На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

  • 10 053
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 238
Аз пак със един кратък   Joy
Хотмама да не съм чула повече за никви големи дупета та ти изглеждаш превъзходно и не го казвам само така наистина го мисля мене вече наистина ме отказахте да се показвам.

# 46
  • Мнения: 148
Дне започнах да украсявам у дома, сега докато малкия спи, направих елхата и закачих някой лампички, но има още доста какво да се желае.Чакам мъжа ми да се върне, отиде някъде за малко по работа и да ми помогне с високата украса.Бързам да сдвърша още нещо докато спи разбойника.

# 47
  • Мнения: 3 760
Приветски, момичета!
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Честит рожден ден на Анастасия!

Благодарение на срива в системата успях да ви изчета. Е, нищо не разбирам в повечето случаи, но нейсе!
Надявам се да не се нервирате много за изчезналите постинги  baby_neutral
Хотмаме - пак ме съсипа от смях!  hahaha А за фотогеничността на Зори - на живо е 100 пъти по-хубава. Изключително нежна и ефирна мадама - това снимките не могат да го предадат.   bouquet
Елс, като гледам Стени те е научил да показваш на колко годинки е  Joy На какво друго те е научил  hahaha
Нашата госпожичка продължава да не се изправя (камо ли да ходи), а само лази. Бърбори си някакви бебешорски нещица. Спи няколко пъти денем, а от 3 нощи и по 8-10 часа нощем - без да се буди да суче  Thinking Иначе все така е основно на кърма. 2-3 пъти дневно изяжда по 150-300 гр мамино пюренце. Увеличи водопоя, но не много. РД не празнувахме - тя е много малка, за да разбере, а ние с мъжо предпочитаме тесния семеен кръг  Heart Eyes
Днес и утре ще пообиколим пра-бабите - да се порадват и те. Утре може би ще ходим на консултация. Знаете ли дали сега бият някакви ваксини?
Айде чао за сега - трябва да симулирам домакинска дейност. Надявам се да се включвам по-често...   bouquet

# 48
  • Мнения: 118
МимиLaughingсори, но в първия момент като не видях темата и аз си помислих ,че са я заключили.   Извинения . Чакаме новата торта.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНАСТАСИЯ

Галакси - така ме изкушаваш с тези бонбони.Да  ти е жива и здрава малката .
Правде - ще ме заразите с тия торти . Всичко друго правя , ама торта още не съм се пробвала.
Яни - колажа е супер , ако не е тайна  кой написа стиха?Напоследък съм се запалила и правя снимките в готови рамки.Като гледам какви красоти се сътворяват ,ще взема да се занимая с фотошопа.
хотмама- айде да не си мерим дупетата , в тая категория имаш конкуренция newsm62
Някой беше казала за колаж на мамите  newsm10
елс - честита прическа на бъдещия докотор. И ние не показваме   пръстчето за годинка. Затова  пък как танцувамееееееее :nut
Днес се опитах да я сложа на гърнето , при което тя се разрева ,вкопчи се в мен и викаше "не, не ,не " .
 Снимки от свадбата- преди 8 г. поне аз не бях толкова напред с техниката , така ,че и без мен може  Joy
Днес Еми  си взе празното шише от мляко и право в устата на куклата , без да й показвам нищо .
Има ли номинация за най бавно писане  - вече 4 отговора пред мен

П.П. Оказа се доста трудна работа да намерия снимка на която да я  има моя милост .

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 16:42 от mama Ilq

# 49
  • Мнения: 186
Zdraveite mamcheta az sym mama Irena na bebe Nikola Simple Smile
rodeni sme na 15 dekemvri 2005 , skoro i nie shte praznuvame  Grinning

Chestito na vsichki rojdenici i  chestit imen den na vsichki praznuvashti dnes !!!
 

# 50
  • Мнения: 1 666
Ехей! Кво става напоследък, бе! Всеки ден - нова мама!
Добре дошла,  Ирена! И да пишеш!

# 51
  • Мнения: 2 897
Добре дошла,Ирена wavey
Дано да ти хареса при нас Simple Smile
Елси,не държа на булченските снимки,щом е имало вече такава тема,а моите всеки,който желае,може да разгледа в албума до подписа Wink Simple Smile
Обаче не се отказвам от идеята за календар на майките-красавици,всички са толкова чаровни   bouquet
Мъни,благодаря Embarassed А,ти къде се изгуби,ще ти дърпам ушите Naughty Wink
Хотмаме,не видях никъде голямо дупе,а една доста добре сложена фигура,шъ ма прощаваш  Whistling
Хубаво би било да съм още на 20,ама нъц...през април ще стана на 27...
Много ме развесели твоя пост,но същевременно има нещо много вярно за тези номинации.Де да можеха да мислят така повечето форумки,преди да се вземат така на сериозно и да се изпокарат в една друга тема...но да не задълбавам повече.Важното е на нас да ни е весело и приятно,както обикновено Grinning
А пък новите думи в запаса на Боби са оппаа,ако и дай.Като го питаш:Къде си мъж?се тупа по гърдичките.Все по-често казва мама,което е балсам за моите уши Heart Eyes
Хайде,да ида да сготвя,че днес достатъчно мързелувах-изгледах два филма,четох книга(малкия го гледа свекито днес)

# 52
  • Мнения: 992
здравейте и от нас
Честит Рожден Ден на Анастасия, пожелавам ти мило слънчице да си много здравичка, щастлива и добричка


Честито и на всички празнуващи именнички бъдете здрави и щастливи и носете с гордост това хубаво име

Аз малко се позагубих, но мирелката беше много болна, все още е болна , но май страшното отмина. Та рожденния ден с дечицата май ще го празнуваме на патерици когато се оправи детенце. Иначе с баби и дядовци и други приятели ще се съберем в къщи на 14-ти
добре на новите мами виждам , че са няколко, дано да ви е приятно с нас , и да пишете редовно ей
по другите теми ще се включа като ви изчета , че съм доникъде с четенето
Яни страхотен колаж  Hug като кача снимки на мири актуални ще ни включиш нали   Wink

# 53
  • Мнения: 1 666
Елси,не държа на булченските снимки,щом е имало вече такава тема,а моите всеки,който желае,може да разгледа в албума до подписа Wink Simple Smile

Аааа, твоите сме ги разгледали вече Wink, мислиш ли, че е пропуснато! Прелестна булка си Heart Eyes! А и всяка друга жена е прелестна в този ден, а и няма как да е, щом е щастлива!

Майче, какво и е на Мири? Стискам палци за бързо оздравяване Praynig!

# 54
  • Мнения: 118
Мами , какво ще кажете да включим и татковците .Нали  и те имат някакъв принос в цялата тая работа .А и ни търпят и гледат децата (поне моя в това отношение помага)докато ние се шъткаме из форума . smile3503 smile3503 smile3503

# 55
  • Мнения: 191
Зори,а щом си Април,коя зодия се водиш......?

За бременните снимки и за снимките от сватбата не съм много съгласна,понеже всяка жена е красива по своему и като бременна и на сватбения и ден.....ако е само за показ да,ама за номинации НЕ!

Мая,стискам палци всичко да е вече Ок и Мирела да е ок също така!

Хотмаме,ами не можеш ме убедиш,че ти е голямо д-то пък ако щеш още 1000000 изгъзени  Rolling Eyes Rolling Eyesснимки ни покажи:))

# 56
  • Мнения: 2 897
Наде,овен съм Grinning(18.04)
Май съм била неразбрана Embarassed Не за номинации,а просто албумче да си направим със сватбени снимки,като другите ни декемврийски албуми-това имах пред вид.После се отказах,понеже е имало такава тема за булките,да не се повтаряме все пак Simple Smile А за това,че всяка булка е била приказно красива,няма спор.На този ден женската красота и обаяние са неповторими  bouquet
Майче,как е Мирелка?Нагушкай я силно,дано бързо да се оправи Hug

# 57
  • Мнения: 1 382
Изедохте и мъ уморихте с този аватар, на гледайте сега котка  Mr. Green
Абе, какво ще кажете да включим и родителите ни, а....и те имат принос хората  Laughing. 100 % се шегувам, но мисля, че да гласуваме и за татковци ще е много...ще взема да си харесам някой друг, както моя ме ядосва и гледайте тогаваааааа
Ай, стига глупости де!!!!

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 404
Абе, какво ще кажете да включим и родителите ни, а....и те имат принос хората  Laughing.
Цвете, ми то както сме я подкарали, скоро и домашните любимци ще номинираме. Така че много навреме си се сетила да си туриш котка в аватара.  Wink  Hug
Майче, пожелавам скорошно пълно оздравяване на Мирелка, че е ужас тия болести. И моята вече цяла седмица е със сополи, а вечер се дави и кашля като тютюнджия. Успех!
Хотмаме, д-то да не ти е всъщност коремчето дето ти е залепнало за гърба?  Heart Eyes Ходи ли на кино? Аз снощи го гледах Volver, странна работа, ама е хубав! Препоръчвам ти The Departed, ако случайно не си го гледала още.  И с тези твои сънища... най-добре хич да не си лягаш, мен ако питаш!  Wink
Гласувах за "точилката". Мога да си лягам с чиста съвест. Хубава вечер на всички!
   

# 59
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хайде, и аз да се отчета, че днес бяхме във Варна и хич не остана време за форума.  Sad
Майче, кажи какво й е на Милето. Добре, че вече е на оправяне, че е ужасно.  Praynig
Сани, дано и твоята принцеса се оправи скоро! Кво стана с хомеопатията? Не помага ли в случая?  Hug
Правде, тортата е станала страхотна! Ще станеш майстор и ти като Мимито.  Peace Как мина днес?  Hug
Мимито, вземи се отчети и ти за днес( за партито имам предвид) и дай снимка на новата прелест!  Wink
Цветеее, върви да сложиш пак горещия аватар! Хубо, че го видях, че сега щях да съм изпуснала.  Mr. Green Ама, тая котка.....Вземи го върни ти пък нека си говорим квото щем! Като не правим нищо по въпроса поне да гледаме как се прави! Хаххахаах Hug
Добре дошла на мама Ирена! Дано ти е добре сред нас! Пиши нещо повече за вас и влизай честичко, че да се опознаем!   bouquet
Зориии, мерси за комплимента, мила! Разбрах намека!  Hug Peace
За бременски снимки, аз имам само една.  Confused Другите се затриха при преинсталация на компа.  Cry
Хотмамче, пак се хиля с твоя постинг и с твоите сънища.  Joy Дано Рада да е взела същото чувство за хумор като твоето!  Peace  bouquet И стига си се перила с твоите задни части, дето хич не се виждат. хахаххаха Hug
Иля, стихчето в колажа съм го писала аз, ама беше за шестмесечието на бебоците. Сега само го перефразирах.  Embarassed Embarassed Embarassed Яни, ме хвана неподготвена и аз само това можах да направя, ама да не се оправдавам, де.  Laughing Надявам се да се е харесало!  Peace
Елс, честито прическа на Стенката!  Peace И Боби за сега не показва на колко е годинки, ами си мисля, че е така, защото децата си знаят кога ще станат и сега предварително не върви. Хаххаахахах  Joy

За друго не се сещам в момента!  Mr. Green

П.П. Аааа, и аз гласувах за точилката!  Laughing
Хайде лека нощ и приятни сънища!   bouquet

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 21:38 от kadrokosa

Общи условия

Активация на акаунт