КАРТИ ТАРО - ТЕМА 28

  • 21 929
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте. Проследих всички теми подред, достигайки до тази. Искам да попитам мога ли да се свържа с някого на лични, за да ми гледа на карти за определено нещо, което ме интересува? Бих била много благодарна. Също така да ми обясните има ли някакво значение по кое време се прави  гледането, относно точността?

# 16
  • Мнения: 33
Може ли някой да ми ги тълкува..

Какви промени ме очакват на работа?
Колесница, рицар чаши, кралица жезли, 8 пентакли, асо жезли.

Благодаря.

# 17
  • Мнения: 2 629
Стабилност, може би и някой охажор ще се появи, с асо жезли и сексуални намерения. Но като цяло не да лоши карти. 😅
Може ли някой да ми ги тълкува..

Какви промени ме очакват на работа?
Колесница, рицар чаши, кралица жезли, 8 пентакли, асо жезли.

Благодаря.

# 18
  • Мнения: 33
Стабилност, може би и някой охажор ще се появи, с асо жезли и сексуални намерения. Но като цяло не да лоши карти. 😅
Може ли някой да ми ги тълкува..

Какви промени ме очакват на работа?
Колесница, рицар чаши, кралица жезли, 8 пентакли, асо жезли.

Благодаря.
  Благодаря. И аз така си го тълкувам.

Ще дам обратна връзка.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Момичета, направих една подредба от книгата на Барбара Мур с Да/Не относно здравословен проблем.
Отг. е да
 

После се четат в последователност изтеглените 5 карти!
Въпросът е свързан със сериозно заболяване, което трябва да се отхвърли.
Аз съм начинаеща, но картите не ми харесват.
Обесеният в комбинация с Кулата намерих някъде, че ще има операция. И понеже се колебаят за биопсия мисля че затова става въпрос. Като цяло, мисля че може да се потвърди диагнозата по картите които се паднаха, но с надежда че нещата ще де оправят и накрая ще има положителен резултат. Какво мислите?

# 20
  • Мнения: 2 629
По 3ка пентакли мисля, че ще се оправи, може да прави някаква физиотерапия, масажи или нещо подобно с 8 жезли ме навежда на мисълта, за иглотерапия също.

# 21
  • Мнения: 8 860
Това състояние/заболяване сега има ли някаква предистория, нещо, което е имало индикации, но е било неглижирано или отлагано във времето? След направените изследвания, според мен предстои обсъждане, дискусия на резултатите и последващо развитие в сравнително кратък период. Какъв ще бъде изходът обаче трябва да се изчака.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Това състояние/заболяване сега има ли някаква предистория, нещо, което е имало индикации, но е било неглижирано или отлагано във времето? След направените изследвания, според мен предстои обсъждане, дискусия на резултатите и последващо развитие в сравнително кратък период. Какъв ще бъде изходът обаче трябва да се изчака.

Има предистория. Два месеца пускам изследвания, пих антибиотик 14 дена. Единия доктор казва, че не вижда нищо притеснително, онкохематолога обаче има съмнения.
Става въпрос за лимфни възли, които са ми оголемени в областта на  слабините, мишници и на шия.
Преди да се решат на биопсия, искат да ми направят скенер. И така… в непрестанно чакане съм. Тази седмица при един после при друг доктор.
Въпроса който зададох е имам ли лимфом. С отговор Да\Не
Знам че картите няма да помогнат, но вече ми писна да обикалям без никой нищо да ми казва.

# 23
  • Мнения: 8 860
Осмица жезли за мен показва, че ще получиш отговор в скоро време, но самата карта не ми е достатъчна какъв ще бъде той - Да или Не. Направи си изследванията, които си планирала.

Честно казано аз за такива сериозни здравни въпроси, не бих си гледала на карти.

Успех!

# 24
  • Мнения: 33
Какви действия да очаквам от страна на К?
Двойка чаши, 4 жезли, 9 чаши, асо мечове , коленица.

Възможно ли е пътуване по колесницата..
Асо мечове не знам как да я тълкувам.

# 25
  • Мнения: 1 671
Каква е тази подредба с 5 карти?
Аз се обърквам с толкова карти, коя къде излиза, какво пояснява
Правете си с 3 карти

Аз също за здравни въпроси не разчитам на Таро, това са много , много сериозни теми!
Може и картите да те подведат, също и отговарите и да повлияят на реалната картина 🍀

# 26
  • Мнения: 5

Здравейте!
Мога ли да помоля за помощ в тълкуването на картите по 3 въпроса:
1) Чувствата му към мен? - 3 чаши, 4 меча, 2 чаши
2) Какви действия да очаквам от него до 1 месец? - 6 меча, Рицар мечове, Колесницата
3) Приключиха ли отношенията ни? Рицар чаши, Крал мечове, 7 меча?
На дъното на картите е Паж Жезли
Благодаря ви!

# 27
  • Мнения: 54
Здравейте. Използвам колодата Таро на търсещия и малко се затруднявам с тълкуването. Попитах дали мъжа, когото харесвам ще ме потърси до края на седмицата и се паднаха - Глупака 10 чаши и Син на камъните. Как мислите? Глупака означава, че ще подновим комуникацията си или че той продължава напред с ново начало?

# 28
  • Мнения: 419
Двоен пост

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 23:14 от Maidmer

# 29
  • Мнения: 9
Здравейте, дъщеря ми има среща с мъж чужденец на 17ти септември.  Паднаха и се тези карти. Въпроса е дали ще я хареса от първа среща. Как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт