите в болницата.На сутринта започва визитация и ни викат една по една за преглед и качвам се аз на магарено при което лекаря който бе на смяна вика на сестрата дай .........някъкво име ан някъкав инструминт и взима го човека и без много много да ми обяснява прас и ми спука мехура.Вика на сестрата 6 см разкритие вкарвайте я в родилна зала.Казах им че имам уговорка с лекар и ще си го повикам.
Обадих се на лекаря си първо и той с топли думи ми каза да влизам спокойна че до 15 минути ще е при мен.После се обадих на мъжа ми да му кажа да тръгва  за болницата при което той ми вика ако може детенцето да го кръстим на татко като преди това един месец питах аз ако някой има притенции за имена да казва на време всеки си пасува и аз си бях измислила има Мартин.Побеснях и му казах дали може да ме оставят на мира да родя и ще си го кръстя както си искам.той горкия нямаше вина ама явно  вечерта е имало разговор  итой притиснен притиснен защото ме знае че съм кибритлийка с едно треперящо гласче ми го каза това.
В 10 часа влезнах в родилна зала тоалет клизма и като дойде лекаря ми вика няма да те мъча включвам те веднага на система.
Към 12 .30  аз викам доктора и му казвам че  вече имам напъни и той ме прегледа и казва има още малко време трябва още един см разкритие и се отдалечава на 2-3 метра отсреща ми  и ме гледа в този момент аз пак имам напън и не мога да се сдържам пир което напъвам и гледам отсреща реакцията на акушерката и лекаря каито в идин глас почват да крещят и да тичат срещу мен и акушерката ми вика ставай бързо  главата се подаде .При което аз със учуден поглед и глас и викам и как да бързам с глава между краката .Преместиха ме светкавично на магарето и със следващият напън се роди Валентин 3.940 и 53 см човече което промени живота ми завинаги.Когато ми го подадоха беше толкова син черен и ....................За наш късмет нямаше топла овда и го изкъпаха с хладко да не кажа студена.
Преместихаме в отделението и ми го донесоха но той беше толкоав син че така се притисних .Когато дойде сестрата и и го показах колко е син и тя вика ще го взема да го прегледат педиатрите.Отиде таз женица и не се връща на мен сърцето ще ми се пръсне а тя никва я няма. Ставам от леглото това не повече от 2 часа след раждането и тръгвам към коридора.Там дежурната сестра ме видя и  ми вика Анелия ти ли си  до тоалетна ли отиваш -и аз и викам не - тогава за какво ис станала ще паднеш някъде и и казвам че са ми взели детето и никой нищо не ми казва.Тя ми отговори че ще отиде ва провери какво е станало и след малко дойде да ми каже че от студената вода детето било измръзнало и в момента го топлели със няква печка и топли пелени.След 2 часа ми го върнахе вече розов и от тогава сме заедно.
Това от мен.

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здравейте ,мам4ета!Нещо букви4ката 4 не ми работи , затова използвам 4етворката.
Вики, много се радвам, 4е се вклю4е!Елла е много сладка.Пиши по-4есто , липсваш ни!
MTV,желая ти бързо оправяне.
 Па4и,много се радвам за активноста ти , но определено ме затрудняваш беше ми фаворитка за днешната анкета , а сега трябва да избера друга , споки ще те избера за спамка на годината , ако продължаваш така Laughing
Зори, ние мием зъбките с бебешка паста със силиконова 4ет4ица.понякога забравям оба4е ,особено сутрин.
 Ехе 4етири нови отговора , няма да се плете , ще се 4ете!
 Марти,много кофти слу4ка с Дани ,ама те и бащите са едни ,като го гледа баща му , винаги имаме някакъв инцидент , ама се разминаваме с по малки травми4ки.То4но в4ера се бях сетила ,4е не си спомням дали си споделяла Дани ходи ли ве4е, а ти днес каза.
 За прощапулника реших да го направим другата седмица , защото зълва ми замина на екскурзия в 4ужбина и взе нащо фото , така ,4е ще я из4акаме хем да присъства , хем да можем да запе4атим важния момент.
 Верно е странно да поздравяваме де4ица на непишещи мами , но аз го правя ,в слу4ай ,4е решат да надникнат при нас поне на РД.Не знам някой да не се обиди ако актуализираме списъка , все пак някой май4ета пищшат от дъжд на вятър.
 Спирам до тук, ще пиша пак по нощите.Сега се отдавам на плетката.
 Спокоен ден на вси4ки!4ао!

# 263
  • София
  • Мнения: 3 918
Зори,мия му двата зъба Mr. Green само с вода.Лекарката (мамчета,много често споменавам жената,но съм много доволна от нея и напълно й се доверявам,ако дразня някое мамче моля да ме извини) ми каза,че е най-добре само с водичка,защото те са още много малки и не могат да си изплакват устата,независимо,че има пасти за бебета те все пак са си пасти.
Е,това дето се е случило в ноемврийската тема е било много кофти.Аз влизх преди време там и имаше предложение тези мами които не са писали отдавна да се изтрият от списъка.Може би са го направили след случката.
Къдрокоса,благодаря за съвета за олиото  bouquet.Незнаех,че помага.Следващия път (то определено ще има Mr. Green),ще знам.
МТВ,оправяй се миличка,че найстина много празници се задават.
Сани,сигурно е било много мила картинка с толкова много бебета на едно място.И нашия чочко също се радва много на дечицата Hug,дори понякога и попрекалява,та на мен ми става неудобно от майките им.
Зори,така де Бобчо мъж ли е или какво,ама ха ще го бъркат с девойка Joy.
Честито прохождане и на Марти!Цвети,сега покрай ходещото човече съвсем ще отслабнеш.Вервай ми  Laughing.
Айде и аз ще ходя да поразгледам снимки.
П.П.Зечова,много трогателен разказ.

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 14:49 от Марти

# 264
  • Мнения: 1 382
Мартин публикува отговора без да искам  Twisted Evil
Продължавам...
Викииииии, защо така се губиш, мила ! На мен лично ми е много мъчно за теб, и за другите, които не пишат. Елла е страхотна, особено с костюма, бухтичката тя !
Шнапи, айде гонете ги тези болести вече  Blush
Марти, гадно товас падането, но ще му мине  Peace
МТВ, оправяй се бързо. Миналата седмица и аз щях да сгафя щото оставих малкия една нощ у свеки. Повече няма да се повтори. Стискам палци !
Ей хора, дренките запичат, както и дюлята. Не се дават за запек  Stop
Какво да ви кажа, Мартин постоянно го правят на Мартина  Crazy. Той междудругото ми е малко антисоциален, Blush дечицата ги гледа много пренебрежително, за сметка на това се хили на всички непознати големи. Сякаш предпочита малко по-големи дечица  Rolling Eyes
Напоследък е станал много гальовен към мен, иска да се гушка и ми лепва такива мокри целувки по устата,  Hugнямам думи, разтапя ме, но ще взема да го отучвам...
Айде до после, че не се издържа с него на компа  Mr. Green
Еййй, 6 нови отговора, но тъкмо си спомних за Яни. Шуши, как чакахме девойка и как се сватосвахме пък то каква стана. Crazy Само си спомням, че бая те успокоявах, беше си се нагласила  Laughing. Много се кефех иначе, че ще е момче  Party
До докато пиша и запека го няма, браво на Ивон. Нашия е легнал по корем(дали е удобно така) и ръмжи 'ъъъъ', къка  Mr. Green
Зечова, Марти се роди, колкото Вальо, но с 2 см по-къс  Heart Eyes. можеха да са адаши  Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 15:10 от цветеслава

# 265
  • Мнения: 799
Па4и,много се радвам за активноста ти , но определено ме затрудняваш беше ми фаворитка за днешната анкета , а сега трябва да избера друга , споки ще те избера за спамка на годината , ако продължаваш така Laughing
Тане, споко, аз мога много и кратко  Mr. Green
Водата дойде. Пъш...
Зъби на Маги не мия - те и без това едвам се виждат.

# 266
  • Мнения: 118
Минавм да кажа  , че  документите за яслата са подадени успешно. Там се бях надъхала за скандал ,ама не стана и по добре .
Днес Еми нещо не е добре , има лека Т.  и екисела. Сигурно  ще напускаме отбора на двузъбите . Вече 3 месеца сме с 2 зъба отдолу  , добре че нямаме лиги.
Да се похвалим - от снощи усилено  прави  тигели  между  мен и баща си .

Сега ставам , че баткото ще пише домашни  и само ме юрка . А аз дори не съм изчела всичко. После ще пиша

# 267
  • Мнения: 799
Пак съм аз  Mr. Green
Янич, така и така си се хванала да твориш, що не направиш нов бебешки букет за албума и първа страница?  Whistling

# 268
  • Мнения: 1 382
Пак съм аз  Mr. Green
Янич, така и така си се хванала да твориш, що не направиш нов бебешки букет за албума и първа страница?  Whistling

Нека зубка сега, че в събота да не ни псува без глас  Mr. Green Mr. Green

# 269
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Кво ли си викате таз пък няма ли си рожден ден за стягане та все на компа виси.........Ама пусто пристрастяване .Мъжа ми сече пържоли и реже мезета пък аз чаткам Joy Joy Joy
Включих се да ви пиша кво ми се случи днес.Свеки се качва горе и ми носи колет -гледам аз една мама от форума с която от време навреме си пишем на лични и си честитим празници и която безкрайно много уважавам.Отварям и вътре  2 бр. дядо коледа за стена и кутия новогодишни сладки с пожелания за рож.ден на Валентин.Честно ви казвам поплаках си такава изненада от жена която не ме познава не ме е виждала стана ми много мило и исках да го споделя с вас.

Общи условия

Активация на акаунт