На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

  • 10 051
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 529
Пачи, да не ти спря водата пак? Wink

Зечова, много интересен разказ!   bouquet Само това не можах да разбера:
всеки път като погледнех Жорко и в главата ми нахлуваха едни мисли че може и да не го видя вече и цял ден подих подир него .
Какъв е този оптимизъм и вяра в себе си, в природата и в лекарите?  newsm78 Хубаво е онова, което свършва хубаво! А при теб финалът е повече от хубав!!!  Peace Да ти е жив & здрав рожденника и батко му, па и вие покрай тях!!!

Честито на проходилите крачета! Целувки на цицините и драскотините!  Grinning

Хубаво настроение в този мрачен ден желая!
 Hug

# 271
  • Мнения: 728
УСПЯХ!УСПЯХ!newsm44 newsm18  261uu
Ивко вече показва на колко годинки ще стане![smilie=smile3521.gif]
Показва си пръсчето с виско вдигната ръчичка и се кефи страшно много като му пляскам за "Браво" и то милото,от радост се мъчи още по-нагоре да си вдигне ръчичката,ама..нестава... smile3503 wavey
Голям сладур е!  remybussi
pachikrak ,добра идея,ама да не прекаляваме...че на Яни ще и омръзне да се занимава с нас... smile3503
mama Ilq ,добре,че всичко е минало нормално и без скандал! newsm10
Аз смятам да си гледам Ивко до 3 год. и след това направо на детска! yes
Зечова ,много мило ми стана след разказа ти!И двамката да са ти живи и здрави и много да ви радват! Hug Ама още малко и без да те качат на магарето си щяла да родиш....  Shocked Peace
А тази мама наистина е много мила...страхотен жест! Peace
ИЗВИНЯВАМ се за сока от дренки-обърках запек с разтройство!!! oops
Зъбките ги мия като мокря с вода парче памук,слагам го на пръста си и така му почиствам зъбките!Моята зъболекарка ми го каза,но Иви се кефи,защото така и му чеша венците!  Hands Thumbsup
Сега отивам да приготвя следобедната закуска и да папка като стане,че после ще ходим на свиждане на приятелката ми в болницата! Misc Baby Bottle feeding
До по-късно! bye lovekiss

# 272
  • Мнения: 202
Честит рожден ден на Симонка,Валъо,Даяна,Мирослав,Божидар и Кристина! Да са здрави весели и щастливи!!!

Тплкова много сте изписали ,докато не съм влизала. Ина спи и  ще има какво да чета.
 После и аз ще се включа.

# 273
  • Мнения: 1 666
Зечова, ти верно нямаш ли си РД за стягане?! Mr. Green А иначе - много вълнуващо раждане, да родиш толкова бързо и леко, само дето накрая са го измразили Валко, но нищо... всичко е хубаво, когато свършва хубаво!

Весе, много умно това твоето дете! Браво на Ивко! За един ден да се научи, браво, браво! Моето дете пък не ще да научи... или пък аз не обяснявам добре. Защо всъщност не дойдеш да научиш и моето дете?!

# 274
  • Мнения: 912
Понеже не искам да съм в списъка на непишещите мами  Blush, първо искам да поздравя с newsm59
nbirthday всички рожденници от вчера и днес nbirthday
и да им пожелая това да е началото на едно щастливо и безгрижно детство за деца и майки, първа година от един низ от радостни мигове във Вашия съвместен живот!  Party Time newsm67
Аз съм от работещите мами, и засега успявам само да се прокрадвам да Ви чета, но не винаги мога да пиша Sad Иначе ние с Ася да се похвалим, че тя вече крачи напред хваната с две ръчички нагоре и че зъбите се увеличават май на 4 броя Mr. Green

# 275
  • Мнения: 82
  newsm59   ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДНЕШНИТЕ МАЛКИ РОЖДЕНИЦИ!!! newsm59
        ura   Много, здраве, усмивки, щастие и късмет им пожелавам!!!  ura
Вики много сладка е малката калинка ПУ-ПУ Hug Heart Eyes А ти къде се губиш, по-често се включвай!
 vesenceto_85 Браво на вас smile3501 ние още не се справяме с показването на тая пуста 1 годинка, викаме си " не " и това е  Joy
Зечова виждам ,че празника ви е започнал страхотно, а и изненадата с неочаквания подарък е много мила! Интересно раждане си имала.
mama Ilq милото Еми  Sad да се оправя по- бързо PraynigА за новите и умения БРАВО!

# 276
  • Мнения: 82
msbilt еееееееее, мила и аз работя и то на 3 фронта, ама гледам да съм редовна , ама това тук е такава зарибявка, че..........все ме дърпа, дърпа....... Mr. Green Simple Smile

# 277
  • Мнения: 202
Нета ми е ужасен,опитах се да прочета,но не става,чакам по 5 минути да ми зареди страница.Оставям го за довечера.Пожелавам весело изкарване на рожденниците и на болничките да оздравяват.Ина ми е с бронхит пред пневмония спореедокторката Идва преди два часа да я види.Не ми е добре детенцето,така,че довечера,по-късно,когато татко и се прибере и надявам се нета да е по бърз ще се опитам пак да прочета.

# 278
  • Мнения: 1 382
Коки, по какво си преподавател, ставате 2-ма учитела при декемврийки

# 279
  • Мнения: 1 666
...ставате 2-ма учитела при декемврийки

Не са две, а са три - Янич, Кокита и новата мама Кифличка. Освен ако няма и други под прикритие...

# 280
  • Мнения: 912
Ами явно всяка работа е различна, и мен ме влече да си рефрешвам форума нон-стоп, но се старая да имам и по-професионално отношение към работата и да не излиза така, че отнемам от работно време за дейности от личен характер, защото има и хора, които гледат в монитора ми. Говоря принципно, иначе истината е, че може би съм била по-редовна в Клю-то досега и то най-вече когато бях бременна и по майчинство newsm78 Embarassed

# 281
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Коки, по какво си преподавател, ставате 2-ма учитела при декемврийки

Хехехех, аз не съм Коки, ама да отговоря на Цвети, че любопитства - по български и литература.  Mr. Green  Hug
Зечова, интересно разказче! Важно, е че е приключило успешно!  Peace

# 282
  • Мнения: 118
Айде за последно в тая тема .
Честито и на другите проходили,  сдобили се с още зъбчета   smile3501 и научилите се да показват  "на една"
Зечова - как така няма да притесняваш докторите, виж кво е щяло да стане.много е приятно да те изненадат неочаквано.
Зори - синът ми Стоян , който е на 7 год . продължава да се гушка .А от както се е родила малката още повече.Като малък идваше сутрин в нашия креват и казваше" Топла ,мека  къща"
Марти - айде и вие в отбора на цицините
Пиша с една ръка щото съм гушнала малкото глезанче и затова спирам
Ще пиша в новата тема

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 18:27 от mama Ilq

# 283

Общи условия

Активация на акаунт