На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

  • 10 055
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 240
Аз се разчувствах от колажа и обличам децата и сега ще ги заведа да им направя календар.Ако някой има идея как да си изкарам и колажа ще съм много доволна.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 12:29 от Зечова

# 31
  • Мнения: 799
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09
 Whaasup Whaasup Whaasup Whaasup Whaasup Whaasup Whaasup Whaasup Whaasup Whaasup smile3556 smile3556 smile3556 smile3556 smile3556 smile3556 smile3556

Честит рожден ден на малката Анастасия! Да е здрава, усмзихната и много, много щастлива   bouquet txtloves
Честито и на всички именички   bouquet
Само да кажа, че Анастасиите днес нямат имен ден - техният е на 22 декември (ако не бъркам датата). Майка ми се казва така, та от там знам.

Маги е в командировка при бабите и аз остово ергенствам. Нямам какво да се похваля, нито от какво да се оплача.

Като адвокат предлагам да съдим админите за претърпени морални вреди. Особено Янич.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Детските прахосмукачки са около 20 лева (днес отивам да купувам 1 за подарък - 18 лева). Друга идея - чанта за училище. Анцуг също витаги влиза в употреба.

# 32
  • Мнения: 1 382
За момиченца има голям избор, може и някой сервиз с чашки, чайници и тем подобни, малки домакини  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 186
Момичета сега като разглеждах албумчетата със снимките и ми хрумна една идея  smile3521
Искате ли да си създадем албумче-"Декемврийки-Бременлийки" pregnant-и там да се покажем Бременните мами с декемврийските бебчета   bouquet-много ще е интересно да се видим hahaha-кой с колко педи е вървял напред preggo

# 34
  • София
  • Мнения: 3 880
Честит Рожден Ден на Анастасия!Нека е здрава и да е гордостта на мама и татко!

Честит Имен Ден и на всички носещи името Анна!

И аз току гледам и си мисля,нали тази тема я бяхме изписали,че и нова започнахме,а то каква била работата.Ех,и аз се ядосах smile3516,яд ме е не само за веселите постинги,за труда на Яни,а и за хубавите пожелания които Дани получи за РД.Яд ме и това си е newsm61,но изглежда,че не можем да направим нищо.
Яни,колажа е мнооооого готин.Браво от мен smile3501.

# 35
  • Мнения: 2 614
Ужасно е, че изчезнаха писанията от последните дни, но нищо, ще невексаме пак  Wink
Аз само минавам да честита празника на всички именици!
И
Рождения и Имения Ден на Анастасия! Да бъде здрава, весела и радост на мама и тати[/b]

Днес ще идват роднините да празневаме РД-то на Калина. Досега правих торта (благодаря майсторе, за Мимито става въпрос), че сподели с мен кулинарните си тайни! Ето я и тортата
Няма да мога да изчета, каквото сте написали досега, но поне довечера като релаксирам ще си имам четиво!
Лек и приятен ден!  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 382
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148641.0. Ето причината за изтритите постинги, дайте да не се ядосваме, явно се е налагало  Peace

# 37
  • Мнения: 2 897
Мими,не е лоша идеята,аз вече имах удоволствието да видя една мама-красавица   bouquet
За съжаление аз имам много малко(да не кажа,почти никакви бременлийски снимки),заради технически проблем с компа преди доста време Tired Но ще намеря една-две,ако идеята ти се осъществи.Също може и тема с булченски снимки да си направим(видях такъв албум при априлките Mr. Green)
Подкрепям и идеята за календар на майките-декемврийки thumbsup
Цвети,тук твоето съкровище ми прилича малко на Боби Grinning 
http://images12.snimka.bg/001680487.jpg
Кукличка е той,да ви е жив и здрав   bouquet

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 13:04 от Zorie

# 38
  • Мнения: 1 382
Зори, точно това си мислех и аз, много си приличат  Wink Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 186
Мими,не е лоша идеята,аз вече имах удоволствието да видя една мама-красавица   bouquet
За съжаление аз имам много малко(да не кажа,почти никакви бременлийски снимки),заради технически проблем с компа преди доста време Tired Но ще намеря една-две,ако идеята ти се осъществи.Също може и тема с
булченски снимки да си направим(видях такъв албум при априлките Mr. Green)
Подкрепям и идеята за календар на майките-декемврийки thumbsup
Цвети,тук твоето съкровище ми прилича малко на Боби Grinning 
http://images12.snimka.bg/001680487.jpg
Кукличка е той,да ви е жив и здрав   bouquet

И твоето предложение е готино  newsm10-за мами -булки
Дано да стане и моята идея и твоята идея yes......хем ще разглеждаме снимки-всякакви,на воля smile3509
Само не разбрах,кога ще гласуваме за Декемврийска мама smile3506

# 40
  • Мнения: 2 897
Правде,супер е тортата!
 smile3501

# 41
  • Мнения: 1 382




Само не разбрах,кога ще гласуваме за Декемврийска мама smile3506
И това ще стане, нали не бързаме  Wink

# 42
  • Мнения: 195
Готина идея за бременните снимки, ама и аз като Зори ги загубих и наистина умирам от яд, защото се бях снимала всяка седмица от 13 нататък...Имам няколко де, ама не сме ли закъснели с подобен албум?

А за булките ще трябва да скенирам newsm78

Мис Благоевград, става дума за Ню Йорк. А иначе от вашия град тръгна всичко, от Американския:)! Laughing Много ми е мил Благоевград, толкова време съм прекарала там, а и едни от най-силните ми спомени като "млада" са от там. Там се запознах с мъжо, с който правим 10 години годишнина през април Shocked

Зори, извинявай за кухия момент значи - аз забравих да питам как и защо си с Бобо на снимка, а не с три девойки Joy При всяко положение си много фотогенична мама!  bouquet Много хубави булченски снимки имате, Иво пита дали си на 20 години?!?! (той нещо много зяпа в компа ми!) Mr. Green

По повод всички номинации искам да споделя следното - когато един холидвудски актьор се оплакал на един индийски гуру от това, че е суетен и не може да се освободи от желанието винаги да се чувства специален, индиецът отвърал " ти си специален". всеки от нас е създаден да бъде отражение на някаква част от божествената искра и затова всеки един от нас има огромно значение за общия блясък. без всяка от вас тази теми би била с различна енергия и се надявам да приемаме "победителките" с чувство за хумор и веселба, без да се чувстваме на заден план, ако не сме "мисис най-голямо дупе" например! (а да не показвам снимки на същата част щото съм с огромни претенции. нека само ви цитирам "мъдра мисъл"  на мъжа отпреди няколко години - той е толкова смешен понякога, че му водя записки - "олеее, много си мъничко бе дупо, къде си било когато са раздавали дългите крака. да бе вярно - била си на опашката за дупе!") ето банскирания ми вид да ми се смеете, ако се загледа човек се вижда, че отзад тегне нещо:-)! http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1684027

Сега, стига глупости. Рада се научи да вдига рамене  hahaha Бърбори нещо смига с очи и дига рамене. Не мога да го науча да вика "Рада на Една" и тва е. Една много намахана лелка дето я гледа някои дни ми каза, че така било при многоезични деца - викали блаблоблиблабла и изведнъж проговаряли на всички езици! А сега де! Само да не хване нейния акцент на английски, че го закъсахме - тя е от Панама и половината не й разбирам. Само ще ви кажа, че да си гледачка тук си е яка работа - госпойца Бейла е облечена само в марки и всичко знае за долче вита:)!

Поредния ми луд сън - отиваме с една приателка в един много скъп ресторант само за звезди и аз тайно слагам името ни на списъка с гости, обаче в бързината съм го сложила в "неправилния" салон, та моя известен гост (бяхме 4 души) с пяна на устата каза, че там не стъпва и ме изхвъли на улицата, където жълти репортери ме снимаха. После приятелката ми се опита да ни вкара в друг ресторант  с връзки (руснак. работещ в кухнята?!), но и там не ни върза. АА, има ли шанс чавката дето ми е изпила мозъка да е оставила малко нещо?!?!?

Елс, от твоите уста в божиите уста - една адвокатка ми писа, дано я вържа за работа. Малко ми става едно таквоз брррр, нищо че уж съм оперена, както и да е де. Като има работа хубаво нещо е!

Сегааа, забравих си мислата, Радето се подриска, Иво пита къде ще ходя, та сам щал да седи с нея цял ден...Ами отивам на разходка, и аз съм човек. (коментар - ейййй, пак на тоя форум, затва си кандидат за мисис ферман!) хаха

Правде, дай рецептата моля ти се, изглежда супер!!

Цвете, да не сте готови за второ с този аватар  Joy??

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 15:24 от hotmama73

# 43
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
             ...не се ядосвайте мили мамчета за загубените писанки-ние бързо ще наваксаме Hug
Аз лично се ядосвам заради цял ден оформление на първа страница, за 10ина загубени часа може би Sad
Янич, много съжалявам но дали е само нашата тема или са на всички така да питам аз.Защото си мисля ако е само при нас това да не би заради спам да са ни я орязали?
Не е само с нашата тема, за мое успококоение:) Иначе щях да си помисля, че има съботаж от Мимито:)  Joy

Ни въ исрам!

Честито на рожденниците и на именниците!


Тортата е супер! Поздравления и за разлика от мен не те е домързяло да я гланцираш   bouquet  bouquet
Аз от днес имам още идна турта но снимка ша дам по натам Wink

Сори но бягам яхнала съм метлата  Joy

# 44
  • Мнения: 1 666
Хотмаме, много мъдри мисли си натворила! Да не съм чула повече приказки за изкуфялост! Naughty
И аз не мога да науча Стени да казва, че е на една Crossing Arms. В най-добрия случай аз викам "на колко годинки е Стени, на една годинка" и показвам с показалеца на дясната ми ръка, а с лявата му държа негова ръчичка с изпънат  показалец, при което той се хили и ми пляска за "браво". Незнам какво иска да ми каже - че е добре, че знам на колко е (има си хас пък да незнам), че добре обяснявам или че съм добър клоун?!
И как става така не мога да си обясня... през седмицата като съм сама по цял ден, намирам време и изпрасквам по хиляда постинга на ден, а в събота и неделя, като уж има хора из къщи не остава време за форуми...
Днес обаче намерих време за едно хубаво нещо - заведох Стени на фризьор. След първото окълцване, което аз му направих, реших, че за РД другата събота трябва да е хубав, подстриган професионално. И той се държа мъжки, не рева, само малко шава и накрая се стресна от машинката. Ама хубав стана Heart Eyes (да си го похваля гарджето), като се събуди ще го снимам, чудно момченце!
И аз се чудя дали колажа мога да си го извадя по някакъв начин като снимка, ама голяма? newsm78
Ивка-Мими, ти пак около идеята за бременните кореми се въртиш, мила, ама им мина времето, бе!
Зори, преди време булките си бяха показвали снимки, който не е, а пък иска - да показва сега, няма проблем. Аз лично нищо нямам за показване,  hahahaгоспоица съм..., но ще ви гледам.
Цвете, много хот този аватар, бе! Пари, пари, ни съ бара ... дето викат циганета по плажа, продавайки царевица! Оле, сега те видях в албума с номинациите! Ама ти храниш ли се, бе момиче? Или от занимания като на аватара ти си в такава форма Wink!
И в анкетата гласувах... и то май друго не остана...

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 15:39 от els

Общи условия

Активация на акаунт