УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 24

  • 102 819
  • 1 351
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 142
По колко време се слушат тоновете и каква е цената?
А също да питам и за цената на стаята, ако искам да съм сама?
Благодаря!

Има плюсове да си с още някой в стая.
Например, звънях по тел на сестрите, когато “съквартирантката” повръщаше, тя ми помагаше пък с друго и така… Създават се приятелства - нещо като женската казарма.Simple Smile
Разбира се, може да се паднете с някой, несъвместим по характер, но за 3 дни не е кой знае какво.
В повечето случаи е плюс ако на вас ви е първо, а на другата - второ дете.
Дори и да сте сама в стая, няма да имате “свиждане” от таткото или други хора.

# 346
  • Мнения: 3 669
Аз също съм от тези , които не искат да са сами .
Много ми е приятно да си споделяме и обсъждаме с другото момиче . Намерихме толкова общи неща между нас и въпреки че тя живее далече , още поддържаме връзка .

# 347
  • Мнения: 207
По последна информация цената беше 180 лв за стая и 250 лв за студио на нощувка. Моментите след раждането са толкова специални и интимни, не мога да си представя да ги споделя с непознат човек, а още по-малко да го безпокоя по някакъв начин. При нужда винаги може да се обадите сами на акушерките и сестрите (предоставя ви се телефон), така че защо ви е друг човек да звъни? Проверяват ви достатъчно често в началото, за да имате повод за притеснение. Ако все пак сте толкова притеснена да бъдете сама непосредствено след самото раждане, особено след секцио, има възможност да доплатите и за индивидуален сестрински пост.

# 348
  • Мнения: 196
Аз пък съм от тези, които искат да са сами. Втора бременност ми е и имам опит, а и определено знам какво искам. Интроверт съм и изобщо не си падам по "сладки, женски приказки" особено в този момент. Първия път имах късмета да съм сама, дано и сега се случат така нещата. Хората сме различни и това е прекрасно! 🥰 Леки раждания на всички! ❤️

# 349
  • Мнения: 2 185
Не позволяват ли вече свиждания след раждането? Нали уж вече няма Ковид мерки.

# 350
  • Мнения: 153
Някой знае ли за цена на фетслна морфология 20 г.с при Борислав Иванов.

# 351
  • Мнения: 691
Късната ФМ е 200 лв.
За тази в 20 г.с. не знам, но вероятно цената ще е същата.

Някой знае ли за цена на фетслна морфология 20 г.с при Борислав Иванов.

# 352
  • Мнения: 21
Някой ходил  ли е за  женска консултация при Йончев само при него има свободни часове в следващите няколко седмици по ЗК . Моля за мнение

# 353
  • Мнения: 3 669
Лично не съм го посещавала , Йончев баща води ЖК на три мои приятелки , като и на трите обърка пола на бебетата . До 7 месец твърдеше едно , после вече явно е видял . Но беше кофти , защото вече имаха покупки от другия цвят и най-вече се бяха настроили . Не , че е важен пола , но все пак .
За него само това съм чувала аз .

Последна редакция: пт, 13 яну 2023, 22:29 от *Мери*

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Здравейте, някой знае ли дали са актуализирани цените или си остават същите?

# 355
  • Мнения: 2 869
Вчера се обадих и казаха 1950лв. Исках да попитам за списък, казаха да си питам лекаря и ме попита нещо друго интересува ли ме, та питах за цената.

# 356
  • Мнения: 1 610
Как тъй да си питаш лекаря за списък? Лекаря много му е зор дали ще си носиш хавлия и пантофи или не... Няма той да се къпе, я.. от моя опит - носиш хавлия и чехли (не пантофи, за да влизаш с тях и в банята), - хавлии, доколкото знам при поискване дават, но по-добре със собствени от хигиенна гледна точка. Носиш и лични принадлежности - четки, пасти, шампоани, душ-гел, зарядно, книга, ако ще четеш, макар че едва ли ще се хванеш без работа, че чак книга да четеш... Храна си носиш, ако ядеш повече, аз лично не носех, храната ми стигаше - може някакви сухоежбини - бисквити, солети, ядки да вземеш. Превръзки, постелки, тоалетна хартия, както и нощници осигуряват. Носиш и вода - минимум една бутилка 0.5л. Аз раждах лятото и по принцип си пия вода, първата ми работа след секциото беше да питам мога ли да пия, умирах от жажда, докато се раздвижи, в твоята бутилка можеш да помолиш санитарките да ти налеят от диспенсъра, отзовават се, няма проблем - това е вода след обратна осмоза, тоест "трапезна", не е минерална, не е изворна, пояснявам, ако има значение за теб и за всички.

# 357
  • Мнения: 3 167
Аз си приготвих чантата, но се зачудих дали да си нося помпа за кърмене.
Предпилагам, че може и да има такава в билницата на разположение.
Ще съм секцио и се притеснявам дали ще успея са се справя с кърменето.

# 358
  • Мнения: 1 380
Носете си за ваше спокойствие, ще си я ползвате, когато и колкото искате. Ако трябва ще ви я стерилизират.

Помпата на болницата е 1, голяма е, трябва да си я искате, може да е заета.

# 359
  • Мнения: 231
Има 2 помпи в болницата. Никога не съм се засичала с друг желаещ са ползва (ноември 2022). Аз си носих моята, но ми беше по-лесно да ползвам тези от хигиенна гледна точка.

Аз си приготвих чантата, но се зачудих дали да си нося помпа за кърмене.
Предпилагам, че може и да има такава в билницата на разположение.
Ще съм секцио и се притеснявам дали ще успея са се справя с кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт