На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

  • 10 063
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 82
  Ето ме и мен Simple Smile
То, писах, писах в предишния постинг, па той взе та се затри Close Laughing
    bouquet ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!  bouquet
els и ние правим всеки ден опити да научим Симонка да показва на колко годинки става, ама НЕ и НЕ. Всичко друго имитира и прави, ама това не ще. Даже като я питам на колко годинки ще стане ,вика  НЕ hahaha
  irenanu ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС! Hug
хотмаме ти ме умори от смях за пореден път Joy Аз не виждам големия ти задник, ти къде го видя не знам Simple Smile
И аз гласувах за точилката Peace
   Лека вечер!
 И аз се добавих в албумчето с мамите.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 22:06 от kokita

# 61
  • Мнения: 202
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНАСТАСИЯ,ДА РАСТЕ ЗДРАВА,ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ И ГОЛЕМИ АНИ-та,ДА БЪДАТ ВИНАГИ ЗАСМЯНИ!!!

Чак сега  се включвам,че Ина се разболя от снощи.Цяла нощ не спа,през деня беше много нервна и неспокойна.Звънях на педито и утре сме се разбрали да я заведа да я види,хем и консултацията да и направи.По телефона ми каза какво да и давам на първо време.Вече заспа и седнах да прочета,какво сте изписали.

Колажът е страхотен,благодаря Янич!
А Хотмама,както винаги успя да ми оправи настроението  Simple Smile
Галакси,аз също,като Елс бях наредила нещата за прощапулника на земята.Но то си е въпрос избор,както ти си прецениш.
Правде,тортата е много сладурска и във формата на калинка,а сигурно е и много вкусна.
mama Ilq,за гърнето и мен Ина ме отряза,но не бързам след месец пак ще я пробвам.А забеляза ли на колажа,че Еми и Ина са с еднакви дрешки Simple Smile
Майче,Сани,пожелавам скорошно оздравяване на Мирелката и Инес.


Добре дошла на новата мама irenanu и бебе Никола!!!

irenanu,в Майчин дом ли ражда Никола,защото имам чувството ,че двете с теб бяхме в една стая там от 16 до 21.12.2005 година.

Гласувах за точилката и аз

Лека вечер на всички!
















# 62
  • Мнения: 118
Мами  , вече се бях притеснила  , че някой ни е проклел темата . А аз понеже съм цял ден в къщи с малката , която в момента се упражнява как прави  магарето  и индианеца,  и току си надниквам , а вас ви няма .
Алис - първо това видях  Laughing дано не ви е нещо сериозно  Praynig
Ели - предположих ,че си ти . Нали те номинираме за това .  Hug

Аз да питам няма ли една мама Ирен с бебе Никола в списъка от първа страница . Ако не е същата  Добре дошла на новата мама
И Мирелка и Инес да оздравяват.
 Още не ви казвам лека нощ

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 22:34 от mama Ilq

# 63
  • Мнения: 1 382
Eй бебоци, я да оздравявате бързо, да си ги нямаме такива  Naughty. Ама и с това време, пълно с вируси навън, искам зимен сняг  Praynig
Гали, мисля прощъпулника да го направя на земята, на един бял чаршаф  Peace. Нищо не каза за петък и док...
Отивам да приспивам посерко  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 186
Добре дошла на още по новата декемврийска мама-дано да и е приятно при нас  bouquet  bouquet  bouquet
nadia_krisi никой не говори да показваме снимките ни като бременни за да се номинираме така Naughty или да правим гласуване....просто го предложих да създадем такова албумче.....та нали и това е част от нещо прекрасно в живота ни Hug- А пък и така като гледам има всякакви други албумчета но като този няма Rolling Eyes
За булченски снимки какво да ви кажа Whistling.....и аз трябва първо да ги сканирам и тогава ще ви се покажа Peace
kokita и ние се учим да показваме на колко годинки ще станем и почти се научихме-показва когато си поиска.....иначе от доста време много обича да вдига ръчички високо нагоре и да показваколко голяма ще стане като порасне.....доста неща може вече Ивка smile3501-направо ме учудва с всеки изминал ден-да ми е  жива и здрава и господ да ми я пази-на другото-Майната му....
Е за сега това, че сядам да зяпам "ГОРЕЩО" tv

# 65
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Сега да се разберем по един въпрос много моля когато дойде време да се гласува за мама да има поне 3 опции че вие всички сте като извадени от списания .Депресирахте ме тотално гримирани нагласени и пременени ма вие наистина май нямате деца за гледане.Аз напоследък толкова съм се изоставила че просто нямам думи.Да кажа само още си падам по мъже да не ме разбере някой погрешно но то бива бива хубост ама вие направо ме разбихте.
Къдрокоска браво за стихчето мила стана ми много хубаво като го прочетох и вече си ми фаворит за поетеса!!!!
Привет и на новата мама!!!!!
Аз бременелски снимки нямама защото както всички знаете късно се сдобих с цифрово фото ама и да имах то не можеше ме побере страницата с моя огромен тумбак  Joy Joy
И искам си отново старата скорост на темичката че днес от скука почнах да чета хорските отчети -срамота Embarassed Embarassed
Мама Мая скорошно оздравяване на малката кукла .Ох имаше и още някой болен моля да ме извини .
Цвете и моя пак опитва да одриска позициите ама да ги нямаме такива че наближава големия ден.
Аз днес ходих да ги снимам за календар ама хората тежкари днес си почиват и ми остана само мерака.
Айде лекичка от мен ама ще дебна пак кво пишете!!!

# 66
  • Мнения: 2 897
Ани,подкрепям те за трите опции Peace
Не бих могла да избера само една мама-хубавица newsm78
За поддръжката,нямам специално отделено време за това,просто съм се специализирала,от доста отдавна,понеже все се занимавам с по няколко дейности на веднъж и трябва да съм много експедитивна Crazy Какво да правиш,суета Embarassed Обаче си имам и дни,когато по-добре да не ме вижда човек #Silly
Сани,Алис,стискам палци да оздравявт бързо малките душички Praynig

# 67
  • Мнения: 728
Здравейте момичета! Hug
Само 1 ден ме нямаше и колко много сте изписали...браво! Peace
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ!
Бъдете живи и здрави и си носете името с много късмет!!!smile3525
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АНАСТАСИЯ!
Много здраве,щастие,късмет!Да радва много мама и тати!

              baloni                                      bdbaloni                                           baloni
WELCOME на мама  irenanu и нейното момченце!Дано ти е приятно и весело при нас!
Дадох моя глас за точилката... Peace
Много гадно са ни срязали темичката...защо така? smile3515
Яни,колажа е СТРАХОТЕН!!!Върха си! smile3501
Галакси,ние бяхме наредили нещата за прошъпулника на една табличка и свекито я държа на няколко крачки пред него!
Правде,тортата е много хубава,а и съм сигурна,че е била и много вкусна!!! Peace
mama Ilq,ние на гърнето правим нещо от дъжд на вятър,но аз го слагам,за да свиква!
Хотмаме,с теб пак се посмях доста...страшна си! Peace
цветеслава ,еееееееее,моля те,сложи го-аз съм го пропуснала!!! Praynig
Къдрокоса,мила моля те кажи в Добрич има ли колело триколка и къде да търся! Stuck Out Tongue И БРАВО за стихчето-много е хубаво! Peace
Идеята за календар на мамите ми хареса!Също и за бременните снимки! Peace
Дано всички болни сладкишчета оздравяват по-бързо и не се разболяват повече!
Мисля,че обхванах всички теми!
Ние сме добре,Ивко спинка,здравичък е(да не чуе Дявола),готвим се за нашия ден и го чакаме с нетърпение!Вече съм накупила всичко,украса,балони,сега все още избирам тортата...Много се вълнувам! yes
Сега бягам да си сложа снимката и аз при другите мами!
Лека вечер на всички!
Нацелувайте мъниците от нас!!! lovekiss

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 01:14 от vesenceto_85

# 68
  • Мнения: 118
Мами , вече съм спокойна ,че сте тук . Днес я карахме яваш- яваш. Сега по ми харесва .Отивам да  smile3524 за да има  какво да чета утре заран
Лека нощ , а за някой  Добро утро

# 69
Здравейте,БГ мами!Моето сладкишче се казва Петър.Роди се на 17.12.2005 г. - три дни преди термина.Тежеше 3050 г , а беше дълъг 50 см. От родилно ни изписаха 2780 г - ле-ле-е-е-е-е -уморихме го горкото бебче от глад!!! Аз се казвам Красимира, работя като учител в ПГОХХТ " Проф. д-р Асен Златаров", но в момента съм по майчинство - КЕФ!!!  Joy

# 70
  • Мнения: 80
Благодаря за идеите за подарък!
В крайна сметка купих нещо по-универсално, че не знам какви са интересите на момиченцето - магнитна дъска с форми, буви, шалони, да развива въображението пък нали наесен ученичка ще става. Знам ли дали ще и допадне, надявам се.
Добре дошла на мама irenanu. Пиши по-често от мен:) хахахаха

Дами, сразихте ме! Да не би декемврийки да се все с конкурс за красота подбирани, а? Аз ли нещо пропуснах? newsm78  Peace
В този дух, колажът с ликовете на мамите е направо наложителен Simple Smile
Оттеглям се, в обичайното си състояние на четяща и все пак малко внимание да  обарна, че пак ми напомниха, как съм се отплеснала. И без дръго само се дебнем кой да седне пред компа - каква ли ще е като малкия и той заиска Stuck Out Tongue
Боже, нова мама! Е, привет кифличка!

# 71
  • Мнения: 728

Дами, сразихте ме! Да не би декемврийки да се все с конкурс за красота подбирани, а? Аз ли нещо пропуснах? newsm78  Peace
В този дух, колажът с ликовете на мамите е направо наложителен Simple Smile

Lang ,ние и нашие мъници сме номер 1,няма спор!!!  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 382
Ихаа, добре дошли на новите мами!!! Много се увеличихме, а колко рожденни дни предстоят...мама мия  Mr. Green
Весенце, погледайте още малко писаната, вижте ква е полудяла   Heart Eyes Mr. Green

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 11:15 от цветеслава

# 73
  • Мнения: 728
 baloni  bdbaloni    baloni
ЧЕСТИТА ГОДИНКА НА АННА-МАРИЯ И ФАНИ!
Мили принцеси,растете живи и здрави,умни и красиви,весели и игриви!
Радвайте много мама и тати!

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 00:46 от vesenceto_85

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Късен привет и от мен!Снощи писах по нощите , но се оказа ,че е било напразно.Тази вечер не успях да се включа преди пулонощ , щото дивачето заспа след 12.Затова сега на патерички:
 Честит рожден ден на Анастасия!Да расте жива ,здрава и щастлива!
 Честит имен ден на всички именнички!Да си носят със здраве името!
 Честит рожден ден на Ана-Мария!Честит рожден ден на Фани!
Желая им щастливо детство и прекрасно бъдеще!
Яни,браво , страхотен колаж си направила!
Къдрокоска,аплодисменти за стихчето!
Другите мами с номинации за поетеси,моля дайте да прочетем ваши стихове , аз засега съм запозната само с творчеството на Къдрокоска и така няма да гласувам обективно.
 Хотмама,направо ме Joyс твоя постинг, да ти имам сънищата Hug
 Честита прическа на Стени.Сега ще е още по-готин рожденник.
 Мирелка , Ина и Ивон да оздравяват бързо PraynigМамамая , ако ти се пише кажи какво и е на Мирелка.
 Иля , в момента ние преоткриваме гърнето , защото Стилиян от 7-мия до 10-я месец си беше редовен , след това изведнъж започна да плаче и да не иска да стои.Аз спрях да го слагам за известно време и от днес започнахме пак след ставане от сън и след ядене.Два пъти пишка, но по-важната работа си я остави за памперса , но този път съм решила да не се отказвам.
 Вече ви казах ,че и ние се проваляме с казването на възраста,пръста го показва , но като му кажа една и той "дее" .От няколко дни повтаря много думички.Като пляска с ръце и казва "бавоо" и се казва Итаан.Даже като иска нещо и го посочва и вика "да Итаан"Сигурно ще проговори рано и като го направи няма да му се затваря устата , защото непрекъснато дърдори нещо.
 Добре дошли на мамчетата Ирена и Кифличка и техните дечица.А бре , мами, къде се крихте цяла година?Сега да пишете редовно!
 Правде, много яка торта!Поздравления!
 Мимито,давай снимки на новото творение!
И кажете най-после как ги правите тези чудеса!
 Цвети, и аз пропуснах интересния аватар, моля те покажи го , ще умра от любопитство Praynig Praynig Praynig
 Гласувах за точилката.
 Видях всички снимки.Много хубост , много нещо ,шашнахте ме.А сега да се разберем за красота или за чар гласуваме?Или в няколко категории и ако да -какви ще са те?
 Стана дългичко , ама сабахлем, докато си пиете кафенцето да има какво да четете.Лека нощ!
 

Общи условия

Активация на акаунт