WIZZAIR - 42

  • 36 190
  • 775
  •   1
Отговори
# 75
  • Цюрих
  • Мнения: 415
Странно защо има толкова закъснения и отменени полети. Аз летях на 20.08 от София до Базел и всичко беше наред. Даже закъснение нямаше. Може би зависи от дестинацията.
Да попитам нещо семейните.
Мярнах някъде назад инфо за местата и за децата,но не ми стана много ясно. Ако пътувам с 2 деца и сме 2 възрастни, но не закупим запазени места, системата ще сложи ли децата до нас, при положение, че са на 7г и 9г?Досега винаги сме пътували със запазени места, но научих, че се дава приоритет на децата да са до теб във всеки случай. Вярно ли е?

# 76
  • Мнения: 2 480
Вярно е това за местата и децата. Във вашия случай системата ще ви разпредели по един от двата начина:

1. Единият възрастен + едното дете заедно и вторият възрастен с второто дете заедно, като едната двойка дете/възрастен може да е на първия ред в самолета, а другата двойка дете/възрастен - на последния.

2. Единият възрастен с двете деца заедно - на три седалки една до друга, а вторият възрастен - някъде си из самолета.

Това важи до навършване на 14-годишна възраст на което и да е от децата. След това се водят възрастни и се настаняват хаотично, ако няма закупени места.

# 77
  • Мнения: 1 192
На нашето летище минават ли бордните карти на телефона, без да са разпечатани

# 78
  • Мнения: 2 480
На нашето летище минават ли бордните карти на телефона, без да са разпечатани
Ако "нашето" летище е софийското, да, може бордните карти да са на телефона.

# 79
  • Мнения: 4 160
.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 23:26 от The Invisible

# 80
  • Цюрих
  • Мнения: 415
Благодаря много за информацията!

# 81
  • Мнения: 4 628
Не знам дали това е правилната тема за моето питане. Ако не, моля да ме извините.
Интересуваме дали някой е пътувал близките седмици от Ница до София? И ако да, имал ли е закъснение на полета и с колко време? Трябва да посрещна мама на летище София, в 1:30 и да съм подготвена психически до колко часа мога да откарам в чакане Grinning

# 82
  • Мнения: 4 500
те закъсненията са всеобщи, не зависят много от маршрута
гледайте сайта на летищата в Ница и София, може и флайтрадар24 (преди да тръгнете към летището) за да добиете представа дали ще има закъснение и да не чакате излишно

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Не знам дали това е правилната тема за моето питане. Ако не, моля да ме извините.
Интересуваме дали някой е пътувал близките седмици от Ница до София? И ако да, имал ли е закъснение на полета и с колко време? Трябва да посрещна мама на летище София, в 1:30 и да съм подготвена психически до колко часа мога да откарам в чакане Grinning
Полета на 27,08 имаше закъснение 20мин, най-добре е майка Ви, да се обади като се качи на самолета, полета е 2часа.

# 84
  • Мнения: 4 628
Благодаря и на двамата за информацията! Аз и татко ще я чакаме на летището, а той ще пътува от Стара Загора до София, за да я вземе. Та на него не му е много вариант да тръгне, когато мама излети, защото няма да стигне навреме. Иначе съм наясно, че закъсненията, не са свързани с маршрута. По-скоро ме интересуваше това, което попитах, за скоро пътувалите, за да дам на баща ми информация, тъй като ме пита.

# 85
  • Мнения: 4 500
ако разгледате флайтрадара за текущите дати, може да разберете откъде идва самолета преди този полет, така че може да следите за закъснения още по-отрано (по номера на самолета)
ама това е за съвсем вманиачени де

# 86
  • Мнения: 4 628
Благодаря от сърце Simple Smile
Интересно ми е, ще разгледам.

# 87
  • Мнения: 118
След като резервирах полет без запазени места  и платих билета получих по имейл - 6 цифрен Код за потвърждение на полет. Кога се прави това потвърждение, 48 часа преди полет за чек-ин или кога?

# 88
  • Мнения: 4 500
не правите никакво потвърждение, това ви е код за идентификация, за да си намерите резервацията ако ще правите нещо по нея (и не сте си влезли в профила).
Иначе чекина се смята за един вид потвърждение, че ще пътувате.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт