На пазар във Варна - тема 70

  • 30 208
  • 725
  •   1
Отговори
# 465
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 607
Водих дъщеря ми при д-р Пенев. Кабинетът му е в един нов МЦ зад кметство Приморско. Не работи с НЗОК, прегледът беше 70 лв по спомен. Млад лекар е, но е много внимателен и добре обяснява. Препоръча го личната лекарка. Да уточня, че дъщеря ми е на 14 г. (в смисъл, че не е бебе)

# 466
  • Мнения: 1 377
Благодаря! Само за информация - докторът отново работи по здравна каса, току що звъннах да проверя.

# 467
  • Варна
  • Мнения: 522
Благодаря! Само за информация - докторът отново работи по здравна каса, току що звъннах да проверя.
А детски ортопед ли е?

# 468
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Благодаря! Само за информация - докторът отново работи по здравна каса, току що звъннах да проверя.
А детски ортопед ли е?
Не е детски ортопед, но може да го питате дали преглежда бебета. По ЗК работи в Терапията, така беше обявил след като се измести от Св. Анна.

# 469
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 607
Личната лекарка на дъщеря ми каза, че доста бебета пращали при него. Аз като водих девойката, преди нас преглеждаше възрастен човек.

# 470
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Търся си нова маникюристка в района на Проектантска /Аг.. За гел, поддръжка ноктопластика. Да работи наистина качествено.

# 471
  • Мнения: 252
Здравейте момичета, извинявам се ако е коментирано преди в темата, но не успях да намеря. Искам да попитам за мнение за някой читав хирург. Мъжът ми има мастно образование, което трябва да отстрани. Ще съм благодарна, ако може да ме насочите!

# 472
  • Мнения: 11 362
Аз препоръчвам д-р Бобев. Работи в МБАЛ СВ АННА, а по каса кабинета му е в МЦ Аксаково.

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 13:47 от Реа

# 473
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Здравейте момичета, извинявам се ако е коментирано преди в темата, но не успях да намеря. Искам да попитам за мнение за някой читав хирург. Мъжът ми има мастно образование, което трябва да отстрани. Ще съм благодарна, ако може да ме насочите!
Доктор Вълкан Иванов, в Сити клиник
Работи със ЗК, на частно му е доста висока цената, може би 90 лв и нагоре.

Искрено съжалявам, че не отидох при него за второ мнение, а се доверих на Белинов.

Зависи къде е мастното образувание и може ли да се махне по ЗК без да се лежи в болница.

От темата помня и доктор Станислав Ненков, в Медикъл лайф, че е препоръчван.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 30
Мъжът ми махна липом при д-р Лозанов в МЦ "Малдост". Остана доволен, цената беше около 60-70 лв преди година. Извика го за превръзка с придружител, за да  покаже, как да промиваме и поддържаме раната. Мястото зарасна в рамките на 10 дни.

# 475
  • Мнения: 13 819
Лозанов е невероятен хирург.

# 476
  • Мнения: 549
Търся си нова маникюристка в района на Проектантска /Аг.. За гел, поддръжка ноктопластика. Да работи наистина качествено.
Препоръчвам Мая! Студиото е Nail art bar & Academy ME. Намира се точно срещу Балев Био. Много дълго време търсих и съм много доволна. Освен маникюрист е и преподавател/обучаващ. Във ФБ страницата има ел.календар за записване на часове.

# 477
  • Мнения: 11 362
Да, и д-р Лозанов е добър специалист. Той е шеф на болницата в Девня, работи във Военна болница и преглежда по каса в МЦ Младост. Единствения проблем е ,че мн се чака. Има мн хора, няма часове за записване, но преглежда докато има хора. Не връща.

# 478
  • Мнения: 252
Благодаря ви много за препоръките, спестявате ми много време в лутане за избор на лекар. Ще проверя при д-р Лозанов и Иванов и който откликне първи ще изберем!

# 479
  • Мнения: 1 007
Търся мнение за интернет магазин за топ матраци, който е проверен и сигурен. Може и физически магазин, който предлага нестандартни размери. Търся размер 190/140, 188/140

Общи условия

Активация на акаунт