МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 53

  • 29 538
  • 408
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 13 089
Аз пък искам нормално отношение от консултантите в бюти магазините. Не съм писала тук, но преди около месец получих толкова грубо отношение в Pretty Shop, че нямам намерение да вляза повече там никога.

# 331
  • Мнения: 31 373
Аз пък искам нормално отношение от консултантите в бюти магазините. Не съм писала тук, но преди около месец получих толкова грубо отношение в Pretty Shop, че нямам намерение да вляза повече там никога.
А там са си такива жените. Мъжете обаче са супер. Много добре ме знаят от над 20 години, клиент съм, снимаме заедно, имали сме грандиозни скандали и отново се държат кофти понякога.

# 332
  • Мнения: 13 089
Ми супер, мен обаче ме изгубиха. Похарчих си определените пари за определените неща на друго място. Случвало се е в Сефора например да не ми обърнат внимание, но там си беше направо груба дамата, все едно съм влязла директно в нейния хол и искам да взема лично нейни вещи. Отделно от това, мисля че ме излъга, че нямат това, което търсех. И като и казах, че ще го поръчам от сайта ми обяви “Щом го няма при нас, значи го няма НИКЪДЕ” Neutral Face Десет минути след излизането ми от магазина бях поръчала две бройки от това дето го няма.

# 333
  • Мнения: 23 297
Мен последно в Дъглас една служителка ме вбеси.Първо не ми обръщаше внимание. говореха си две, после ми се сопна като питах за една палитра само онлайн ли е налична или можа да я намеря в някой физически магазин.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 15:14 от ДХ3

# 334
  • варна
  • Мнения: 688
Някой похвали свободната пудра на Дъглас и аз от чист мързел реших да поръчам   вместо да отида в магазина.Поръчах свободната и компактната,поръчах и 2 бази за мигли ,които са най - добрите от всички пробвани от мен.Толкова им се зарадвах,защото от година ги няма.Такаааааа...Пристига ми поръчката и за разлика от друг път реших да се възползвам от опцията,,преглед,, еееее двете бази липсват,но сумата за плащане не е намалена! Ако не бях прегледала щях да платя и липсващите два продукта.Много съм разочарована от обслужването.Преглеждайте си пратките ,момичета!

# 335
  • Мнения: 2 972
Точно вчера Дъглас за втори път в период от 2 месеца забравят да ми сложат подарък, който е част от промоция към основния продукт. Пиша директно на мейла на онлайн магазина, и двата пъти се извиниха и пратиха допълнително забравения артикул. Не знам натоварено ли им се, калпави ли са им служителите, на ударени ли се правят специално за подаръците. Иначе в магазините обслужването масово е под всякаква критика.

# 336
  • Мнения: 7 609
На принципа "ако мине" са.

На мен пък миналата година ми се случи нещо забавно в Сефора - жената преди мен се разправяше с касиерката защо не са й дали някакви подаръци/мостри и тн. И след това касиерката, ядосана от предишната клиентка и доволна, че аз се държах мило с нея, реши да ми ги подари на мен, а май изобщо не влизаха към моята покупка Grinning

# 337
  • Мнения: 4 112
Дами, с какво да заменя Diamond Bomb - How many carrats?! Rihanna
Искам да блестя, а знаете нея я няма никъде вече...

# 338
  • Мнения: 3 813
Най-често като dupe се споменава този на NYX

https://www.allintheblush.com/fenty-beauty-how-many-carats-diamo … amond-veil-dupes/

Дами, с какво да заменя Diamond Bomb - How many carrats?! Rihanna
Искам да блестя, а знаете нея я няма никъде вече...

# 339
  • Мнения: 24
Здравейте търся молив за устни който да е възможно най-близък до червило  max factor rosewood 030 ?Какво бихте ми препоръчали?Цената е без значение.Мнения за Charlotte Tilbury Lip Cheat Lip Liner?Благодаря предварително.

Последна редакция: сб, 04 ное 2023, 10:01 от buchanan

# 340
  • Мнения: 451
Моливът и червилото на Шарлът ( в оригиналния цвят-pillow talk), са страхотни. Не изсушават и са много пигментирани и трайни.

# 341
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
Buchanan - моята препоръка в да вземете червилото и да идете на място в МАС и Сефора и да питате консултантките за препоръки, защото аз лично не бих ви препоръчала да търсите идентичен молив. Но все пак бих казала да погледнете МАС Half Red, както и Soar, т.е. не да ги погледнете и да отсечете, че не са 100% същите, а да поискате да ви ги сложат и да добавят червилото.

# 342
  • Мнения: 3 061
Здравейте, попадна ми някакво стори на Делириум, но не ми стана много ясно - те да не би да имат нов бутик на ул. Калоян?

# 343
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Здравейте, попадна ми някакво стори на Делириум, но не ми стана много ясно - те да не би да имат нов бутик на ул. Калоян?

Да, имат 👍

# 344
  • Мнения: 3 061
А къде точно се намира, те още не са качили информация в сайта си?

Общи условия

Активация на акаунт