Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 39

  • 57 699
  • 760
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 313
Double Wear на намаление се намира за 45 лева. Лореал вече са около 30. Някои от дамите обясняват, че мислят, че качеството си заслужава 10-15те лева отгоре, като малко по-нагоре има и мнение за жесток продукт на Лореал. Въпрос на избор, дрогерийните продукти също се подобриха изключително през миналите 2-3 години.

# 661
  • Мнения: 7 409
Винаги купувам на промоции, в Нотино и Дъглас, преди от английски сайтове поръчвах и никога не съм купувала на реалната цена.

# 662
  • Мнения: 22 879
Момичета, имам много пигментни петна, които с първите слънчеви лъчи въпреки стриктното мазане потъмняха. Искам да поизравня тена, без да използвам силно покритие. Има ли база или коректор/ кънсилър, който да ми препоръчате, за да го нанасям над слънцезащита и под ББ крем или лек ФДТ и да не крещат така петната ми? Кожата е с пори, дехидратирана и смесена, 40+.
С прасковен тон се неутрализират такива петна.

# 663
  • Мнения: 2 586
Колебая се между тези, някой пробвал ли ги е?


# 664
  • Мнения: 529
Носих Живанши на чиста кожа, над крем. Та блърва леко, но цвят-няма, наистина и съвсем. Ани, говорех за трио пресованите пудри на Hourglass (виж ambient light палитрите). Една е обещана, една чака теб ако решиш, ще ти пратя снимки на лични.
Нийче, прати ми снимки на лс Simple Smile
Аз междувременно пробвах метеоритите на гола кожа. Ами много ми харесва. Вече така ще ходя през почивните дни Simple Smile

От перлите или пудрата имаш? И кой нюанс? Че аз съм в чуденка ако е пудра кои цветове да взема или просто се минава с четката през всички? Трудно ми е да преценя за конкретен цвят, за това май на перлите ще се спра.

# 665
  • Мнения: 541
ДХЗ, благодаря, не съм се изразила правилно, но търся препоръка за конкретен продукт:confused: Всъщност при мен прасковени я коректор не работи, по-скоро лилаво оправя донякъде нещата. Ползвах цветната база на Кларинс, но си трябва нещо по-покривно, за да избегна тежките ФДТ в жегите.

# 666
  • софия
  • Мнения: 1 203
ДХЗ, благодаря, не съм се изразила правилно, но търся препоръка за конкретен продукт:confused: Всъщност при мен прасковени я коректор не работи, по-скоро лилаво оправя донякъде нещата. Ползвах цветната база на Кларинс, но си трябва нещо по-покривно, за да избегна тежките ФДТ в жегите.
И при мен не се покриват отделните петна по този начин.Може би не съм намерила работещ продукт. Засега мажа цветна база на цялото лице и отгоре ФДТ.И аз ше съм благодарна, ако някой препоръча конкретен  коректор.

# 667
  • Мнения: 2 586
Double Wear на намаление се намира за 45 лева. Лореал вече са около 30. Някои от дамите обясняват, че мислят, че качеството си заслужава 10-15те лева отгоре, като малко по-нагоре има и мнение за жесток продукт на Лореал. Въпрос на избор, дрогерийните продукти също се подобриха изключително през миналите 2-3 години.
Абсолютно подкрепям с две ръце, плюс-минус 10-15 лв къде не съм ги дала.И в подкрепа на дрогерийните продукти, ще си кажа и аз мнението. Лореал правят най-добрата дрогерийна козметика ( грим, продукти за лице и коса). Матиращият Infallible за мен е страхотен, но вече не ми върши работа. Между Fresh wear и True match предпочитам втория. Последния ми опит с Макс Фактор и Буржоа не бяха особено добри. Но Мейбълин имат прогрес във формулата на Афинитон. Преди 10 години изпробвах всичките му варианти, с никой не се разбрах, пъпки и омязняване, смешно покритие. Миналата година ей така си харесах на майтап цвят Vanilla rose, на ръката ми го видях като свеж и озаряващ и го грабнах. Със смесени чувства започнах да го използвам, предвид опита ми дори се запасих с активни гелове за третиране на акне. Но ми вършеше чудесна работа, не особено траен, но за кратка разходка в квартала с децата е страхотен. Така и не успях да разбера дали има подобрение във формулата или моята кожа вече не е така мазна след 10 години и го приема добре.

# 668
  • Мнения: 888
Колебая се между тези, някой пробвал ли ги е?




Поръчах от Нотино този на Мейбълин с гъбичката.
Чака ме при куриера, ще мога да дам отзив по-късно.

# 669
  • Мнения: 932
Дъглас дали предлагат оригинална козметика, как мислите ?

# 670
  • Мнения: 313
Разбира се.

# 671
  • Мнения: 541
Този с гъбичката го имам, не е лош коректор, но цветовете са малко тъмни. Взех най-светлия 00 и пасва добре, а не съм с много светла кожа. По-удобно ми е с друг вид апликатор, но пък тук формулата е много хубава, лека, позволява надграждане  и може да се постигне средно покритие. Не се впива във фините линии. За дрогериен коректор е ок, но не е нещо изключително.

# 672
  • Мнения: 443
Дъглас дали предлагат оригинална козметика, как мислите ?
Относно парфюмите, със сигурност не са оригинални. Парила съм се не един път, обслужването също е под всякаква критика (пиша за Варна).

# 673
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Aaa, 100% корекция на хиперпигментация посред лято, жега и то така, че да не се забелязва ФДТ от другия тротоар не е лесна работа, да не кажа по-тежка дума. Аз лично не си давам много зор през лятото, слагам оцветена база най-често, и мацвам малко консилър след ФДТ-то или ББ крема. Така или иначе в жегата всичко почва да тече след няколко часа (в моята ситуация)

Най-леките като консистенция цветни коректори, които съм намирала съм ги показвала тук, но са американски и не зная дали изобщо ги имам на европейския пазар. Могат да се наслагват, аз си ги харесвам и ползвам, дори се смесват добре с други продукти. Предполагам, че има при всички положения нещо подобно при други производители:
   

Малко видео по въпроса, таз девойка знае какво прави:





PS Работя си и слушам с половин ухо как Андреа гримира в Кан ( и и завиждам за чантата Grinning ):

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 16:14 от Agent Provocateur

# 674
  • Мнения: 22 879
Дъглас дали предлагат оригинална козметика, как мислите ?
Относно парфюмите, със сигурност не са оригинални. Парила съм се не един път, обслужването също е под всякаква критика (пиша за Варна).
Защо да не са?

Общи условия

Активация на акаунт