На пазар във Варна - тема 70

  • 30 279
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Nona, от където сваря Simple Smile. Тази година намерих едни направим прекрасни и самите тетрадки са много лекички, по етикета отзад сега намерих и сайта, откъдето може да се купят. Голям формат широки редове съм взела за 3.69, но са 2 - 3 вида и не навсякъде е останала цена, виж в сайта. Иначе физическият магазин във Варна се казваше нещо от сорта Италиански стоки/в него има храни, препарати, стоки за домакинството.. /. Намира се вдясно от магазин Жълто в Левски /улица Дружба 6/, това е срещу Mums and me. А това е сайта на вносителя явно
https://m.offex.bg/bg/category/669.html


Последна редакция: вт, 23 авг 2022, 09:28 от ivka_smile

# 46
  • Мнения: 3 977
Вчера бях в Джъмбо.
Тетрадките бяха изкарани на 80%.
Днес или утре според мен ще е зареден на 100%.
Понеже гледах само малките формати, не мога да кажа цени за голям формат. Но имаше с всякакви корици- твърди, меки, пластмасови....

На мен ми трябваха обикновенни, малък формат, 40листа като за 10-то класник, дето едва ли ще ги носи, ама да има😂😂
Та чудни тетрадки на 69ст взех.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 938
От Метро купих и аз 40 листа на 2лв тетрадката.
Е, явно не е най-добрата опция.
Но и от книжарници Варна купувах 24л на 0.96лв, така че тогава приех, че е нормална цена.

От машинното не се наранява учебника.
Махала съм и слагала на следващия (в първи клас нали има тетрадка 1, 2..)
Но и винаги може просто да се среже.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Благодаря на всички!  Heart  А къде се намира/т книжарница/и Варна?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 816
Здравейте. Търся шивач, шивачка за скъсяване на ръкави на  мъжко официално сако. Предварително благодаря.

# 50
  • България-Варна
  • Мнения: 75
ivka smail  на Тракия срещу маг драйв има един магазин панда там видях табела ,че правят аквариуми по поръчка този магазин се намира под кооперацията до светофара срещу сградата на ъгъла отдолу има офис на  теленор .

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Сетих се мястото къде е, мерси Heart

# 52
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Благодаря на всички!  Heart  А къде се намира/т книжарница/и Варна?

Не знам дали са Варна, но на пазарчето на Чайка има книжарница, където изваждат отпред помещението такава "лепачна" машина, с която всички полиетиленови обвивки за учебници и тетрадки се правят по точния размер.
Оставяш си торбичката, след ден-два си я получаваш и всичко е готово. Мисля, че миналата година платих по 1.80 на брой опаковка.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Търся поредицата детски книжки  "Когато се чувствам...", на Трейси Мъроуни. Някой да е виждал изостанали в книжарница.. Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 938
gallizia,

# 55
  • Мнения: 240
Здравейте, може би не съм съвсем по темата, но моля за информация какви документи са необходими при продажба на апартамент? Върти ми се нещо за Службата по кадастър, но не съм много сигурна. Ако някой скоро е минавал такава процедура ще съм благодарна да сподели.

# 56
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 458
Трябва да се извади актуална скица на имота от Кадастъра, както и данъчна оценка, без да има задължения по нея. Двете важат 3 или 6 месеца по спомен. Другото важно е документ за тежести върху имота, но там трябва да се пита юрист/нотариус кога да се извади (там нещата могат да се променят всеки ден)

# 57
  • Мнения: 240
colibri, много благодаря.

# 58
  • Мнения: 734
Кой хирург бихте препоръчали за лимфен възел на врата?

# 59
  • Мнения: 8 772
Някъде в центъра виждали ли сте такава облегалка?

Общи условия

Активация на акаунт